BTE Power Rankings on ThisIsBracketRacing.com
 
Ever wonder who’s the best (or most successful) sportsman racer on the planet? While there is certainly never a concrete answer to that question, at ThisIsBracketRacing.com, we’ve developed the first comprehensive points system to attempt to determine the most dominant drivers of the season. The BTE “Power Rankings” is a simple system that compiles “Power Points” for sportsman racers based on final round appearances at NHRA, IHRA, and big dollar bracket racing events. It is the first formula of it’s kind that groups “Class” racers and “bracket” racers together in an effort to determine the sportsman competitor that enjoyed the better season, nationwide, regardless of car or class.
 
Below are the current BTE “Power Rankings” for the 2012 season.  2011 Power Rankings2010 Power Rankings | 2009 Power Rankings
 
 
 
Qualifying Events               How Points are Awarded               Prize Fund               Sponsors
 
Driver Name Points Total Last Event Ranking Finish
TJ Coleman 2 $5,000 Race (Holiday Raceway map) 904 Runner-Up
Ken Laboe 5 $5,000 Race (Middle Tennessee Dragway map) 433 Win
Jason Rich 2 $5,000 Race (Middle Tennessee Dragway map) 904 Runner-Up
John DiPiazza 5 $5k Combo (Great Lakes Dragaway map) 433 Win
Andrew DiPiazza 2 $5k Combo (Great Lakes Dragaway map) 904 Runner-Up
Andy Sauraur 5 $5k Combo (Great Lakes Dragaway map) 433 Win
Jason Ackerman 2 $5k Combo (Great Lakes Dragaway map) 904 Runner-Up
Charlie Hamma 7 10 for $10k (Cordova Dragway Park map) 335 Win
Chris LaBudde 10 10 for $10k (Cordova Dragway Park map) 229 Win
Scott Ziegenhorn 5 10 for $10k (Cordova Dragway Park map) 433 Runner-Up
Dennis Lund, Jr. 2 10 for $10k (Cordova Dragway Park map) 904 Runner-Up
Duane Allen 12 AA Auto Salvage Super Bucks Weekend (Atco Raceway map) 205 Runner-Up
Paul Skinger 12 AA Auto Salvage Super Bucks Weekend (Atco Raceway map) 205 Runner-Up
Joe Pigford 5 AAA Texas NHRA Nationals (Texas Motorplex map) 433 Runner-Up
Terry Emmons 15 AAA Texas NHRA Nationals (Texas Motorplex map) 132 Win
Steve Wilson 15 AAA Texas NHRA Nationals (Texas Motorplex map) 132 Win
Austin Williams 8 AAA Texas NHRA Nationals (Texas Motorplex map) 302 Runner-Up
Jimmy Lewis 34 AAA Texas NHRA Nationals (Texas Motorplex map) 34 Runner-Up
David Latino 19 AAA Texas NHRA Nationals (Texas Motorplex map) 91 Runner-Up
Eric Pearson 30 AAA Texas NHRA Nationals (Texas Motorplex map) 41 Win
Chip Johnson 24 American Doorslammer Nationals (Fayetteville Motorsports Park map) 58 Win
Tim Lucas 2 American Doorslammer Nationals (Fayetteville Motorsports Park map) 904 Runner-Up
TG Paschal 10 American Doorslammer Nationals (Fayetteville Motorsports Park map) 229 Runner-Up
Shawn Carpenter 5 American Doorslammer Nationals (Fayetteville Motorsports Park map) 433 Win
Josh Eastburn 5 Atco Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 433 Runner-Up
Steve Sisko 2 Atco Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 904 Runner-Up
Jimmy Fordyce 2 Atco Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 904 Runner-Up
Mike Buckley 2 B&M Racers Appreciation Series Reunion (Memphis International Raceway map) 904 Runner-Up
Gary Thompson 10 B&M Racers Appreciation Series Reunion (Memphis International Raceway map) 229 Runner-Up
Allen Wickell 5 B&M Racers Appreciation Series Reunion (Memphis International Raceway map) 433 Win
Ronnie Maggart 2 B&M Racers Appreciation Series Reunion (Memphis International Raceway map) 904 Runner-Up
Ray Miller III 25 CARS Million (Montgomery Motorsports Park map) 54 Win
Ricky Jones 35 CARS Million (Montgomery Motorsports Park map) 31 Runner-Up
Ken Sullivan 15 CARS Million (Montgomery Motorsports Park map) 132 Runner-Up
Peter Biondo 95 CARS Million (Montgomery Motorsports Park map) 2 Win
Bobby Johns 90 CARS Million (Montgomery Motorsports Park map) 3 Win
Richard Alford 37 Fall Footbrake Frenzy (Costal Plains Dragway map) 26 Win
William Roberts 22 Fall Footbrake Frenzy (Costal Plains Dragway map) 67 Win
Kris Bunch 2 Fall Footbrake Frenzy (Costal Plains Dragway map) 904 Runner-Up
Terry Rucker 10 Fall Footbrake Frenzy (Costal Plains Dragway map) 229 Runner-Up
Chad Dotson 2 Famington Footbrake Showdown (Farmington Dragway map) 904 Runner-Up
Donny Urban 41 Farmington Moneyfest (Farmington Dragway map) 21 Win
Shane White 2 Farmington Moneyfest (Farmington Dragway map) 904 Runner-Up
Tommy Strickland 10 Farmington Moneyfest (Farmington Dragway map) 229 Win
Joe Gary 10 Farmington Moneyfest (Farmington Dragway map) 229 Runner-Up
Justin Finefield 7 Firecracker Nationals (Byron Dragway map) 335 Win
Anthony DiPiazza 3 Firecracker Nationals (Byron Dragway map) 652 Runner-Up
Kris Morris 8 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 302 Win
Marvin Allemand 3 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 652 Runner-Up
Brad Sylvester 3 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 652 Runner-Up
Brandon Chauvin 12 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 205 Runner-Up
Roger Mann 2 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 904 Runner-Up
Darrell Pittman 2 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 904 Runner-Up
Brent Martin 10 IHRA Division 1 ET Finals (Richmond Dragway map) 229 Win
Chris Moren 5 IHRA Division 1 ET Finals (Richmond Dragway map) 433 Win
Eric Harris 2 IHRA Division 1 ET Finals (Richmond Dragway map) 904 Runner-Up
Don Kiekel 1 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 1005 Runner-Up
Darlene Staub 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 652 Win
Gerald Pierce 1 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 1005 Runner-Up
Jerry Stoutenberg 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 652 Win
Gianni Catusci 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 652 Win
Terry Taylor 2 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Richmond Dragway map) 904 Runner-Up
Wesley Washington 20 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 71 Win
Kent Sessoms 1 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Richmond Dragway map) 1005 Runner-Up
Jamie Holston 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Richmond Dragway map) 652 Win
Ed McCleaft 10 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 229 Win
Charlie Kenopic 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Richmond Dragway map) 652 Win
Dickie Allen 1 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Richmond Dragway map) 1005 Runner-Up
Keith Mayers 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Richmond Dragway map) 652 Win
John Farr 1 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Scott Wasko 9 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 282 Runner-Up
Ken Bassett 1 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Dennis Finan 1 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Vince Gregoire 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 652 Win
Greg Fowler 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 652 Win
Jan Twinkowski 2 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 904 Runner-Up
Brady Moloughney 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 652 Win
Vince Musolino 1 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 1005 Runner-Up
Ronnie Proctor 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 652 Win
JJ Jablonski 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 652 Win
Bill Nuzzo 1 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 1005 Runner-Up
Tom Coonly 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 652 Win
Richard Preiser 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 652 Win
Rob Garvey 1 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 1005 Runner-Up
Ted Ritchie 1 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 1005 Runner-Up
Kevin McDonald 3 IHRA Division 1 Summit Pro-Am (Skyview Drags map) 652 Win
Joe Tillman 5 IHRA Division 2 ET Finals (Carolina Dragway, Inc. map) 433 Win
Mike Kyzer 2 IHRA Division 2 ET Finals (Carolina Dragway, Inc. map) 904 Runner-Up
Cody Graham 5 IHRA Division 2 ET Finals (Memphis International Raceway map) 433 Win
Derrick Hubbard 2 IHRA Division 2 ET Finals (Memphis International Raceway map) 904 Runner-Up
Greg Rushing 5 IHRA Division 2 ET Finals (Memphis International Raceway map) 433 Win
Kevin Blair 2 IHRA Division 2 ET Finals (Memphis International Raceway map) 904 Runner-Up
Ken Ellison 3 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 652 Win
David Barr 3 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 652 Win
AJ Currie 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 1005 Runner-Up
Chuck Harris 3 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 652 Win
Harold Honeycutt 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 1005 Runner-Up
Tommy Johns 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 1005 Runner-Up
Scott Pruitt 3 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 652 Win
Gary Bingham 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 1005 Runner-Up
Brian Baker 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 1005 Runner-Up
Frank Lambert 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 1005 Runner-Up
Jeff Longhany 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 1005 Runner-Up
Lee Truell 4 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 600 Win
Chris Dean 13 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 190 Win
Missy Phillips 4 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 600 Runner-Up
CV Tapp 3 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 652 Win
Tim West 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1005 Runner-Up
Richard Mace 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1005 Runner-Up
Matt Tankersley 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1005 Runner-Up
Joel Warren 8 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 302 Runner-Up
Bernard Weaver 6 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 392 Win
Rich Coury 3 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 652 Win
Rick McDonough 6 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 392 Win
Wayne King 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1005 Runner-Up
John Boyer 3 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 652 Win
Jim Boudreau 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1005 Runner-Up
James Cowie 3 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 652 Win
Brian Boose 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1005 Runner-Up
Jason McCandless 6 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 392 Win
Steve Dweck 15 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 132 Win
Jeremy West 8 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 302 Runner-Up
Mike Thompson 10 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 229 Win
Randal Langley 4 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 600 Runner-Up
Holden Dial 6 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 392 Runner-Up
Bo Upton 32 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 38 Win
Bradley Snowball 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Dennis Wallace 4 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 600 Runner-Up
Norm Williams 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Pat Clifford 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Jim Wahl 3 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 652 Win
Chris Puzycki 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Steve Muller 9 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 282 Win
Mike Ruff 6 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 392 Win
Darius Pottier 2 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 904 Runner-Up
Tony Johnson 3 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 652 Win
Chris Adams 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Carey Long 8 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 302 Runner-Up
Brien Radley 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
BJ Bianchi 9 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Darlington Dragway map) 282 Win
Manny Sousa 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Paul Fink 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Niki Thomas 1 IHRA Division 2 Summit Pro-Am (Bradenton Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Cameron Manuel 20 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 71 Win
Brett Nesbitt 17 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 111 Win
Donald Webb 7 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 335 Win
Tim Anderson 10 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 229 Win
Gil Carty, Jr. 6 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 392 Win
Phil Combs 20 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 71 Runner-Up
Patrick Forster 13 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 190 Win
Rob Bihl 4 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 600 Runner-Up
Rob Harvischak 4 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 600 Runner-Up
Cody Bayus 4 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 600 Runner-Up
Michael Schiberl 9 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 282 Runner-Up
Jeremy McCormick 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Gary Wojnowski, Jr. 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Joe McDougall 3 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 652 Win
Darrell Ciarvino 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Kathy Fisher 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Brad Lefever 3 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 652 Win
Mark McKay 3 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 652 Win
Gary Wojnowski 18 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 98 Win
Randy Kelley 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 652 Win
Josh Baker 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1005 Runner-Up
Fred Somner 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 652 Win
Aaron Glaser 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1005 Runner-Up
Bryan Browning 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1005 Runner-Up
Joe Passero 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1005 Runner-Up
Jason Satterly 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 652 Win
Gary Hartig 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1005 Runner-Up
Timmy Roe 4 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 600 Runner-Up
Jacob Elrod 42 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 19 Win
Jason Weaver 2 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 904 Runner-Up
Barry Estep 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 652 Win
Rube Allman 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1005 Runner-Up
Josh Epperson 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 652 Win
PJ Ballog 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1005 Runner-Up
Craig Porter 1 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 1005 Runner-Up
Ryan Richardson 3 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 652 Win
Darren Morris 1 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 1005 Runner-Up
John Hochstedler 1 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 1005 Runner-Up
Scotty Richardson 3 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 652 Win
Randall Campbell 3 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 652 Win
Eugene Chipps 2 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 904 Runner-Up
David Moore 1 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 1005 Runner-Up
Brad Young 2 IHRA Division 4 ET Finals (Redline Raceway map) 904 Runner-Up
Jay Robinson 5 IHRA Division 4 ET Finals (Redline Raceway map) 433 Win
David Bills 16 IHRA Division 4 ET Finals (Redline Raceway map) 120 Win
Clint Parker 1 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 1005 Runner-Up
Clayton Nance 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 600 Win
Jeffrey Miller 12 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 205 Runner-Up
Justin Allen 1 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 1005 Runner-Up
Joseph Tinsley 3 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 652 Win
Glenn Wright 6 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 392 Runner-Up
Mark Ellis 1 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 1005 Runner-Up
Dale Scates 9 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 282 Win
Chris Gulitti 8 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 302 Runner-Up
Jimmy Hidalgo, Jr. 15 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 132 Win
Kamron Wright 6 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 392 Win
Kevin Hampton 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1005 Runner-Up
Wynette Hudgins 6 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 392 Win
Johnny Covington 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 600 Win
Tony Farmer 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1005 Runner-Up
Charlie Stewart 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1005 Runner-Up
Ty Casey 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 652 Win
Trent Wilson 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1005 Runner-Up
Austin Cowan 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 652 Win
Brent Nance 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1005 Runner-Up
Ronnie Marlow 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 652 Win
Laramie Reid 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 652 Win
Tony Gray 2 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 904 Runner-Up
Edmond Richardson 13 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 190 Win
Mike Crutchfield 18 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 98 Win
Wes Neely 11 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 221 Win
Todd Robinson 13 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 190 Win
Ricky Vedros 11 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 221 Runner-Up
Van Arnold 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1005 Runner-Up
Russell Marr 9 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 282 Runner-Up
Vernon Rowland 10 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 229 Win
Ricky Pennington 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 652 Win
Bobby Brannon 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 1005 Runner-Up
Bob Gulitti 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 652 Win
Danny Doughty 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 1005 Runner-Up
Tim Hebert 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 1005 Runner-Up
Scooter Hampton 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 652 Win
Jeremy Glidewell 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 1005 Runner-Up
Caffey Broadus 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 652 Win
Danny Nelson 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 600 Win
Byron Latino 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 1005 Runner-Up
Bill Bagley 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 1005 Runner-Up
Derek Denney 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 652 Win
Bob Nichols 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 1005 Runner-Up
Mark Meadows 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 1005 Runner-Up
Tommy Maedgan 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 1005 Runner-Up
Ken MacNicol 2 IHRA Division 4 Pro-Am (Memphis International Raceway map) 904 Runner-Up
Darren Ursel 5 IHRA Division 6 ET Finals (Castrol Raceway map) 433 Win
Al Quigley 2 IHRA Division 6 ET Finals (Castrol Raceway map) 904 Runner-Up
Gary Mathwich 5 IHRA Division 6 ET Finals (Castrol Raceway map) 433 Win
Randy Coop 2 IHRA Division 6 ET Finals (Castrol Raceway map) 904 Runner-Up
Tom McAvoy 6 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 392 Win
Geordie Castle 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 1005 Runner-Up
David Dyrbye 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 1005 Runner-Up
Norm LaPointe 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 1005 Runner-Up
Tom Skyjonsberg 3 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 652 Win
Cam McPherson 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 1005 Runner-Up
Darcy Clarke 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 1005 Runner-Up
Norman Lapointe 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 1005 Runner-Up
Cody Scheu 4 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 600 Runner-Up
Blu Hayball 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 1005 Runner-Up
Chad Barclay 4 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 600 Runner-Up
Jason Thomas 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 1005 Runner-Up
Warren Neitsch 4 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 600 Runner-Up
Carey Borchuk 2 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 904 Runner-Up
Trevor Ritchie 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 1005 Runner-Up
Jason Miller 3 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 652 Win
Gary Weslosky 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 1005 Runner-Up
Brian Barby 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 1005 Runner-Up
Eric Gouldon 3 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 652 Win
Dale Dryden 3 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 652 Win
Ken Goldade 3 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 652 Win
Graham Foster 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 1005 Runner-Up
Joe Graves 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 1005 Runner-Up
Sean Ferguson 3 IHRA Division 6 Pro-Am (Eagle Motorplex map) 652 Win
Tim Chapman 5 IHRA Division 9 E.T. Finals (Piedmont Dragway map) 433 Win
Mark Gregory 2 IHRA Division 9 E.T. Finals (Piedmont Dragway map) 904 Runner-Up
Mark Bridges 2 IHRA Division 9 E.T. Finals (Piedmont Dragway map) 904 Runner-Up
Matt Weston 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Farmington Dragway map) 1005 Runner-Up
Scott Duggins 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Farmington Dragway map) 1005 Runner-Up
Robbie Draughon 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Farmington Dragway map) 652 Win
Ernie Humes 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Farmington Dragway map) 652 Win
Brian Thompson 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 652 Win
Joel Moreland 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1005 Runner-Up
Larry Pittman 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 652 Win
Michael Crumpler 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 652 Win
Kevin Riner 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1005 Runner-Up
Eddie Longhany, Jr. 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 652 Win
Smokey Dial 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 652 Win
Greg Broadway 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1005 Runner-Up
Joe Bicknell 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1005 Runner-Up
Jamie Goodman 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 652 Win
Jody Dennis 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1005 Runner-Up
Chris Webb 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 1005 Runner-Up
James Albertson 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 652 Win
Mark Holcomb 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Thomas Cashwell 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Greg Rowe 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 652 Win
Justin Bugaj 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Darrell Collins 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 652 Win
Donald Brown 6 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 392 Win
Jeff Estep 7 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 335 Runner-Up
Michael Paschal 4 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Farmington Dragway map) 600 Win
Matt Robinson 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Rockingham Dragway map) 652 Win
Mike Moss 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1005 Runner-Up
Emily Volkman 4 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Farmington Dragway map) 600 Runner-Up
Cody Phillips 2 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 904 Runner-Up
Greg Slack 4 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Farmington Dragway map) 600 Runner-Up
Joe Flynn 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1005 Runner-Up
Don Rudd 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Rockingham Dragway map) 652 Win
Tim Lawrence 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1005 Runner-Up
Hal Chaplin Perry, Jr. 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Rockingham Dragway map) 652 Win
P.W. Hilling 3 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Rockingham Dragway map) 652 Win
Hillarey Sloan-Legette 1 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Piedmont Dragway map) 1005 Runner-Up
Clayton Roberts 4 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 600 Runner-Up
Chad Traylor 5 IHRA Division 9 Summit Pro-Am (Farmington Dragway map) 433 Win
Kirk Morgan 7 IHRA Nitro Jam (San Antonio Raceway map) 335 Win
Scott Turnbough 3 IHRA Nitro Jam (San Antonio Raceway map) 652 Runner-Up
Ryan McDowell 7 IHRA Nitro Jam (San Antonio Raceway map) 335 Win
Tammy Chamberlain 3 IHRA Nitro Jam (San Antonio Raceway map) 652 Runner-Up
Jason Patterson 7 IHRA Nitro Jam (San Antonio Raceway map) 335 Win
Russell Price 3 IHRA Nitro Jam (San Antonio Raceway map) 652 Runner-Up
Cindy Hawk 7 IHRA Nitro Jam (Southwestern International Raceway map) 335 Win
Jim Berry 3 IHRA Nitro Jam (Southwestern International Raceway map) 652 Runner-Up
TJ Tracey 18 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 98 Runner-Up
Mark Nowicki 16 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 120 Win
Bob Bauer, Jr. 8 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 302 Win
Glen Baker 4 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 600 Runner-Up
Rick Stroud 6 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 392 Runner-Up
Will Hinkston 7 IHRA Nitro Jam (Pittsburgh Raceway Park map) 335 Win
Joseph Cepella 3 IHRA Nitro Jam (Pittsburgh Raceway Park map) 652 Runner-Up
Skip Saddler 7 IHRA Nitro Jam (Pittsburgh Raceway Park map) 335 Win
Chris Yates 4 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 600 Runner-Up
Doug Gbur 3 IHRA Nitro Jam (Pittsburgh Raceway Park map) 652 Runner-Up
Ronnie Traupman 3 IHRA Nitro Jam (Pittsburgh Raceway Park map) 652 Runner-Up
Aaron Allison 3 IHRA Nitro Jam (Pittsburgh Raceway Park map) 652 Runner-Up
Scotty Campbell 7 IHRA Nitro Jam (Pittsburgh Raceway Park map) 335 Win
David Nicoll 3 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 652 Runner-Up
Floyd Russo 7 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 335 Win
Chris Eidson 3 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 652 Runner-Up
Rowdy Jones 3 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 652 Runner-Up
Wayne Winfield 3 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 652 Runner-Up
Chase Murray 7 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 335 Win
Thomas Marlow 3 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 652 Runner-Up
Clarence Bidniak 4 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 600 Runner-Up
Stephen McGrath 6 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 392 Runner-Up
Brent Darroch 11 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 221 Win
Brian Clayton 4 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 600 Runner-Up
Tom Bailey 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 652 Runner-Up
Travis Gaylord 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 335 Win
Jeff Cornick 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 652 Runner-Up
Kenneth Covington 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 335 Win
Carroll Warling 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 335 Win
Brad Rounds 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 652 Runner-Up
Jesse Sanderson 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 335 Win
Jeremy Mason 14 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 187 Win
Russ Stevenson 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 335 Win
Eddie Olpin 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 652 Runner-Up
Terry Keddington 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 652 Runner-Up
James Shepherd 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 335 Win
Tim Vincent 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 652 Runner-Up
Pat Martin 6 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 392 Runner-Up
Donna Patterson 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 335 Win
Scott Hearn 6 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 392 Runner-Up
Randy Modersohn 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 335 Win
Eddie Radjo 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 652 Runner-Up
Art Congdon 10 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 229 Win
Rick Paton 3 IHRA NItro Jam (Castrol Raceway map) 652 Runner-Up
Eric Goulden 10 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 229 Win
Mike Pople 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 652 Runner-Up
Dave Stobbe 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 335 Win
Megan Caston 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 652 Runner-Up
Derek Rose 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 335 Win
Garnet Rose 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 652 Runner-Up
Wayne Plester 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 335 Win
Rob Murphy, Jr. 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 652 Runner-Up
Mike Sowards 11 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 221 Win
Mark Stevenson 7 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 335 Win
Erin Staley 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 652 Runner-Up
Tracy Muchler 7 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 335 Win
JP Schuster 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 652 Runner-Up
Scott Doyen 7 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 335 Win
Will Crawford 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 652 Runner-Up
Ken Langlois 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 652 Runner-Up
Jeff Southerland 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 652 Runner-Up
Rick Baehr 7 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 335 Win
Ken Hebert 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 652 Runner-Up
Tom Orr 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 652 Runner-Up
Jory Elliot 7 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 335 Win
Anthony Platania 7 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 335 Win
Joe Ferrari 7 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 335 Win
Kevin Orr 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 652 Runner-Up
Steve Doornbosch 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 652 Runner-Up
Jeff Crooks 8 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 302 Runner-Up
Mike Koontz 5 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 433 Runner-Up
Larry Miller, Jr. 5 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 433 Runner-Up
Jake Milstead 20 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 71 Win
Mike Daymude 5 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 433 Runner-Up
Doug Wood 10 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 229 Win
James Williamson 5 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 433 Runner-Up
Jamie Tupper 17 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 111 Win
Scott Stillings 12 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 205 Runner-Up
Robby Irby 5 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 433 Runner-Up
Matt Hawk 19 IHRA Sportsman Spectacular (San Antonio Raceway map) 91 Win
Calvin Butler 16 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 120 Win
Pete D'Agnolo 18 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 98 Win
Kevin Romeo 12 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 205 Runner-Up
Thomas Fletcher 9 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 282 Runner-Up
Alan Savage 20 IHRA Sportsman Spectacular (San Antonio Raceway map) 71 Win
Dewayne Custer 5 IHRA Sportsman Spectacular (San Antonio Raceway map) 433 Runner-Up
Ryan McDonnell 7 IHRA Sportsman Spectacular (San Antonio Raceway map) 335 Win
Myron Piatek 12 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 205 Runner-Up
Ray Dew 35 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 31 Win
Brandon Peterson 20 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 71 Win
Shannon Brinkley 19 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 91 Runner-Up
Pete Peery 17 IHRA Sportsman Spectacular (San Antonio Raceway map) 111 Win
Joe Collier 24 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 58 Win
Jacob Pitt 28 IHRA Sportsman Spectacular (Memphis International Raceway map) 46 Win
Scott Ball 13 IHRA Sportsman Spectacular (San Antonio Raceway map) 190 Runner-Up
Tom Cable 12 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 205 Final Split
Jamie Southards 6 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Richmond Dragway map) 392 Runner-Up
Chris Carpenter 4 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Richmond Dragway map) 600 Runner-Up
Troy Williams, Sr. 3 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Immokalee Regional Raceway map) 652 Runner-Up
Mike Rice 7 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Immokalee Regional Raceway map) 335 Win
Todd Thompson 3 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Immokalee Regional Raceway map) 652 Runner-Up
Marion Stephenson 7 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Immokalee Regional Raceway map) 335 Win
Mark Young 8 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Richmond Dragway map) 302 Win
Doug Hobgood 3 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Richmond Dragway map) 652 Runner-Up
Bruce Sisk 3 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Richmond Dragway map) 652 Runner-Up
Al Burkett 7 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Richmond Dragway map) 335 Win
Brooke Warren 9 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Farmington Dragway map) 282 Win
Chad Duke 7 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Richmond Dragway map) 335 Win
Corey Manuel 7 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Richmond Dragway map) 335 Win
Tommy Corbett 7 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Richmond Dragway map) 335 Win
Dennis Hill 8 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Farmington Dragway map) 302 Runner-Up
Nick Womack 7 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Farmington Dragway map) 335 Win
Matt McDaniel 3 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Farmington Dragway map) 652 Runner-Up
Rick Whaley 7 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Farmington Dragway map) 335 Win
Cody Whitley 3 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Farmington Dragway map) 652 Runner-Up
Corety Taylor 3 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Farmington Dragway map) 652 Runner-Up
Tim Sloan 7 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Farmington Dragway map) 335 Win
Marvin Dunahoo 10 IHRA Tournament of Championship Qualifier (Farmington Dragway map) 229 Win
Larry Eidson 15 Iron Man 10K (Memphis International Raceway map) 132 Win
Joe Roubicek 8 JEGS All Stars (Route 66 Raceway map) 302 Runner-Up
Dylan Stott 12 JEGS All Stars (Route 66 Raceway map) 205 Win
Kevin Moore 2 JEGS All Stars (Route 66 Raceway map) 904 Runner-Up
Tom Manfred 2 JEGS All Stars (Route 66 Raceway map) 904 Runner-Up
Mark Buehring 5 JEGS Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 433 Runner-Up
Stephen Funderburk 5 JEGS Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 433 Runner-Up
Michelle Le Bleu 5 JEGS Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 433 Runner-Up
John Brimer 15 JEGS Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 132 Win
Wade Owens 5 JEGS Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 433 Runner-Up
Shawn Langdon 5 JEGS Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 433 Runner-Up
Dillon Bontrager 15 JEGS Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 132 Win
Adam Lear 8 JEGS Doorslammer Open (National Trail Raceway map) 302 Win
Aaron Vail 4 JEGS Doorslammer Open (National Trail Raceway map) 600 Runner-Up
Jeff Melnick 8 JEGS Doorslammer Open (National Trail Raceway map) 302 Win
Dan Sayers 4 JEGS Doorslammer Open (National Trail Raceway map) 600 Runner-Up
Wes May 12 JEGS Doorslammer Open (National Trail Raceway map) 205 Win
Marty Dabney 38 JEGS US Open Bracket Championships (Beech Bend Raceway Park map) 24 Win
Don Hansen 30 JEGS US Open Bracket Championships (Beech Bend Raceway Park map) 41 Win
Tracy Sons 4 JEGS US Open Bracket Championships (Beech Bend Raceway Park map) 600 Runner-Up
Brock Moshier 15 Jim Harrington Footbrake Classic (Cecil County Dragway map) 132 Runner-Up
Denny MacClosky 10 Jim Harrington Footbrake Classic (Cecil County Dragway map) 229 Win
Nick Hastings 10 Jim Harrington Footbrake Classic (Cecil County Dragway map) 229 Win
Marty Flegal 5 Jim Harrington Footbrake Classic (Cecil County Dragway map) 433 Runner-Up
Todd Nebel 5 Jimmy Jones Memorial Race (Atco Raceway map) 433 Runner-Up
Jason Ford 5 Kil-Kare Mega 5's (Kil-KareDragway map) 433 Win
Ron Stayer, Jr. 2 Kil-Kare Mega 5's (Kil-KareDragway map) 904 Runner-Up
Roy St. Dennis 5 Kil-Kare Mega 5's (Kil-KareDragway map) 433 Win
Dallas Glenn 13 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 190 Runner-Up
Paul Snell 12 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 205 Win
Ronelle Bowden 10 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 229 Win
Mark Simonian 5 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 433 Win
Larry Richardson 2 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 904 Runner-Up
Jeremy Rapp 5 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 433 Win
Carl Cannavo 2 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 904 Runner-Up
Phil Doughty 2 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 904 Runner-Up
John Phlegar 8 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 302 Win
Kyle Seipel 4 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 600 Runner-Up
Greg Sesti 10 Mega Bucks (Gateway Motorsports Park map) 229 Win
Jim Huggett 5 Mega Bucks (Gateway Motorsports Park map) 433 Win
Chris Sullivan 2 Mega Bucks (Gateway Motorsports Park map) 904 Runner-Up
Rod Schafer 5 Mega Bucks (I-57 Dragstrip map) 433 Win
Rick Harless 2 Mega Bucks (I-57 Dragstrip map) 904 Runner-Up
Travis Eaton 5 Mega Bucks (Holly Springs Motorsports map) 433 Win
Tim Pace 2 Mega Bucks (Holly Springs Motorsports map) 904 Runner-Up
Bryan Robinson 9 Mega Bucks (Holly Springs Motorsports map) 282 Runner-Up
Shannon Hunt 5 Memorial Day Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 433 Win
Buddy Dial 2 Memorial Day Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 904 Runner-Up
Todd Knight 5 Memorial Day Mega Bucks (Tulsa Raceway Park map) 433 Win
Travis Cannon 9 Memorial Day Mega Bucks (Tulsa Raceway Park map) 282 Win
Andy Schmall 2 Memorial Day Showdown (Byron Dragway map) 904 Runner-Up
Ryan McCann 5 Memorial Day Showdown (Byron Dragway map) 433 Win
Chad McKee 5 Memorial Day Weekend Blowout (Middle Tennessee Dragway map) 433 Win
Phillip Redeker 2 Memorial Day Weekend Blowout (Middle Tennessee Dragway map) 904 Runner-Up
Doug Ulrich 2 Memorial Day Weekend Blowout (Middle Tennessee Dragway map) 904 Runner-Up
Brian Jones 15 Memorial Day Weekend Blowout (Middle Tennessee Dragway map) 132 Win
Steve Witherow 7 MIR 5K Doubleheader (Maryland International Raceway map) 335 Runner-Up
Jason Parker 5 MIR 5K Doubleheader (Maryland International Raceway map) 433 Win
Jeff Brady 2 MIR 5K Doubleheader (Maryland International Raceway map) 904 Runner-Up
Adam Polikoff 10 MIR Poker Bash (Maryland International Raceway map) 229 Win
Mike Nelson, Jr. 5 MIR Poker Bash (Maryland International Raceway map) 433 Runner-Up
Rick Harbough 5 Mountain Motor Nationals (Maryland International Raceway map) 433 Win
Brad Bolton 5 NHRA 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 433 Win
Iggie Boicesco 15 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 132 Win
Tim Molnar 15 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 132 Win
Alan Prusensky 5 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 433 Runner-Up
Michael Volkman 15 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 132 Win
J Wayne Silvia 15 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 132 Winner
Ted Carli 5 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 433 Runner Up
Brad Hawk 5 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 433 Runner Up
Steve Whitfield 5 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 433 Runner Up
Ed DeStaute 5 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 433 Runner Up
Greg Boutte 20 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 71 Runner-Up
Dan Fletcher 80 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 6 Win
Luke Bogacki 78 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 7 Win
Jeff Teuton 5 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 433 Runner-Up
Steve Williams 6 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 392 Runner-Up
Larry Stewart 8 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 302 Runner-Up
Steve Apted 20 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 71 Win
Bo Butner 37 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 26 Win
Rob Leipziger 5 NHRA Division 1 ET Finals (Lebanon Valley Dragway map) 433 Win
Art Paltz 2 NHRA Division 1 ET Finals (Lebanon Valley Dragway map) 904 Runner-Up
Vinny DiMino 5 NHRA Division 1 ET Finals (Lebanon Valley Dragway map) 433 Win
Craig Sonderfan 2 NHRA Division 1 ET Finals (Lebanon Valley Dragway map) 904 Runner-Up
Ed Talbert 5 NHRA Division 1 ET Finals (Lebanon Valley Dragway map) 433 Win
Brian Mullaney 2 NHRA Division 1 ET Finals (Lebanon Valley Dragway map) 904 Runner-Up
David Ficacci 3 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 652 Win
Robbie Welch 3 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 652 Win
Daniel Scardelli 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1005 Runner-Up
Ed Foley 3 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 652 Win
Arthur DeCesare 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1005 Runner-Up
Bob Broadbent 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 652 Win
Lenny Williams 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Michael Daymude 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1005 Runner-Up
John Maggiulli 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Timmy Markoglu 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 652 Win
Marty Krohn 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Dennis Gaboriault 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Gary Koebbe 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Tom Stalba 18 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 98 Win
Jacques Blais 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 652 Win
Anthony Fetch 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 652 Win
Kent Hanley 8 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 302 Runner-Up
Matt Schurman 4 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 600 Runner-Up
John MacLean 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1005 Runner-Up
Art Gardner 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 652 Win
William Nycz 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1005 Runner-Up
Ray Stanton 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 652 Win
Frederick Perkins 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 652 Win
Tom Nicholson 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1005 Runner-Up
Greg Kelly 28 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 46 Win
Marty Rinehart 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1005 Runner-Up
Donnie Carrol 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1005 Runner-Up
Herbert Roby 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 652 Win
Marty Jones, Jr. 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1005 Runner-Up
Jake Barbato 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1005 Runner-Up
Mike Sullivan 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 652 Win
Clinton Mills 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1005 Runner-Up
Wayne Horton 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 652 Win
Michael Kaufman 4 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 600 Win
Tom Boucher 1 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 1005 Runner-Up
Elroy Dame 3 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 652 Win
Steve Szupka 1 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 1005 Runner-Up
Casey Grubb 6 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 392 Win
Peter Sanca 1 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 1005 Runner-Up
Nick Willard 3 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 652 Win
Paul Neal 1 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 1005 Runner-Up
Angela Ray 3 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 652 Win
Larry Willard 1 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 1005 Runner-Up
Kevin Maupin 3 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 652 Win
Mike Sawyer 8 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 302 Win
Brian Lee Baker 3 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 652 Win
James Neville 1 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Bill Russell 6 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 392 Win
Jason Hoff 9 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 282 Win
Lincoln Morehead 6 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 392 Win
Byron Worner 1 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Don Pires 7 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 335 Win
Sterling Simmons 1 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Joe Lisa 17 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 111 Runner-Up
Dan Northrop 8 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 302 Win
Mark Payne 4 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 600 Win
Lance Krieger 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1005 Runner-Up
Joseph Rodack 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 652 Win
Don Garbinski 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1005 Runner-Up
Warren Heeps 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1005 Runner-Up
Ryan Ondrejko 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 652 Win
Paul Bochon 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1005 Runner-Up
Brian Martel 19 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 91 Win
Wallace Dent 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 652 Win
Jeffrey Jewell 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1005 Runner-Up
Dave Heuwetter 8 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 302 Win
Dave Scigliuto 5 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 433 Win
Jonathan Pope 2 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 904 Runner-Up
Kelly King 5 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 433 Win
Mark Neeld 2 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 904 Runner-Up
Daniel Salyers 5 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 433 Win
Brett Veneman 2 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 904 Runner-Up
Michael Adams 1 NHRA Division 2 LODRS (Bristol Dragway map) 1005 Runner-Up
Tyrone Graham 1 NHRA Division 2 LODRS (Bristol Dragway map) 1005 Runner-Up
Ken Wells 1 NHRA Division 2 LODRS (Bristol Dragway map) 1005 Runner-Up
Buck Holmes 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1005 Runner-Up
PJ Raines 3 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 652 Win
Vinny Laudicina 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1005 Runner-Up
Jackie Robinson 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1005 Runner-Up
Donnie Carroll 3 NHRA Division 2 LODRS (Bristol Dragway map) 652 Win
Ed Pauley 1 NHRA Division 2 LODRS (Bristol Dragway map) 1005 Runner-Up
Michael Shelton 4 NHRA Division 2 LODRS (Bristol Dragway map) 600 Runner-Up
Kyle Rizzoli 6 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 392 Win
Elisha Boyd 1 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 1005 Runner-Up
Brenda Grubbs 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 652 Win
Jim Woeber 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 652 Win
F. Howard Day 1 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 1005 Runner-Up
Bryan Johnson 1 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 1005 Runner-Up
Angela Travis 1 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 1005 Runner-Up
Craig Cain 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 652 Win
Chad Morrison 1 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 1005 Runner-Up
Brad Plourd 58 NHRA Division 2 LODRS (Bristol Dragway map) 11 Win
Brad Zaskowski 5 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 433 Runner-Up
Joe Santangelo 43 NHRA Division 2 LODRS (Bristol Dragway map) 16 Win
Michelle Furr 18 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 98 Win
Jeffery Barker 21 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 70 Win
John Taylor 6 NHRA Division 2 LODRS (Bristol Dragway map) 392 Win
Larry Roberts 1 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 1005 Runner Up
Matthew Buck 3 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 652 Winner
Kenny Burgess 1 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 1005 Runner Up
Sherman Adcock 52 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 15 Win
John Kakalecik 3 NHRA Division 2 LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 652 Winner
Arnie Martel 1 NHRA Division 2 LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 1005 Runner Up
Robbie Shaw 4 NHRA Division 2 LODRS (Bristol Dragway map) 600 Runner-Up
Merrill Schrimscher 1 NHRA Division 2 LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 1005 Runner Up
Sergios Santovenia 1 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 1005 Runner Up
Mike Desio 1 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 1005 Runner Up
Melissa Hutson 3 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 652 Winner
Luc Angers 1 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 1005 Runner Up
Gary Richard 3 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 652 Winner
David Owens 3 NHRA Division 2 LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 652 Winner
Mike Griggs 3 NHRA Division 2 LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 652 Winner
Gaines Hickman 4 NHRA Division 2 LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 600 Runner Up
Frank Altillo 11 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 221 Runner-Up
Troy Williams, Jr. 1 NHRA Division 2 LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Owen Bellamy, Jr. 1 NHRA Division 2 LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Leland Poppell 6 NHRA Division 2 LODRS (Bristol Dragway map) 392 Win
Edward Arvonio 1 NHRA Division 2 LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Ronnie Davis 1 NHRA Division 2 LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Casey Spradlin 7 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 335 Runner-Up
Lindsey Barker 4 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 600 Win
David Rampy 23 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 61 Win
Lauren Freer 13 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 190 Win
Norm Hall 1 NHRA Division 2 LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1005 Runner-Up
Jeff Adkinson 4 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 600 Runner-Up
Jason Bradley 5 NHRA Division 3 ET Finals (Lucas Oil Raceway map) 433 Win
Gary Fleanor 2 NHRA Division 3 ET Finals (Lucas Oil Raceway map) 904 Runner-Up
Evan Shoopman 5 NHRA Division 3 ET Finals (Lucas Oil Raceway map) 433 Win
Mike Tewell 2 NHRA Division 3 ET Finals (Lucas Oil Raceway map) 904 Runner-Up
Tony Lyons 5 NHRA Division 3 ET Finals (Lucas Oil Raceway map) 433 Win
Marvin Cresson, Jr. 2 NHRA Division 3 ET Finals (Lucas Oil Raceway map) 904 Runner-Up
Fred Connell 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Louis Murray 3 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 652 Win
Gary Songy, Jr. 3 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 652 Win
Tom Stultz 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Jerry Emmons 7 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 335 Win
Rob Goins 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1005 Runner-Up
Rob Moser 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 652 Win
Scotty Reinschield 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 652 Win
Marsha McFall 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1005 Runner-Up
Jennifer White 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1005 Runner-Up
Dave Klomps 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 652 Win
Joey Fuesting 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1005 Runner-Up
Troy Galbraith 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1005 Runner-Up
Zach Running 4 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 600 Runner-Up
Rob Garrabrant 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1005 Runner-Up
Dan Olding 4 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 600 Runner-Up
Jeremy Duncan 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1005 Runner-Up
Tom Rambo 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 652 Win
Harold Costello 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1005 Runner-Up
Steve Hoyt 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 652 Win
Bob Marshall 4 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 600 Runner-Up
Todd Ewing 40 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 22 Win
Al Peavler 8 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 302 Win
Jeff Taylor 9 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 282 Runner-Up
Dennis Breeden 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 652 Win
Andrew Hill 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1005 Runner-Up
Troy Stone 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1005 Runner-Up
Bob Eaker 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 652 Win
Ed Dudley 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 652 Win
Dan Phelps 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1005 Runner-Up
John Scali 8 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 302 Runner-Up
Brian Stultz 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1005 Runner-Up
Kevin Myers 4 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 600 Runner-Up
Corinne Rudy 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1005 Runner-Up
Jim Nichols 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 652 Win
Glenn Ginn 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 652 Win
Stephanie Shelton 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1005 Runner-Up
Alan Bush 6 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 392 Win
Bryan Richardson 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1005 Runner-Up
Joey Shipp 2 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 904 Runner-Up
Andy Johnson 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 652 Win
Jim Prevo 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1005 Runner-Up
Curt Frederich 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 652 Win
Mike Midowski 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1005 Runner-Up
Drew Skillman 33 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 37 Win
James Monroe 9 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 282 Runner-Up
Vince Nannini 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1005 Runner-Up
Greg Anderson 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1005 Runner-Up
Jeff Beckman 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1005 Runner-Up
Bruce Johnson 3 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 652 Win
Leo Zynda 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1005 Runner-Up
Alex Miller 3 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 652 Win
Don O'Malley 3 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 652 Win
Stephen Brinegar 3 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 652 Win
Jeff Hefler 13 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 190 Win
Jay Bunce 10 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 229 Win
Rusty Baxter 2 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 904 Runner-Up
Travis Salter 2 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 904 Runner-Up
Jesse Cervantes 2 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 904 Runner-Up
Adam White 5 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 433 Win
Robert Schoemer 2 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 904 Runner-Up
Joey Tanksley 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 652 Win
Brett Candies 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1005 Runner-Up
PB Candies 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 652 Win
David Buckner 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Archie Fruge 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 652 Win
Larry Carter 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 652 Win
Rick Huffman 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Joseph Mohana 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 652 Win
Stewart Johnson 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Bill Dennis 1 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Shawn Carter 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 652 Win
Jared Swinehart 2 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 904 Runner-Up
Jody Simoneaux 4 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 600 Win
Kyle Fickler 1 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Rustin Mayse 3 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 652 Win
Tony Jones 1 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Jerry Holt 2 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 904 Runner-Up
Danny Leibham 3 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 652 Win
Tom Schmidt 7 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 335 Win
Gilbert Johnson 1 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 1005 Runner-Up
Slate Cummings 17 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 111 Runner-Up
Steve Evans 1 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 1005 Runner-Up
Scott Wood 1 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 1005 Runner-Up
Keith Raftery 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 652 Runner-Up
Jerry Jordan 1 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 1005 Runner-Up
Vincent Catalanotto 3 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 652 w
Scooter Choate 8 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 302 Win
Jimmy Hidalgo 10 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 229 Win
Rob McKinley 18 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 98 Win
Larry Cummings 3 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 652 Win
Gary Stinnett 15 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 132 Runner-Up
Westley Scott 1 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 1005 Runner-Up
Dan Clary 3 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 652 Win
Greg Parson 4 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 600 Win
Danny Liebham 3 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 652 Win
David Oenes 6 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 392 Win
Mike Weaver 1 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 1005 Runner-Up
Terry Sullivan 19 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 91 Win
Darrell Erwin 4 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 600 Runner-Up
Bart Nelson 26 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 52 Runner-Up
Tommy Phillips 62 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 8 Win
Val Harmon 18 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 98 Win
Charlie Owens 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 652 Win
Ray Todd 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Jason Buckner 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Jacky King 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 652 Win
Jana Covington 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1005 Runner-Up
John Salter 6 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 392 Win
Jeff Lopez 23 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 61 Runner-Up
John Covington 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 652 Win
Mike Trumble 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Matt Crisp 12 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 205 Runner-Up
Mike Chitty 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Robert Cool 6 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 392 w
Travis Smiley 5 NHRA Division 5 ET Finals (Heartland Park Topeka map) 433 Win
Glen Gordon 2 NHRA Division 5 ET Finals (Heartland Park Topeka map) 904 Runner-Up
Steve Marquis 5 NHRA Division 5 ET Finals (Heartland Park Topeka map) 433 Win
Travis Baumert 2 NHRA Division 5 ET Finals (Heartland Park Topeka map) 904 Runner-Up
Joe Dost II 5 NHRA Division 5 ET Finals (Heartland Park Topeka map) 433 Win
Shane Newland 2 NHRA Division 5 ET Finals (Heartland Park Topeka map) 904 Runner-Up
Tyler Wudarczyk 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 652 Win
Dave Dahlem 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1005 Runner-Up
Ricky Hill 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 652 Win
Kurt Potach 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1005 Runner-Up
Bob Fuller 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 652 Win
Matt Driskell 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1005 Runner-Up
Troy Henderson 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1005 Runner-Up
Kyle Friis 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 652 Win
Chuck Rose 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1005 Runner-Up
Curt Harshfield 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 652 Win
Keith Sasich 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1005 Runner-Up
Mike Lund 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 652 Win
Ted Ash 4 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 600 Runner-Up
Darryl Bostwick 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 652 Win
Greg Strasheim 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1005 Runner-Up
Johnny Bates 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 652 Win
Shawn Kennedy 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 652 Win
Daniel McKune 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1005 Runner-Up
Marlin Bogner 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 652 Win
Carson Pedigo 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 652 Win
Monte Pennetta 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 652 Win
Lindsey Cramsey 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1005 Runner-Up
Gene Baldwin 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 652 Win
Jason Deforrest 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 652 Win
TJ Diekema 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 652 Win
Matt Kreft 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 652 Win
Chris Brown 4 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 600 Win
Marc Erickson 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1005 Runner-Up
Steve Domingues 7 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 335 Runner-Up
Monte Green 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 652 Win
Rick Wilson 2 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 904 Runner-Up
Michael Brand 16 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 120 Runner-Up
Kyle Lawrence 2 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 904 Runner-Up
Scott Burton 9 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 282 Runner-Up
JR Lobner 36 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 30 Runner-Up
Ken Griffiths 2 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 904 Runner-Up
Doug Baumgardner 16 NHRA Division 5 LODRS (No Problem Raceway map) 120 Runner-Up
Larry Demers 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 652 Win
Jim White 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Mark Jenkins 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 652 Win
Rob Cruzen 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Nick Siebert 7 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 335 Win
Stan Kopejtka 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Terry Edwards 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 652 Win
Dale Maher 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Kari Larson 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Dave Ash 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 652 Win
Justin Lowry 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Dave Slatten 18 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 98 w
Brett Speer 6 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 392 Runner-Up
Doug Engles 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 652 w
Larry DeForrest 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1005 Runner-Up
James Findell 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 652 w
Tim Mosbek 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1005 Win
Kevin Dyck 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 652 w
Bill Cawsey 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 652 Win
Frank Nichols 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1005 Runner-Up
Brian Tuma 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 652 Win
Phil Unruh 13 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 190 Win
Ed Hauter 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Marv Wiebe 3 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 652 Win
Randy Sides 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Allen Macham 3 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 652 Win
Mike Scheffler 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Jim Morris 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1005 Runner-Up
Dave Robinson 3 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 652 Win
Jackie Alley 6 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 392 Win
Zak Clarke 4 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 600 Runner-Up
Mark Faul 22 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 67 Win
Scott Taylor 4 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 600 Runner-Up
Shane Molinari 2 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 904 Runner-Up
Tom Nolan 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1005 Runner-Up
Cheryl Morris 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 652 Win
Michael Dalrymple 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 652 Win
Justin Juel 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1005 Runner-Up
Gordon Boven 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 652 Win
Steve Glenn 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1005 Runner-Up
Tom Koenen 18 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 98 Win
Ken Mostowich 19 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 91 Runner-Up
Brad Burton 39 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 23 Win
Jody Lang 13 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 190 Runner-Up
Arron Spitzer 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Gerald Devenpeck 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 652 Win
Dave Barcelon 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Mike Hiatt 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Ross Childers 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 652 Win
Joe Sorenson 18 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 98 Win
Butch Walsh 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1005 Runner-Up
Jim Mantle 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 652 Win
Mike Hering 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1005 Runner-Up
Ty Anderson 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 652 Win
Becky Lindsey 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 652 Win
Dwaine Ringguth 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1005 Runner-Up
Clint Geise 4 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 600 Win
Barry Daniluk 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 652 Win
Tom Burke 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1005 Runner-Up
Sean Cour 4 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 600 Runner-Up
Kelly Thomas 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 652 Win
Brad Vinje 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 652 Win
Steve Lowe 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1005 Runner-Up
Barry Hobson 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 652 Win
Craig Anderson 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1005 Runner-Up
John Chitwood 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 652 Win
Dustin Hentges 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1005 Runner-Up
Kory Alby 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Cam Chowen 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 652 Win
Mick Alley 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Raymond Jones 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 652 Win
Jolene Scott 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Curt Giese 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Jess Dale 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 652 Win
Craig Tharp 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Robert Strohm 6 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 392 Win
Mike Williams 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1005 Runner-Up
Blake Williams 5 NHRA Division 7 ET Finals (Auto Club Famoso Raceway map) 433 Win
Larry Hass 2 NHRA Division 7 ET Finals (Auto Club Famoso Raceway map) 904 Runner-Up
Seth Polvadore 5 NHRA Division 7 ET Finals (Auto Club Famoso Raceway map) 433 Win
Charles Surdevant 2 NHRA Division 7 ET Finals (Auto Club Famoso Raceway map) 904 Runner-Up
Dave Muller 5 NHRA Division 7 ET Finals (Auto Club Famoso Raceway map) 433 Win
Ryan Mangus 2 NHRA Division 7 ET Finals (Auto Club Famoso Raceway map) 904 Runner-Up
Lee Lightfoot 4 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 600 Runner-Up
Tom Gaynor 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1005 Runner-Up
Kayla Mozeris 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 652 Win
Rod Keeney 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1005 Runner-Up
Doug Crumlich 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 652 Win
Brian Phillips 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 652 Win
David Adams 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1005 Runner-Up
Roy Cracraft 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 652 Win
Doug Watts 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 652 Win
Roger Hall 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1005 Runner-Up
Trevor Larson 8 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 302 Runner-Up
Mike Shannon 15 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 132 Runner-Up
Brad Wagner 4 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 600 Runner-Up
Larry Miner 6 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 392 Win
Dean Hall 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 652 Win
Jim Glenn 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1005 Runner-Up
Rick Beckstrom 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1005 Runner-Up
Dave Gotts 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1005 Runner-Up
Andy Spiegel 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 652 Win
Joe Schweigert 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 652 Win
Greg Krause 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1005 Runner-Up
Lynsi Torres 3 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 652 Win
Ken Etter 9 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 282 Runner-Up
Thomas Bayer 3 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 652 Win
Val Torres 9 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 282 Win
Gary Mignacca 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1005 Runner-Up
Joseph Greco 3 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 652 Win
Al Alguire 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1005 Runner-Up
Jeff Gillette 6 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 392 Win
John Baker 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1005 Runner-Up
George Slatten 3 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 652 Win
George Clark 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1005 Runner-Up
Mera Silvia 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1005 Runner-Up
Jon Bradford 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1005 Runner-Up
Staci Smith 3 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 652 Win
Michael Weslowski 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1005 Runner-Up
Toby Lang 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1005 Runner-Up
Don Kennedy 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 652 Win
Kevin Kleinweber 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 652 Win
Jim Meador 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 652 Win
Cliff Hanson 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1005 Runner-Up
Butch Belair 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 652 Win
Daniel Henderson 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1005 Runner-Up
Chad Langdon 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 652 Win
Randy Balough 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1005 Runner-Up
Austin Downing 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 652 Win
Bernie Polvadore 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1005 Runner-Up
Steve Wann 2 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 904 Runner-Up
Jason Kenny 12 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 205 Win
Dennis Paz 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 652 Win
Larry Scarth 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1005 Runner-Up
Larry Gilley 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 652 Win
Bill Gee 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 652 Win
Joel Fuller 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1005 Runner-Up
Tony Jardino 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1005 Runner-Up
Richard Okerman 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 652 Win
Wayne Newman 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1005 Runner-Up
Matt Constant 6 NHRA Finals (Pomona Raceway map) 392 Runner-Up
Jimmy DeFrank 27 NHRA Finals (Pomona Raceway map) 48 Runner-Up
Ryan Herem 20 NHRA Finals (Pomona Raceway map) 71 Win
Abe Loewen 15 NHRA Finals (Pomona Raceway map) 132 Win
Eric Waldo 15 NHRA Finals (Pomona Raceway map) 132 Win
Gary Waldo 5 NHRA Finals (Pomona Raceway map) 433 Runner-Up
Cameron Ferre 15 NHRA Finals (Pomona Raceway map) 132 Win
Pete Bothe 5 NHRA Finals (Pomona Raceway map) 433 Runner-Up
Jim Perry 15 NHRA Gatornationals (Gainesville Raceway map) 132 Win
Rich Price 5 NHRA Gatornationals (Gainesville Raceway map) 433 Runner-Up
Joe Teuton, Jr. 5 NHRA Gatornationals (Gainesville Raceway map) 433 Runner-Up
Charlie Fitzsimmons 15 NHRA Gatornationals (Gainesville Raceway map) 132 Win
Chris Stephenson 5 NHRA Gatornationals (Gainesville Raceway map) 433 Runner-Up
Anthony Bertozzi 31 NHRA Keystone Nationals (Maple Grove Raceway map) 40 Runner-Up
Al Kenny 59 NHRA Keystone Nationals (Maple Grove Raceway map) 9 Win
Craig Marshall 20 NHRA Keystone Nationals (Maple Grove Raceway map) 71 Win
Bryan Worner 23 NHRA Keystone Nationals (Maple Grove Raceway map) 61 Win
Kelly MacKay 5 NHRA Keystone Nationals (Maple Grove Raceway map) 433 Runner-Up
Chase Fahnestock 5 NHRA Keystone Nationals (Maple Grove Raceway map) 433 Runner-Up
Jack Sepanek 23 NHRA Keystone Nationals (Maple Grove Raceway map) 61 Win
Ron Roddel 5 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 433 Runner-Up
Mark McMasters 5 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 433 Runner-Up
Craig Sullivan 5 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 433 Runner-Up
John Lobner 17 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 111 Win
Steve Mikus 43 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 16 Win
Bill Feist 6 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 392 Runner-Up
Fred Bartoli, Sr. 16 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 120 Win
Bobby Bishop 5 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 433 Runner-Up
Mike Eggleston 15 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 132 Win
Pat Fitzpatrick 5 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 433 Runner-Up
Jarod Bowman 15 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 132 Win
Dan Huellewig 5 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 433 Runner-Up
Daryl Bureski 30 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 41 Win
Justin Jenkins 6 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 392 Runner-Up
Steve Hagberg 8 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 302 Runner-Up
AJ Percival 15 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 132 Win
Cody Perkins 5 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 433 Runner-Up
Ken Harkema 15 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 132 Win
Michael Phillips 5 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 433 Runner-Up
Joey Horan 15 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 132 Win
Bob Myers 5 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 433 Runner-Up
Tim Nicholson 5 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 433 Runner-Up
Kenny Schindler 5 NHRA National Open (Beech Bend Raceway Park map) 433 Win
Ricky Decker 2 NHRA National Open (Beech Bend Raceway Park map) 904 Runner-Up
Ray Sawyer 30 NHRA Nationals (Zmax Dragway map) 41 Win
Steve Furr 56 NHRA Nationals (Zmax Dragway map) 12 Runner-Up
Larry Hill 20 NHRA Nationals (Zmax Dragway map) 71 Runner-Up
Larry Miller 15 NHRA Nationals (Zmax Dragway map) 132 Win
Scott Lamar 15 NHRA Nationals (Zmax Dragway map) 132 Win
Tex Miller 5 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 433 Runner-Up
Phil Smida 15 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 132 Win
Gary Linkhorn 15 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 132 Win
Jerry Albert 15 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 132 Win
Billy Thoman 5 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 433 Runner-Up
Ryan Smith 15 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 132 Win
Rick Forish 8 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 302 Runner-Up
Chris DePascale 6 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 392 Runner-Up
Michael Beard 34 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 34 Win
Jeff Niceswanger 8 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 302 Runner-Up
Ricky Shipp 37 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 26 Win
Stephan Kondolay 12 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 205 Runner-Up
Megan Ellingson 15 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 132 Win
Jason Gibson 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 433 Runner-Up
Casey Plazier 16 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 120 Runner-Up
Eddy Plazier 19 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 91 Win
Tibor Kadar 5 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 433 Runner-Up
Tom Pappas 10 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 229 Runner-Up
Ashley Warn 5 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 433 Runner-Up
Al Aguire 5 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 433 Runner-Up
Chris Newman 5 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 433 Runner-Up
Daryl Hemley 16 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 120 Win
Art Hoover 17 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 111 Win
Leo Glasbrenner 34 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 34 Win
Aaron Kinard 42 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 19 Win
Gary Reust 18 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 98 Win
Gregg Luneack 16 NHRA Pacific Sportsnationals (Las Vegas Motor Speedway map) 120 Win
Matt Lund 16 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 120 Win
Rusty Cook 5 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 433 Runner-Up
Dave Raybourn 5 NHRA Sonoma Nationals (Infineon Raceway map) 433 Runner-Up
Tommy Gaynor 15 NHRA Sonoma Nationals (Infineon Raceway map) 132 Win
David Bridgewater 5 NHRA Sonoma Nationals (Infineon Raceway map) 433 Runner-Up
Justin Morgan 5 NHRA Sonoma Nationals (Infineon Raceway map) 433 Runner-Up
Rob Willis 15 NHRA Sonoma Nationals (Infineon Raceway map) 132 Win
Ronnie Lahn 5 NHRA Sonoma Nationals (Infineon Raceway map) 433 Runner-Up
Todd Stewart 5 NHRA Sonoma Nationals (Infineon Raceway map) 433 Runner-Up
Bobby Ray McMahan 15 NHRA Sonoma Nationals (Infineon Raceway map) 132 Win
Val Torres, Jr. 8 NHRA Sonoma Nationals (Infineon Raceway map) 302 Runner-Up
Justin Lamb 18 NHRA Sonoma Nationals (Infineon Raceway map) 98 Win
Ed Olpin 26 NHRA Sonoma Nationals (Infineon Raceway map) 52 Win
Ed Richardson 23 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 61 Win
Billy Vaughn 5 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 433 Runner-Up
Drew Allen 5 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 433 Runner-Up
Doug Duell 5 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 433 Runner-Up
Jeff Money 15 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 132 Win
Todd Schumert 6 NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 392 Runner-Up
Tim Gillespie 1 NHRA Spring Nationals (Lucas Oil Raceway map) 1005 Runner-Up
Gary Emmons 5 NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 433 Runner-Up
Hagen Gary 15 NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 132 Win
Britt Cummings 20 NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 71 Runner-Up
Jeryka Lobner 15 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 132 Win
Billy Torrence 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 433 Runner-Up
Kyle Ratcliff 15 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 132 Win
JJ Heber 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 433 Runner-Up
Glenn Snow 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 433 Runner-Up
Jeg Coughlin, Jr. 15 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 132 Win
Jesse Serna 15 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 132 Win
Michael Miller 20 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 71 Runner-Up
Jeff Sexton 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 433 runner-up
Randy Wilkes 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 433 Runner-Up
Nathan Vrooman 15 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 132 Win
Steve Theodor 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 433 Runner-Up
Mike Laws 15 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 132 Win
Bob Mandell 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 433 Runner-Up
Chad Taylor 15 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 132 win
Jeff Dona 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 433 Runner-Up
Franklin Dibartolomeo 16 NHRA Supernationals (Old Bridge Raceway Park map) 120 Win
Marc-Andre Piche-Nadeau 5 NHRA Supernationals (Old Bridge Raceway Park map) 433 Runner-Up
Chris Butcher 5 NHRA Supernationals (Old Bridge Raceway Park map) 433 Runner-Up
James Antonette 5 NHRA Supernationals (Old Bridge Raceway Park map) 433 Runner-Up
Eric Cabrial 5 NHRA Supernationals (Old Bridge Raceway Park map) 433 Runner-Up
Marco Abruzzi 5 NHRA Th (Bristol Dragway map) 433 Runner-Up
Bob Dennis 5 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 433 Runner-Up
Russell Johnson 15 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 132 Win
Emily Lewis 15 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 132 Win
Marvin Benoit, Jr. 5 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 433 Runner-Up
Tyler Caheely 16 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 120 Win
Lynn Ellison 15 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 132 Win
Andy Kronenbitter 5 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 433 Runner-Up
Mike Welfel 15 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 132 Win
JoeyWilkes 5 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 433 Runner-Up
Roger Weaver 15 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 132 Win
Kevin Wright 15 NHRA Winternationals (Pomona Raceway map) 132 Winner
Mike Cotten 15 NHRA Winternationals (Pomona Raceway map) 132 Winner
Don Keen 5 NHRA Winternationals (Pomona Raceway map) 433 Runner Up
Greg Ventura 15 NHRA Winternationals (Pomona Raceway map) 132 Winner
Tom Clark 5 Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 433 Runner-Up
Andy Morris 9 Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 282 Win
Darryn O'Conner 8 Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 302 Win
Paul Nero 5 Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 433 Win
JR Leerkamp 2 Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 904 Runner-Up
Mark Kidd 5 Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 433 Win
Dale Green 4 Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 600 Runner-Up
Ryan Cook 2 Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 904 Runner-Up
Tommy Smith 5 No Box Nationals (E.T. Raceway map) 433 Win
Chris Livengood 2 No Box Nationals (E.T. Raceway map) 904 Runner-Up
Tim Walters 5 No Box Nationals (E.T. Raceway map) 433 Win
Mike McKinney 2 No Box Nationals (E.T. Raceway map) 904 Runner-Up
Eric Bowling 5 No Box Nationals (E.T. Raceway map) 433 Win
Tesz Powell 2 No Box Nationals (E.T. Raceway map) 904 Runner-Up
Jeromy Hefler 5 North Texas Iron Man Classic (Wichita Raceway Park map) 433 Win
Kelly Kiser 2 North Texas Iron Man Classic (Wichita Raceway Park map) 904 Runner-Up
Jim Callaway 10 North Texas Iron Man Classic (Wichita Raceway Park map) 229 Win
Mike Lamberson 2 North Texas Iron Man Classic (Wichita Raceway Park map) 904 Runner-Up
Stephen McCrory 54 OK Motorsports Winternationals (Immokalee Regional Raceway map) 14 Runner-Up
Jason Lynch 59 OK Motorsports Winternationals (Immokalee Regional Raceway map) 9 Win
Claude DeBonis 14 OK Motorsports Winternationals (Immokalee Regional Raceway map) 187 Runner-Up
Lester Adkins 38 OK Motorsports Winternationals (Immokalee Regional Raceway map) 24 Win
Jesse Alberts 8 OK Motorsports Winternationals (Immokalee Regional Raceway map) 302 Runner-Up
Bruce Liberman 8 OK Motorsports Winternationals (Immokalee Regional Raceway map) 302 Win
Jon Jon Ciccarone 3 OK Motorsports Winternationals (Immokalee Regional Raceway map) 652 Runner-Up
Jeff Keen 6 OK Motorsports Winternationals (Immokalee Regional Raceway map) 392 Runner-Up
Andre Nunez 5 OK Motorsports Winternationals (Immokalee Regional Raceway map) 433 Win
Will Pusey 13 OK Motorsports Winternationals (Immokalee Regional Raceway map) 190 Win
Paul Rebis 5 OK Motorsports Winternationals (Immokalee Regional Raceway map) 433 Win
Mike Ledford 10 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 229 Win
Gary Carbone 5 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 433 Runner-Up
Jason Folk 10 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 229 Win
Billy Clayton 10 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 229 Win
Mike Hoff 2 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 904 Runner-Up
Dominic Balducci 2 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 904 Runner-Up
Brian Stroup 5 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 433 Runner-Up
Frederic Angers 8 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 302 Runner-Up
Carl Drake, Jr. 43 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 16 Runner-Up
Gary Williams 84 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 5 Runner-Up
John Labbous, Jr. 101 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 1 Win
Mia Tedesco 23 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 61 Win
Jeff Strickland 86 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 4 Runner-Up
Dwayne Roberts 13 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 190 Win
TJ Coughlin 22 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 67 Runner-Up
Nick Folk 32 PBIR 5-Day (Palm Beach International Raceway map) 38 Win
Dink Holmes 10 Raider ET Series (Maryland International Raceway map) 229 Win
Robert Jones 9 Raider ET Series (Maryland International Raceway map) 282 Runner-Up
Jeff Verdi 2 Raider ET Series (Richmond Dragway map) 904 Runner-Up
Wyatt Colbert 5 Raider ET Series (Richmond Dragway map) 433 Win
Ray Loan 2 Raider ET Series (Richmond Dragway map) 904 Runner-Up
Larry Boswell 2 Raider ET Series (Maryland International Raceway map) 904 Runner-Up
Duane Marquess 7 Raider ET Series (Maryland International Raceway map) 335 Win
Marc Williams 5 Raider ET Series (Maryland International Raceway map) 433 Win
EJ Parker 2 Raider ET Series (Maryland International Raceway map) 904 Runner-Up
Rob Reinert 10 Rob's Footbrake Race (Atco Raceway map) 229 Win
Mike Mackey 10 Rob's Footbrake Race (Atco Raceway map) 229 Win
Todd Senseney 35 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 31 Win
Dean Karns 24 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 58 Runner-Up
Max Brewer 5 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 433 Runner-Up
Timmy Smith 55 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 13 Win
Mark Padgett 13 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 190 Runner-Up
Scott Lemen 20 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 71 Win
Jeremy Bargo 3 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 652 Runner-Up
Dave Triplett 25 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 54 Win
Charlie Hardy 10 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 229 Win
Dave Connolly 10 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 229 Runner-Up
Anthony Montella 5 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 433 Runner-Up
Kevin Rodden 7 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 335 Runner-Up
Jimmy Shaw 5 SGMP Super Buck Blast (South Georgia Motorsports Park map) 433 Win
Andy Reaves 5 Southern Super Tens (Red River Raceway map) 433 Runner-Up
Chad Willis 10 Southern Super Tens (Red River Raceway map) 229 Win
Steve Collier 20 Southern Super Tens (Twin City Dragway map) 71 Win
Tony Brown 5 Southern Super Tens (Prescott Raceway map) 433 Runner-Up
Byron Jordan 5 Southern Super Tens (Twin City Dragway map) 433 Runner-Up
Brandon Jarrell 10 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 229 Win
John Labbous, Sr. 3 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 652 Runner-Up
Donnie Neely 7 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 335 Win
Kelby Walker 3 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 652 Runner-Up
Greg Spencer 5 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 433 Win
Denver Maltba 20 Spring Fling Bracket Championship (Bristol Dragway map) 71 Win
Dustin Dodgen 5 Spring Fling Bracket Championship (Bristol Dragway map) 433 Win
Dave Dissinger 5 St. Patricks Spring Fling (Costal Plains Dragway map) 433 Win
Tom Pistole 5 St. Patricks Spring Fling (Costal Plains Dragway map) 433 Runner-Up
Wesley Roberts 5 St. Patricks Spring Fling (Costal Plains Dragway map) 433 Runner-Up
Buddy Ferrell 9 Summer Door Car Shootout (I-57 Dragstrip map) 282 Runner-Up
Jesse Bobo 30 Summer Door Car Shootout (I-57 Dragstrip map) 41 Win
Rhea King 10 Summer Door Car Shootout (I-57 Dragstrip map) 229 Win
Matt Tinnin 4 Summer Door Car Shootout (I-57 Dragstrip map) 600 Runner-Up
Greg Dawson 7 Summer Door Car Shootout (I-57 Dragstrip map) 335 Runner-Up
Trevor Denton 10 Summer Moneyfest (Farmington Dragway map) 229 Win
Randall Blinson 5 Summer Moneyfest (Farmington Dragway map) 433 Runner-Up
Kenny Snyder 20 Summer Moneyfest (Farmington Dragway map) 71 Win
Kevin Brannon 10 Summer Moneyfest (Farmington Dragway map) 229 Runner-Up
Gary Ingold 20 Summer Moneyfest (Farmington Dragway map) 71 Win
Tommy Plott 12 Summer Moneyfest (Farmington Dragway map) 205 Win
Thomas Dunsford 25 Summer Moneyfest (Farmington Dragway map) 54 Runner-Up
Kyle Cultrera 6 Summer Super Series (Atco Raceway map) 392 Runner-Up
Joe McGowan 11 Summer Super Series (Atco Raceway map) 221 Runner-Up
Mark Kelly 2 Summer Super Series (Atco Raceway map) 904 Runner-Up
Joe Ithier 5 Summer Super Series (Atco Raceway map) 433 Runner-Up
Damon Hurley 2 Summer Super Series (Atco Raceway map) 904 Runner-Up
Bob Macloskey 25 Summer Super Series (Atco Raceway map) 54 Runner-Up
Chris Wilson 17 Summer Super Series (Atco Raceway map) 111 Win
Pete Prasnal 5 Summer Super Series (Atco Raceway map) 433 Win
Ryan Nickerson 2 Summer Super Series (Atco Raceway map) 904 Runner-Up
Tom Dauber 27 Summer Super Series (Atco Raceway map) 48 Runner-Up
Frank Paradiso 5 Summer Super Series (Atco Raceway map) 433 Win
Mark Siegal 10 Summer Super Series (Atco Raceway map) 229 Win
Howard Zane 5 Summer Super Series (Atco Raceway map) 433 Win
Bob Engleman 2 Summer Super Series (Atco Raceway map) 904 Runner-Up
Matt Schapiro 5 Summer Super Series (Atco Raceway map) 433 Win
Larry Watters 5 Summer Super Series (Atco Raceway map) 433 Win
Tommy Diorio 10 Summer Super Series (Atco Raceway map) 229 Win
Scott Albrecht 5 Summer Super Series (Atco Raceway map) 433 Runner-Up
Bob Murphy, Jr. 9 Summer Super Series (Atco Raceway map) 282 Runner-Up
Michael McEntyre 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 335 Win
Michael Davis 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 335 Win
Hugh Meeks 3 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 652 Runner-Up
Greg Coffman 3 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 652 Runner-Up
Jeremy Hancock 10 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 229 Runner-Up
AJ Ashe 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 335 Win
Mike Smith 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 335 Win
CJ Keen 3 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 652 Runner-Up
Gant Gatwood 17 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 111 Win
Brandon Taylor 8 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 302 Runner-Up
Jeff Rucks 8 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 302 Runner-Up
Willy Hess 5 Superharger Showdown (Maryland International Raceway map) 433 Win
Donald Yeatman 2 Superharger Showdown (Maryland International Raceway map) 904 Runner-Up
Severn Johnson 5 Superharger Showdown (Maryland International Raceway map) 433 Win
Dale Smith 2 Superharger Showdown (Maryland International Raceway map) 904 Runner-Up
Neal Brown 10 Ten Grand Slam (Richmond Dragway map) 229 Win
Terrell Sinkler 5 Ten Grand Slam (Richmond Dragway map) 433 Runner-Up
Mike Niswonger 5 Ten Grand Slam (Richmond Dragway map) 433 Runner-Up
Todd Welzel 15 Ten Grand Slam (Richmond Dragway map) 132 Win
Jeff Bobo 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 229 Win
Jeremy Jensen 13 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 190 Runner-Up
Brooke Warren 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 229 Win
Jim Hunter 2 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 904 Runner-Up
Jerry Marcum 2 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 904 Runner-Up
Brian Lampton 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 433 Runner-Up
Ronnie Egner 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 433 Runner-Up
Taryn Greene 10 Thanksgiving Bracket Nationals (Dallas Raceway map) 229 Win
Jody Davies 27 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 48 Win
Dave Angelly 20 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 71 Win
Michael Pennington 13 Thanksgiving Bracket Nationals (Dallas Raceway map) 190 Runner-Up
Max McGlothlin 14 Thanksgiving Bracket Nationals (Dallas Raceway map) 187 Win
Jarod Wilson 11 Thanksgiving Bracket Nationals (Dallas Raceway map) 221 Win
Tim Thomas 20 Top Eliminator Shootout (Piedmont Dragway map) 71 Win
Shannon Justice 10 Top Eliminator Shootout (Piedmont Dragway map) 229 Runner-Up
Dennis Meade 11 Triple Tens Plus (Edgewater Sports Park map) 221 Runner-Up
Bob Henry 10 Triple Tens Plus (Edgewater Sports Park map) 229 Win
Kirby McLennan 10 Triple Tens Plus (Edgewater Sports Park map) 229 Win
Anthony Trauth 5 Triple Tens Plus (Edgewater Sports Park map) 433 Runner-Up
Josh Morgan 10 Triple Tens Plus (Edgewater Sports Park map) 229 Win
John Martin 5 Triple Tens Plus (Edgewater Sports Park map) 433 Runner-Up
Jim Kennedy 12 Triple Tens Plus (Edgewater Sports Park map) 205 Win
Brian Newport 6 Triple Tens Plus (Edgewater Sports Park map) 392 Runner-Up
Mike Holt 5 Triple Tens Plus (Edgewater Sports Park map) 433 Win
Mark Talmadge 2 Triple Tens Plus (Edgewater Sports Park map) 904 Runner-Up
Brian Collier 7 Triple Tens Plus (Edgewater Sports Park map) 335 Win
Jerry Dunkel 2 Triple Tens Plus (Edgewater Sports Park map) 904 Runner-Up
Shay Loveday 6 Ultimate 64 Shootout (Mt. Park Dragway map) 392 Runner-Up
Carrol Click 10 Ultimate 64 Shootout (Mt. Park Dragway map) 229 Win
Todd Brown 5 Ultimate 64 Shootout (Mt. Park Dragway map) 433 Runner-Up
Chris Johnson 10 Ultimate 64 Shootout (Mt. Park Dragway map) 229 Win
Gary May 37 Ultimate 64 Shootout (Mt. Park Dragway map) 26 Win
Dusty Lowell 2 Ultimate Sportsman Shootout (South Georgia Motorsports Park map) 904 Runner-Up
Candi Derry 5 VMP Raider ET Challenge (Virginia Motorsports Park map) 433 Win
Alan Thatcher 2 VMP Raider ET Challenge (Virginia Motorsports Park map) 904 Runner-Up
Steve Foley 10 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 229 Win
Chris Plott 10 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 229 Runner-Up
Tim Griffith 10 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 229 Win
Brian Folk 5 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 433 Win
Chris Bear 5 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 433 Runner-Up
Lane Dicken 5 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 433 Win
Jeff Burns 2 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 904 Runner-Up
Bill Riddle 3 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 652 Runner-Up
Kenny Underwood 15 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 132 Runner-Up
Jeremy McKague 27 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 48 Win




This web site remains property and copyright of This is Bracket Racing 2017