BTE Power Rankings on ThisIsBracketRacing.com
 
Ever wonder who’s the best (or most successful) sportsman racer on the planet? While there is certainly never a concrete answer to that question, at ThisIsBracketRacing.com, we’ve developed the first comprehensive points system to attempt to determine the most dominant drivers of the season. The BTE “Power Rankings” is a simple system that compiles “Power Points” for sportsman racers based on final round appearances at NHRA, IHRA, and big dollar bracket racing events. It is the first formula of it’s kind that groups “Class” racers and “bracket” racers together in an effort to determine the sportsman competitor that enjoyed the better season, nationwide, regardless of car or class.
 
Below are the current BTE “Power Rankings” for the 2010 season.   View 2009 BTE Power Rankings
 
 
 
Qualifying Events               How Points are Awarded               Prize Fund               Sponsors
 
Driver Name Points Total Last Event Ranking Finish
Richard Presier ( map)
Randy Kelley ( map)
Hunter Anderson 10 $10,000 Footbrake (Clarksville Dragway map) 236 Win
Roy Hall 10 $10,000 Footbrake Nationals (Maple Grove Raceway map) 236 Win
Andy Anderson 5 $10,000 Footbrake Nationals (Maple Grove Raceway map) 456 Runner-Up
Rick Taylor 10 $10,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 236 Win
Bob Thomas 5 $10,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 456 Runner-Up
Wilbur Whitmore 5 $5,000 Footbrake Nationals (Wood Brothers Raceway map) 456 win
Jimmy Ray 2 $5,000 Footbrake Nationals (Wood Brothers Raceway map) 936 Runner-Up
Nick Ross 5 $5,000 Race (Holiday Raceway map) 456 Win
Jared Pennington 2 $5,000 Race (Holiday Raceway map) 936 Runner-Up
Lee Ivey 7 $5,000 Race (I-57 Dragstrip map) 334 win
Phil Bryant 5 $5,000 Race (I-57 Dragstrip map) 456 win
Bobby Thompson 2 $5,000 Race (I-57 Dragstrip map) 936 Runner-Up
Mike Winfrey 2 $5,000 Race (Alabama International Dragway map) 936 Runner-Up
Jeremy Maples 5 $5,000 Race (Tulsa Raceway Park map) 456 Win
Bob Gilmore 2 $5,000 Race (Tulsa Raceway Park map) 936 Runner-Up
Chase Stookey 5 $5,000 Race (Tulsa Raceway Park map) 456 Win
Danny Ammons 2 $5,000 Race (Tulsa Raceway Park map) 936 Runner-Up
Mark Talmadge 2 $5,000 Race (Skyview Drags map) 936 Runner-Up
DeWayne Martin 5 $5,000 Race (Holiday Raceway map) 456 win
David Taylor 2 $5,000 Race (Holiday Raceway map) 936 Runner-Up
Jason Phillips 2 $5,000 Race (I-57 Dragstrip map) 936 Runner-Up
Ryan Montford 5 $5000 No Box Race (Midwest Raceway map) 456 Win
Johnny Swink 5 $50K Race (Natural Bridge Dragstrip map) 456 Win
Marty Dabney 7 $50K Race (Natural Bridge Dragstrip map) 334 Runner-Up
Troy Geyer 5 $Big Money$ (Numidia Dragway map) 456 Win
Paul Skinger 5 $Big Money$ (Numidia Dragway map) 456 Win
Jeff Weets 10 10 for 10K (Cordova Dragway Park map) 236 win
Scott LaBudde 2 10 for 10K (Cordova Dragway Park map) 936 Runner-Up
Adam Polikoff 10 10 Grand Slam (Richmond Dragway map) 236 Win
Ray Weinstein 5 10 Grand Slam (Richmond Dragway map) 456 Runner-Up
Troy Thompson 11 7 Come 11 Hi Rollers (Great Lakes Dragaway map) 223 Win
Willard Huss 7 7 Come 11 Hi Rollers (Great Lakes Dragaway map) 334 Win
Rich Door 25 AA Auto Salvage Mega Bucks Weekend (Atco Raceway map) 55 win
Steve Witherow 25 AA Auto Salvage Mega Bucks Weekend (Atco Raceway map) 55 win
Dan Davies 12 AA Auto Salvage Mega Bucks Weekend (Atco Raceway map) 199 Runner-Up
Scotty Bodmer 15 AA Auto Salvage Mega Bucks Weekend (Atco Raceway map) 125 Runner-Up
Wesley Washington 15 AA Auto Salvage Mega Bucks Weekend (Atco Raceway map) 125 win
Bryan Balducci 18 AA Auto Salvage Mega Bucks Weekend (Atco Raceway map) 95 Runner-Up
Brian Newport 30 Big Money Extravaganza (Bluegrass Raceway, Inc. map) 40 Runner-Up
Lorne Gearhardt 10 Big Money Extravaganza (Bluegrass Raceway, Inc. map) 236 win
Jonathan Clay 10 Big Money Extravaganza (Bluegrass Raceway, Inc. map) 236 win
Bob Kolibsy 5 Big Money Race (Numidia Dragway map) 456 win
Dave Novinger 5 Big Money Race (Numidia Dragway map) 456 win
Bob Strunk 5 Big Money Race (Numidia Dragway map) 456 Win
Darrin Elin 5 Big Money Race (Numidia Dragway map) 456 Win
Carl Drake, Jr. 5 Big Money Race (Numidia Dragway map) 456 Win
John Blankenship 5 Big Money Race (North Star Dragway map) 456 win
Bryan Sorce 12 Big Money Race (Numidia Dragway map) 199 Win
Chris Plott 19 Bottom Bulb Extravaganza (Quaker City Raceway map) 86 Runner-Up
Eric Paul 5 Bottom Bulb Extravaganza (Chandler Motorsports Park map) 456 win
Jason Hoff 19 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 86 Runner-Up
John Labbous, Jr. 105 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 3 Win
Luke Bogacki 88 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 7 Win
Jason Lynch 110 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 2 Runner-Up
Tom Dauber 19 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 86 Win
John Labbous, Sr. 19 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 86 Runner-Up
George Rupert 11 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 223 Runner-Up
Tom Head 10 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 236 Win
CJ Keen 2 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 936 Runner-Up
Shane Carr 5 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 456 Win
Tim Butler 2 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 936 Runner-Up
Mike Ledford 5 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 456 Runner-Up
Stanley Albritton, Jr. 5 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 456 Win
Randy Kelley 10 Carolina Dragway Big Bucks (Carolina Dragway, Inc. map) 236 Win
Tim Thomas 10 Carolina Dragway Big Bucks (Carolina Dragway, Inc. map) 236 Runner-Up
Tommy Plott 75 Carolina Dragway Big Bucks (Carolina Dragway, Inc. map) 10 Win
Bo Upton 56 Carolina Dragway Big Bucks (Carolina Dragway, Inc. map) 16 Win
Nick Womack 3 Door Car Nationals (Piedmont Dragway map) 663 Runner-Up
Tim Jackson 2 Door Car Nationals (Piedmont Dragway map) 936 Runner-Up
Shane Daugherty 5 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 456 win
Adam Trauth 5 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 456 Runner-Up
Brian Cirredu 5 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 456 win
Doug Caplinger 2 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 936 Runner-Up
Steve Riggins 10 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 236 win
Jose Diaz 2 Footbrake Nationals (Mobile Dragway map) 936 Runner-Up
Roger Rhodes 3 Footbrake Spring Fling (Costal Plains Dragway map) 663 Runner-Up
Gary Forkner 7 Fram Autolite NHRA Nationals (Infineon Raceway map) 334 Runner-Up
Aaron Kinard 10 Fram Autolite NHRA Nationals (Infineon Raceway map) 236 Runner-Up
Val Torres, Jr. 12 Fram Autolite NHRA Nationals (Infineon Raceway map) 199 Runner-Up
Kyle Siepel 15 Fram Autolite NHRA Nationals (Infineon Raceway map) 125 win
Jim Durham 5 Fram Autolite NHRA Nationals (Infineon Raceway map) 456 Runner-Up
Greg Brotherton 10 Free $50,000 Race (Holly Springs Motorsports map) 236 Win
Mitchell Carter 5 Free $50K (Holly Springs Motorsports map) 456 Runner-Up
Randy Folk 8 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 315 Final Split
Robert Snowball 2 Gulfside Shootout (Immokalee Regional Raceway map) 936 Runner-Up
Dennis Coover 5 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 456 Win
Leon Robertson 2 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 936 Runner-Up
Clyde Wilcoxen 5 Hillbilly Showdown (Mt. Park Dragway map) 456 win
Troy Henry 2 Hillbilly Showdown (Mt. Park Dragway map) 936 Runner-Up
Dave Harvey, Jr. 10 Hoosier Footbrake Race (Atco Raceway map) 236 win
Mike Fareri 5 Hoosier Footbrake Race (Atco Raceway map) 456 Runner-Up
Brock Moshier 5 Hoosier Footbrake Race (Atco Raceway map) 456 win
Martin Flegal 2 Hoosier Footbrake Race (Atco Raceway map) 936 Runner-Up
Ian St. Pierre 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 663 win
Tom Orr 6 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 404 Win
Marc LaBrecque 10 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 236 Win
Donald Pires 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1026 Runner-Up
Mark Callanan 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 663 Win
Jack Keirstead 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1026 Runner-Up
Jim Ditucci 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1026 Runner-Up
Tim Quintin 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1026 Runner-Up
Carl Ravesi 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1026 Runner-Up
Dennis Gaboriault 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 663 Win
David Powell 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1026 Runner-Up
Douglass Hutchins 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1026 Runner-Up
Allan Dame 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 663 Win
Pat Aubin 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1026 Runner-Up
Stephen McGrath 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1026 Runner-Up
David Madison 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 663 Win
Kurt Damron 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1026 Runner-Up
Lance Pinto 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 663 Win
Dwight Cummings 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1026 Runner-Up
Jared Kinson 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 663 Win
Jon Ravesi 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1026 Runner-Up
Eddie Bolton 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 613 win
Gary Wojnowski, Sr. 2 IHRA Division 1 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 936 Runner-Up
Aaron Allison 7 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 334 Win
Steven Pym 5 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 456 Runner-Up
John Cooper 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 663 win
Mike Koontz 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1026 Runner-Up
Bobbie Jo Bayus 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 663 win
Tim Kavanagh 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1026 Runner-Up
Tony Fabiano 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 663 win
Craig Porter 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1026 Runner-Up
Glen Baker 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1026 Runner-Up
Ronnie Traupman 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 663 win
Cody Bayus 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1026 Runner-Up
Don Kiekel 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 663 win
Jeff Sobcynski 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 663 win
J.J. Jablonski 6 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 404 Win
Tommy Allen 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1026 Runner-Up
Pete D'Agnolo 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1026 Runner-Up
Brooks Lee 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1026 Runner-Up
Michael Kalin 7 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 334 Runner-Up
Wayne Horton 14 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 188 Win
Matthew Robinson 6 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 404 Runner-Up
Jeff Serra 6 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 404 Win
Chad Traylor 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1026 Runner-Up
Byron Worner 9 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 306 win
Bryan Worner 6 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 404 win
Richard Preiser 7 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 334 Win
Dale Koncen 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 613 win
Robbie Welch 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 663 Win
Brian Fain 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1026 Runner-Up
Tyler Bell 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 663 Win
Gene Jordan 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1026 Runner-Up
Jerron Settles 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 663 Win
Jay Bradford 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 663 Win
Steven Klock, Jr. 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1026 Runner-Up
Sam Lovetro, Jr. 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1026 Runner-Up
Jennifer Guenther 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 1026 Runner-Up
John Furr 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 663 win
Kenny Young 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 663 win
Wally Roberts 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 1026 Runner-Up
Terry Logan 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 663 win
Lisa Bolton 6 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 404 win
Bob Phillips 7 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 334 Win
Don Rudd 2 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 936 Runner-Up
Michael Bolton 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 1026 Runner-Up
Brent Darroch 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 613 win
Brad Slaughter 7 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 334 Runner-Up
Jason Weaver 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 613 win
Jacob Elrod 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 613 Runner-Up
John Hochstedler 14 IHRA Division 1 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 188 win
Gary Ranno 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 1026 Runner-Up
Richard Mace 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 1026 Runner-Up
Matt Cummings 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 404 win
Christopher Gueli 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 663 Win
Greg Glenn 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 1026 Runner-Up
Gil Carty, Jr. 12 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 199 Runner-Up
Greg Smith 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Gary Coccaro 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 663 win
Marvin Graves 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Owen Birkett 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Lamar Stevenson 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 663 win
Mike Clayton 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Bruce Thrift 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Charles Fouts 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Kevin Pruett 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 663 win
Tommy Kelley 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Buddy Hilliard 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
AJ Currie 2 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 936 Runner-Up
Bill Upton 2 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 936 Runner-Up
Jamie Southards 2 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 936 Runner-Up
Glen Mace 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 1026 Runner-Up
Trae Miller 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 663 Win
Melissa Hutson 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 1026 Runner-Up
Ron Raymond 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 663 Win
Norm Williams 7 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 334 win
Bob Barnes 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 1026 Runner-Up
Jason McCandless 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 404 win
Sal DaMico 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 404 win
Mike Mayhew 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 663 Win
Chris Puzycki 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 1026 Runner-Up
Mark Holcomb 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 613 Runner-Up
Jerry Heffelfinger 16 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 115 Runner-Up
Mike Ruff 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 404 Runner-Up
Jeff Adkinson 9 IHRA Division 2 Pro-Am (Montgomery Motorsports Park map) 306 win
Deborah Bogle 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 404 Win
Steve Furr 68 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 12 Runner-Up
R.L. Koontz 8 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 315 Runner-Up
Keith Russell 11 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 223 Win
Randy Larson 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 663 Win
Joe Tillman 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1026 Runner-Up
Von Skinner 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 613 Runner-Up
Mike Thompson, Sr. 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 663 Win
John Buening 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 613 Win
Ryan Little 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 663 Win
Jeff Rudisill 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 613 win
Brandon Peterson 7 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 334 Runner-Up
Terry Taylor 2 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 936 Runner-Up
Ernie Knight 11 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 223 win
Chris Gulitti 10 IHRA Division 2 Pro-Am (Dallas Raceway map) 236 Win
Sammy Hollingsworth 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 663 win
Tim West 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1026 Runner-Up
Mark Milford 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 663 win
David Lincoln 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1026 Runner-Up
Grant Lewis 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 663 win
Emily Volkman 7 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 334 Runner-Up
Steve Estes 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 613 Runner-Up
Dave Thompson 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1026 Runner-Up
Stuart Smith 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1026 Runner-Up
Scott Lawton 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 663 win
Gary Dorsey 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1026 Runner-Up
Joseph Bagwell 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 663 win
Ken Buckner 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1026 Runner-Up
Johnny Fisher 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 663 win
Brooke Hall 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 663 win
Frank Lambert 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 663 win
Al Burkett 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 663 win
Rita Evans 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1026 Runner-Up
Mike White 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1026 Runner-Up
Daryl Griffin 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 663 win
Steve Carson 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1026 Runner-Up
Richard Payne 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 663 win
Chris Webb 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1026 Runner-Up
Steve Dweck 6 IHRA Division 2 Sportsman National (Immokalee Regional Raceway map) 404 Runner-Up
Jim Morrison 7 IHRA Division 2 Sportsman National (Immokalee Regional Raceway map) 334 Win
Mike Pearson 3 IHRA Division 2 Sportsman National (Immokalee Regional Raceway map) 663 Runner-Up
Doug Humes 7 IHRA Division 2 Sportsman National (Immokalee Regional Raceway map) 334 Win
Joe Passero 3 IHRA Division 2 Sportsman National (Immokalee Regional Raceway map) 663 Runner-Up
Wayne King 6 IHRA Division 2 Sportsman Nationals (Immokalee Regional Raceway map) 404 Runner-Up
Mark Nowicki 2 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 936 Runner-Up
Jeffrey Gardiner 5 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 456 Runner-Up
Randy Scheur, Jr. 4 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 613 Runner-Up
Dan Oulding 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Ken Friedman 3 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 663 win
Ron Folk 3 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 663 win
Derek Fitzpatrick 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Robert Stucynski 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
KJ Mulligan 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Tom Dimond 3 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 663 win
Mike Lagos 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Steve Mesik 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Darrell Ciaravino 3 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 663 win
Kevin Zaskowski 3 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 663 win
Beth Keiffer 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Jim Evanuik 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Ricky Bayus 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 663 win
Eric Macchiaroli 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Keith Bronson 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Kathy Fisher 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 663 Win
Gerald Pierce 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 663 Win
Dale Barnard 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Skip Saddler 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Bob Lowry 6 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 404 win
Rob Garvey 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 663 Win
Steve Hughes 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 663 win
Bill Rudy 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 663 win
Jeremy Mason 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1026 Runner-Up
Pat Martin 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1026 Runner-Up
Jeffrey Robinson 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 663 win
Damien Hazelton 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1026 Runner-Up
Mike Sowards 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 663 win
Jason Clark 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1026 Runner-Up
Tim Worner 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 663 win
Jim Boburka 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Clint Blezien 7 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 334 win
Brian Thomas 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 663 win
Howard Michael 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1026 Runner-Up
Jerry Wilson 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 663 win
Lee Klingensmith 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1026 Runner-Up
Connie Rudy 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 663 win
Donna Morris 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 663 win
Todd Frantz 2 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 936 Runner-Up
Jeff Ross 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 663 win
Trent Wilson 2 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 936 Runner-Up
Kevin Scott 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1026 Runner-Up
Vernon Rowland 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1026 Runner-Up
Joe Collier 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 663 Win
Jim Palmer 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1026 Runner-Up
Rodney Horton 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1026 Runner-Up
Mike Dollins 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 663 Win
GS Abbott 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 663 Win
Matt Crisp 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1026 Runner-Up
Clayton Nance 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 663 Win
Joseph Tinsley 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1026 Runner-Up
Scooter Hampton 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 663 Win
John Brimer 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 663 Win
Ray Dew 6 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 404 Win
Chris LeBlanc 4 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 613 Runner-Up
Joe Teuton 6 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 404 Win
Scott Marcotte 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 663 Win
David Johns 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Ricky J. Vedros 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Tommy Maedgan 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 663 Win
Allen Lowery 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Vincent Catalanatto 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Travis Salter 6 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 404 Win
Jerry Virgadamo 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Michael Pennington 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 663 Win
Shannon Brinkley 4 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 613 Runner-Up
Jimmy Hidalgo, Jr. 10 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 236 Runner-Up
Robert Lejune 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 663 Win
Alan Savage 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Mark Shiers 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Bobby Fuentes 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 663 Win
Jordan Hooper 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Dwight Pile 6 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 404 Win
Tony Gray 4 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 613 Runner-Up
Danny Goates 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Reggie Baudoin 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Brent Bratson 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 663 win
Burlin Taylor 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Kamron Wright 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 663 win
Lyndon Rutland 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 663 win
Ed Ridenhour 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Gary Risk 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Matt Exner 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 663 win
Tony Cowell 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1026 Runner-Up
Phil Jackson 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 663 win
Chris Jackson 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 613 Win
Joel Covington 6 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 404 Runner-Up
Jay Thornburg 6 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 404 Runner-Up
Larry Cummings 10 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 236 Win
Don Aydelott 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1026 Runner-Up
Donnie Burnside 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 663 Win
Bryan Hughes 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1026 Runner-Up
Clark Mundt 6 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 404 Win
Phillip Pennington 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 613 Runner-Up
Buddy Hillard 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 663 Win
Phil Rossi 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1026 Runner-Up
Britt Cummings 6 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 404 Win
Jackie Jones 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1026 Runner-Up
Bob Gulitti 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 663 Win
Mike Braswell 7 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 334 Runner-Up
Janie Braswell 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1026 Runner-Up
Cy Hill 4 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 613 Runner-Up
Tony Jordan 4 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 613 Win
Mark Powers 10 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 236 Win
Marlon Goates 8 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 315 Runner-Up
Mark Jones 4 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 613 Runner-Up
Glenn Wright 10 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 236 Win
Larry Smith 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 613 Runner-Up
Nick Karas 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 404 Runner-Up
Bobby Bishop 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 1026 Runner-Up
Troy Finner 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 1026 Runner-Up
Curt Frederich 3 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 663 win
Chris LaBudde 3 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 663 win
Rick Marley 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 1026 Runner-Up
Rodney Benson 3 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 663 win
Jeff Southerland 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 1026 Runner-Up
Tim Depre 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 1026 Runner-Up
Jeff Mandell 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 1026 Runner-Up
Steve Ottilie 2 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 936 Runner-Up
Jim Ruch 3 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 663 win
Chris Knudsen 3 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 663 win
Daryl Bureski 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 1026 Runner-Up
Jeremy Evans 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 663 win
Jut Crumpler 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Brandon Thompson 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 663 win
Chase Manuel 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 1026 Runner-Up
David Morris 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 663 win
Steve Lucas 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 663 win
Ray Volpreda 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Brian Thompson 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 663 win
John Boyer 6 IHRA Division 9 Pro-Am (Union County Dragway map) 404 win
Ed Pauley 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Union County Dragway map) 663 win
Scott Duggins 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Union County Dragway map) 1026 Runner-Up
Tom VanBeek 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Union County Dragway map) 663 win
Mike Snow 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Union County Dragway map) 1026 Runner-Up
Todd Wike 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Union County Dragway map) 663 win
Shannon Waycaster 4 IHRA Division 9 Pro-Am (Union County Dragway map) 613 Runner-Up
CJ McDonald 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Union County Dragway map) 1026 Runner-Up
Stephen Jennings 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Union County Dragway map) 1026 Runner-Up
Greg Broadway 6 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 404 Win
Derrik Sholar 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 663 Win
EJ Womack 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1026 Runner-Up
Dale McSwain 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 663 Win
Reggie Norris 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1026 Runner-Up
Jack Zimmerman 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 663 Win
Mike Longhany 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1026 Runner-Up
WG Lankas 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1026 Runner-Up
Barry Estep 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1026 Runner-Up
Jonathan Boyles 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 1026 Runner-Up
Brian Rowe 6 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 404 Win
Eddie Pauley 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 663 Win
Donald Pate 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 1026 Runner-Up
C.J. McDonald 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 663 Win
Gary Bingham 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 1026 Runner-Up
Scott Macy 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 1026 Runner-Up
Mike Gross 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 1026 Runner-Up
Daryl Hollin 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 663 Win
Travis Womble 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 663 Win
Lynwood Daugherty 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 1026 Runner-Up
Corey Taylor 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1026 Runner-Up
Scott Galyean 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1026 Runner-Up
Craig Sullivan 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 663 Win
Jim Cairnes 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 663 Win
Rick Mann 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1026 Runner-Up
David Patrick 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1026 Runner-Up
Kevin McLamb 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 663 Win
Chris Dean 8 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 315 Runner-Up
Greg Slack 8 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 315 Runner-Up
Ronnie Proctor 18 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 95 Runner-Up
Jeff Martin 11 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 223 win
Brien Radley 13 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 194 Win
John Dustin 20 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 72 win
Ronnie Dodson 11 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 223 win
Chip Johnson 26 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 52 Win
Frank Teague 1 IHRA Nitro Jam (Farmington Dragway map) 1026 Runner-Up
Travis Harvey 6 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 404 Runner-Up
Brett Nesbitt 18 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 95 Win
Mike Frederick, Sr. 3 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 663 Runner-Up
Dwight Pyle 3 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 663 Runner-Up
Chris Arnold 7 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 334 Win
Thomas Levatino 3 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 663 Runner-Up
Adam Holmes 3 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 663 Runner-Up
Myron Piatek 28 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 49 win
Wayne Bogle 7 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 334 Runner-Up
JJ Carnero 3 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 663 Runner-Up
Mike Lago 7 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 334 Win
David Bledsoe 7 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 334 Win
Rick Nowlan 3 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 663 Runner-Up
Mark Brown 7 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 334 Win
Charlie Cullotto 3 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 663 Runner-Up
Steve Muller 10 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 236 Runner-Up
Gary Koebbe 10 IHRA Nitro Jam (New England Dragway map) 236 Win
Ricky Adkins 4 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 613 Runner-Up
Mark McKay 12 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 199 Runner-Up
Alex Denysenko 7 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 334 Runner-Up
Leo Zynda 17 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 109 win
Donald Webb 31 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 38 Win
Jim Huggett 16 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 115 win
Tony Elrod 24 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 62 Win
Chris Carpenter 3 IHRA Nitro Jam (Rockingham Dragway map) 663 Runner-Up
Russell Leach 7 IHRA Nitro Jam (Rockingham Dragway map) 334 Win
Roy Carraway 3 IHRA Nitro Jam (Rockingham Dragway map) 663 Runner-Up
Brian Clayton 10 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 236 win
Gilmer Hinshaw 12 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 199 win
Dave Elrod 12 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 199 win
Richard Alford 10 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 236 Runner-Up
Mark Howard 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 663 Runner-Up
Joe Bauman 7 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 334 win
Ed Mac 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 663 Runner-Up
Rob Moser 7 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 334 win
Chris Smith 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 663 Runner-Up
Rod Boertman 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 663 Runner-Up
Mike Gardner 7 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 334 win
Tommy Cable 3 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 663 Runner-Up
Vonnie Mills 3 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 663 Runner-Up
Calvin Butler 7 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 334 win
Tommy Johns 3 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 663 Runner-Up
Robert Holloway 3 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 663 Runner-Up
Monty Bogan 3 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 663 Runner-Up
Lee Truell 3 IHRA Nitro Jam (Maryland International Raceway map) 663 Runner-Up
Dave Sottila 7 IHRA Nitro Jam (New England Dragway map) 334 Win
Gregg Southerland 3 IHRA Nitro Jam (New England Dragway map) 663 Runner-Up
Anthony Platania 7 IHRA Nitro Jam (New England Dragway map) 334 Win
Dean Ribeiro 3 IHRA Nitro Jam (New England Dragway map) 663 Runner-Up
Tom Couture 7 IHRA Nitro Jam (New England Dragway map) 334 Win
Brian Bell 3 IHRA Nitro Jam (New England Dragway map) 663 Runner-Up
Jon MacLean 7 IHRA Nitro Jam (New England Dragway map) 334 Win
Charlie Kenopic 3 IHRA Nitro Jam (New England Dragway map) 663 Runner-Up
Ray Knight 7 IHRA Nitro Jam (New England Dragway map) 334 Win
Chip Taylor 3 IHRA Nitro Jam (New England Dragway map) 663 Runner-Up
Robert Jones 7 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 334 Win
Mike Moyer 7 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 334 Win
Gerald Driver 7 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 334 Win
Duane Allen 3 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 663 r
Bryan Richardson 4 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 613 Runner-Up
Al Miller 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 663 Runner-Up
Steve Corriveau 7 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 334 win
Rob Gray 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 663 Runner-Up
Andrew Stirk 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 663 Runner-Up
Bob Marshall 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 663 Runner-Up
Jim Marshall 7 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 334 win
Doug Box 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 663 Runner-Up
Will Steckly 7 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 334 win
Charles Chase 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 663 Runner-Up
Bill Elekes 7 IHRA Nitro Jam (Virginia Motorsports Park map) 334 r
Lisa Marg 11 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 223 win
Michael Lyons 13 IHRA Nitro Jam (New England Dragway map) 194 Runner-Up
Brandon Lynch 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 334 win
Gordon Turner 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 663 Runner-Up
Mark Tyacke 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 334 win
Brett Winberg 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 663 Runner-Up
Rick Hall 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 334 win
Trent Stevens 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 663 Runner-Up
Terry Keddington 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 334 win
Cindy Shope 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 663 Runner-Up
Tom Albritton 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 334 win
Larry Rush 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 663 Runner-Up
Brian Sanderson 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 334 win
Paul Plummer 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 663 Runner-Up
Jesse Sanderson 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 334 win
Jed Dubach 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 663 Runner-Up
Shawn Tracy 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 334 win
Casey Chrusciel 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 663 Runner-Up
Dave Anderson 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 334 win
Garth Giroux 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 663 Runner-Up
Cody Scheu 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 663 Runner-Up
Tim Richards 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 334 win
Scott Taylor 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 663 Runner-Up
Carey Boychuk 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 334 win
Scott Hydaman 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 663 Runner-Up
Tom Nolan 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 663 Runner-Up
Norman Lapointe 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 334 win
Randy Hutchings 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 663 Runner-Up
Wayne Plester 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 334 win
Courtney Mageau 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 663 Runner-Up
Steve Corker 15 IHRA Summit All-Stars (Virginia Motorsports Park map) 125 Win
Michael Beard 37 IHRA Summit All-Stars (Virginia Motorsports Park map) 29 Win
Cameron Manuel 24 IHRA Summit All-Stars (Virginia Motorsports Park map) 62 Win
Clay Bullard 11 IHRA Summit All-Stars (Virginia Motorsports Park map) 223 Win
Hillary Sloan 6 IHRA TOC Qualifier (Piedmont Dragway map) 404 Runner-Up
Michael Shiberl 6 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 404 Runner-Up
Cam Tingen 8 IHRA TOC Qualifier (Piedmont Dragway map) 315 win
Mark Alvey 4 IHRA TOC Qualifier (Piedmont Dragway map) 613 Runner-Up
Will Crawford 12 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 199 Runner-Up
Donny Urban 6 IHRA TOC Qualifier (Piedmont Dragway map) 404 Runner-Up
Greg Fowler 8 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 315 win
Jack Trussell 7 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 334 win
Gary Halper 7 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 334 win
Davy Dins 3 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 663 Runner-Up
Ray Connolly 3 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 663 Runner-Up
Bob Fast 3 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 663 Runner-Up
Dunn Rhode 7 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 334 win
Lyn Lapperriere 3 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 663 Runner-Up
Steve Klacik 7 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 334 win
Zac Ross 3 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 663 Runner-Up
Mark Payne 7 IHRA TOC Qualifier (Piedmont Dragway map) 334 win
Bernice Parker 7 IHRA TOC Qualifier (Piedmont Dragway map) 334 win
Carey Long 3 IHRA TOC Qualifier (Piedmont Dragway map) 663 Runner-Up
Joe Gary 12 IHRA TOC Qualifier (Piedmont Dragway map) 199 Runner-Up
Windle Webster, Jr. 5 Iron Man Classic (Middle Tennessee Dragway map) 456 Win
Charles Brisco 2 Iron Man Classic (Middle Tennessee Dragway map) 936 Runner-Up
Billy Downing 5 Iron Man Classic (Middle Tennessee Dragway map) 456 Win
Steve Conatser 2 Iron Man Classic (Middle Tennessee Dragway map) 936 Runner-Up
Gary Ingold 10 Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 236 Win
Trinity Cole 5 Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 456 Runner-Up
Bryan Bell 2 Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 936 Runner-Up
Justin Jenkins 2 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 936 Runner-Up
Chris Stephenson 2 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 936 Runner-Up
Josh Gnandt 2 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 936 Runner-Up
Mark Resen 2 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 936 Runner-Up
Ray Todd 2 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 936 Runner-Up
Clarence Mayo 2 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 936 Runner-Up
Josh Vettel 2 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 936 Runner-Up
Steve Domingues 7 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 334 win
Kenny Underwood 34 JEGS US Doorslammer Open (National Trail Raceway map) 33 Win
Scott Wasko 12 JEGS US Doorslammer Open (National Trail Raceway map) 199 Runner-Up
Robbie Gear 12 JEGS US Open (Lucas Oil Raceway map) 199 win
Chad Batyik 10 JEGS US Open (Lucas Oil Raceway map) 236 Runner-Up
Gary May 10 JEGS US Open (Lucas Oil Raceway map) 236 win
Rob Kropfeld 10 JEGS US Open (Lucas Oil Raceway map) 236 win
Chris Fareri 10 Jim Harrington Memorial Footbrake Classic (Cecil County Dragway map) 236 Win
Jeff Rucks 10 K&N Spring Fling 20's (Bristol Dragway map) 236 Runner-Up
Junior Houston 20 K&N Spring Fling 20's (Bristol Dragway map) 72 Win
Timmy Malone 2 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 936 Runner-Up
Jack Collins 2 Labor Day $5K (I-57 Dragstrip map) 936 Runner-Up
Jenny Dawson 5 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 456 Win
Marvin Roles 2 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 936 Runner-Up
Don Sefton 18 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 95 Win
Brad Preuss 9 Las Vegas Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 306 Runner-Up
Stephan Kondolay 5 Medford Mega Bucks (Champion Raceway map) 456 win
Steve Apted 2 Medford Mega Bucks (Champion Raceway map) 936 Runner-Up
JR Lobner 14 Megabucks (Gateway Motorsports Park map) 188 Win
Jeremy McKague 7 Megabucks (Gateway Motorsports Park map) 334 Runner-Up
Chris Brown 5 Megabucks (Gateway Motorsports Park map) 456 Win
Danny Nelson 15 Megabucks (Gateway Motorsports Park map) 125 Win
William Hamilton 5 Memorial 5's (Kil-KareDragway map) 456 Win
Sheldon Gerlach 5 Memorial 5's (Kil-KareDragway map) 456 Win
Lou Greco 5 Memorial Classic (Pittsburgh Raceway Park map) 456 Win
Channing Preece 5 Memorial Classic (Mt. Park Dragway map) 456 Win
Richard Crouch 2 Memorial Classic (Mt. Park Dragway map) 936 Runner-Up
Hal Blevins 2 Memorial Classic (Mt. Park Dragway map) 936 Runner-Up
Chuck Mink 30 Million Dollar Race (Muncie Dragway map) 40 Win
Ricky Jones 20 Million Dollar Race (Muncie Dragway map) 72 Runner-Up
Mike Fuqua 30 Million Dollar Race (Muncie Dragway map) 40 Win
Richard Arnold 25 Million Dollar Race (Muncie Dragway map) 55 Runner-Up
Tim Cmar 25 Million Dollar Race (Muncie Dragway map) 55 Win
Lane Dicken 15 Million Dollar Race (Muncie Dragway map) 125 Runner-Up
Dwayne Blair 10 Million Dollar Race (Muncie Dragway map) 236 Runner-Up
Jesse Bobo 10 Million Dollar Race (Muncie Dragway map) 236 Win
Ricky Nelson 15 MIR Poker Bash (Maryland International Raceway map) 125 Runner-Up
Ronald Hall 5 MIR Poker Bash (Maryland International Raceway map) 456 Runner-Up
Dale Smith 10 MIR Poker Bash (Maryland International Raceway map) 236 win
Chris Johnson 19 Motorvation New World Bracket Championships (South Georgia Motorsports Park map) 86 Win
Jerry Brewer 20 Motorvation New World Bracket Championships (South Georgia Motorsports Park map) 72 Win
Chad Hedgecock 60 Motorvation New World Bracket Championships (South Georgia Motorsports Park map) 14 Win
Ken Sullivan 17 Motorvation New World Bracket Championships (South Georgia Motorsports Park map) 109 Runner-Up
Jason Folk 12 Motorvation New World Bracket Championships (South Georgia Motorsports Park map) 199 Runner-Up
Mike Crick 2 Motorvation New World Bracket Championships (South Georgia Motorsports Park map) 936 Runner-Up
Tommy Stickland 6 Motorvation New World Bracket Championships (South Georgia Motorsports Park map) 404 Runner-Up
Scotty Richardson 19 Mountain Motor Nationals (Maryland International Raceway map) 86 win
David Owens 8 NHRA 4 Wide Nationals (Zmax Dragway map) 315 Runner-Up
Tom Seeman 5 NHRA 4 Wide Nationals (Zmax Dragway map) 456 Runner-Up
Gene Daugherty 15 NHRA 4 Wide Nationals (Zmax Dragway map) 125 Win
Eddie Brooks 15 NHRA 4 Wide Nationals (Zmax Dragway map) 125 Win
Jim Hughes 10 NHRA Arizona Nationals (Infineon Raceway map) 236 Runner-Up
Justin Lamb 35 NHRA Arizona Nationals (Infineon Raceway map) 31 win
Mike Decarolis 15 NHRA Arizona Nationals (Infineon Raceway map) 125 win
Virgil Dalluge 5 NHRA Arizona Nationals (Infineon Raceway map) 456 Runner-Up
Steve Casner 5 NHRA Arizona Nationals (Infineon Raceway map) 456 Runner-Up
Kyle Rizzoli 15 NHRA Arizona Nationals (Infineon Raceway map) 125 win
Glenn Knapp 15 NHRA Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 125 Win
Kevin Edmonds 5 NHRA Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 456 Runner-Up
Danny Leibham 5 NHRA Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 456 Runner-Up
Alvin Guillard 5 NHRA Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 456 Runner-Up
Jerry DeBusk 5 NHRA Cajun Sportsnationals (Louisiana Raceway map) 456 Runner-Up
Larry Stewart, Jr. 18 NHRA Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 95 Win
Joe Flynn 6 NHRA Carolina Nationals (Zmax Dragway map) 404 Runner-Up
Lincoln Morehead 21 NHRA Carolina Nationals (Zmax Dragway map) 67 Win
Peter Biondo 87 NHRA Carolina Nationals (Zmax Dragway map) 8 Win
Lee Zane 5 NHRA Carolina Nationals (Zmax Dragway map) 456 Runner-Up
Delaney Richardson 5 NHRA Carolina Nationals (Zmax Dragway map) 456 Runner-Up
Dustan Lowell 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 663 Win
Jim Conte 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Andre Brown 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 663 Win
Kathy Smulligan 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Tom Goldman 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 663 Win
James Neville 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 663 Win
Bernie Staub 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Kent Hanley 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 663 Win
Kenny Van Gorp 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1026 Runner-Up
Nick Reiter 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 663 Win
Matt Rover 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1026 Runner-Up
Steve Spaulding 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 663 Win
Bud McNasby 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 663 Win
Jay Neville 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1026 Runner-Up
Doug Linke 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1026 Runner-Up
Bubba Linke 3 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 663 win
Jack Donnely 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1026 win
Iggie Boicesco 4 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 613 Runner-Up
John Stover 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1026 Runner-Up
Steve Baughman 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1026 Runner-Up
Glenn Flack 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1026 Runner-Up
Glen Crane 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 663 win
Scott Luken 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1026 Runner-Up
Todd Fontana 4 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 613 win
Mike Sawyer 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 663 win
Frank Duplissis 6 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 404 win
Scott Steiner 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1026 Runner-Up
Angelo DiTocco 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1026 Runner-Up
Al Kenny 7 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 334 Runner-Up
Luc Angers 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1026 Runner-Up
Don Garbinski 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1026 Runner-Up
Arthur DeCesare 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 663 Win
Michael Kaufman 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1026 Runner-Up
Marty Reinhart, Jr. 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 663 Win
Jack Sepanek 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1026 Runner-Up
John Shaul 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 663 Win
Matt Welker 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1026 Runner-Up
Chris Depascale 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1026 Runner-Up
Bernard Weaver 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 663 Win
Todd Logan 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1026 Runner-Up
Anthony Fetch 21 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 67 win
Tom Kreeber 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1026 Runner-Up
John Dibartolomeo 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 663 Win
Matt Schurman 19 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 86 Win
Matt Ticcony 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 663 Win
Jason Lawrence 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1026 Runner-Up
Frank Zeffiro 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1026 Runner-Up
Steve Mikus 5 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 456 Runner-Up
Joe Santangelo 54 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 17 Runner-Up
Phil Owens 5 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 456 Win
Gary Marshall 2 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 936 Runner-Up
David Scott 2 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 936 Runner-Up
Jimmy Santos 5 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 456 Win
Steve Foley 2 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 936 Runner-Up
Tyler Caheely 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1026 Runner-Up
Jeff Teuton 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1026 Runner-Up
Bobby Trunell 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1026 Runner-Up
Mike Griggs 3 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 663 Win
John Rollins 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1026 Runner-Up
Vince Hoda 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1026 Runner-Up
Kara Stricker 3 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 663 Win
Frank Altillo 16 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 115 Runner-Up
Michael Volkman 4 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 613 Runner-Up
Jake Sealey 6 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 404 Win
Ronnie Davis 6 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 404 Win
Rusty Cook 7 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 334 Win
Lauren Freer 5 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 456 Win
Jacob Rutledge 11 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 223 Runner-Up
Andy Kronenbitter 4 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 613 Win
Jack Huff 1 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Jeff Strickland 12 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 199 Win
Pat Clifford 1 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 1026 Runner-Up
Robbie Shaw 3 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 663 Win
Angela Travis 1 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 1026 Runner-Up
David Miller 1 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Steve Cohen 2 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 936 Runner-Up
John Benoit 3 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 663 Win
Jerry Barker 1 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Craig Couris 3 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 663 Win
Ralph Porpora 1 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Bobby Taylor, Jr. 8 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 315 Runner-Up
Mike DeSio 4 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 613 Win
Jody Simoneaux 11 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 223 Win
Matt Cooke 1 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 1026 Runner-Up
Joe Skala 4 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 613 Runner-Up
Greg McInerny 1 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 1026 Runner-Up
Tom Joseph 3 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 663 Win
Brian Forrester 1 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 1026 Runner-Up
Mike Tueffel 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 663 Win
Larry Roberts 1 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 1026 Runner-Up
Bruce Duncan 1 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 1026 Runner-Up
Donnie Gibbs, Jr. 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 663 Win
Phillip Oakley 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 663 Win
Jeff Pittman 2 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 936 Runner-Up
Sherman Adcock, Jr. 8 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 315 Win
Bob Mandell, Jr. 13 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 194 Win
Casey Spradlin 3 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 663 Runner-Up
Jeff Brooks 2 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 936 Runner-Up
Nathan Smoot 7 NHRA Division 3 E.T. Finals (Lucas Oil Raceway map) 334 Runner-Up
Shorty Rader 5 NHRA Division 3 E.T. Finals (Lucas Oil Raceway map) 456 Win
Scotty Stillings 2 NHRA Division 3 E.T. Finals (Lucas Oil Raceway map) 936 Runner-Up
Chase Batt 5 NHRA Division 3 E.T. Finals (Lucas Oil Raceway map) 456 Win
Doug Thompson 1 NHRA Division 3 E.T. Finals (Lucas Oil Raceway map) 1026 Runner-Up
Mike Crutchfield 3 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 663 win
David Walther 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Franklin DiBartolomeo 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Ken MacNicol 3 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 663 win
Dylan Stott 3 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 663 win
Tom Elliot 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1026 Runner-Up
John Armstrong 11 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 223 Runner-Up
Craig Meyer 3 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 663 win
Rick Shipp 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1026 Runner-Up
Katie Sepanek 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 663 win
Kevin Myers 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 663 win
Lynn Ellison 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1026 Runner-Up
Tim Molnar 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1026 Runner-Up
Greg Kamplain 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 663 win
Vince Nannini 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1026 Runner-Up
Marlin Snyder 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 663 win
Mark Harmon 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1026 Runner-Up
Rock Haas 4 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 613 Runner-Up
Richard Kurth 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1026 Runner-Up
Daryl Young 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 663 win
Andy Field 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1026 Runner-Up
Charley Downing 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 663 win
Anatol Denysenko 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1026 Runner-Up
Larry Rodel 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 663 Win
Steven Hoyt 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1026 Runner-Up
Frankie Morris 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 663 Win
Jeff Dona 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1026 Runner-Up
Rudy Matthews 5 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 456 Runner-Up
Raymond Miller 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1026 Runner-Up
Thad Martin 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 663 Win
Edward Dudley 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 663 Win
John Coughlin 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1026 Runner-Up
Randy Wilkes 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1026 Runner-Up
Michael Shelton 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1026 Runner-Up
Gary Linkhorn 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1026 Runner-Up
Tom Sheehan 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1026 Runner-Up
Randi Lyn Shipp 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 663 win
Jimmy Fallon 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 663 win
James Wyatt 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1026 Runner-Up
Dave Walther 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 663 win
Bill Sempsrott 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1026 Runner-Up
Glenn Butcher 6 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 404 win
Chris Bishop 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1026 Runner-Up
James Monroe 21 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 67 win
Jerry Albert 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1026 Runner-Up
Ryan Haag 4 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 613 Runner-Up
Brad Zaskowski 4 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 613 win
Tommy Mattingly 6 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 404 win
Tim Mosbek 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1026 Runner-Up
Marco Abruzzi 25 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 55 win
Billy Vaughn 6 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 404 win
Ray Miller III 37 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 29 Runner-Up
Anthony Montella 4 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 613 Runner-Up
Jimmy Lewis 8 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 315 Win
Jacob Pitt 5 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 456 Runner-Up
Wes Neely 8 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 315 Win
Bill Devine 4 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 613 Win
Tim Hebert 10 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 236 win
P.J. Vicari 13 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 194 win
John Garner 16 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 115 Runner-Up
Larry Piper 9 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 306 Win
Doug Woody 4 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 613 Runner-Up
Pete Peery 1 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 1026 Runner-Up
Jimmy Hidalgo 3 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 663 Runner-Up
Richard Pierson 6 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 404 win
Audie Wood 1 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 1026 Runner-Up
Billy Torrence 1 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 1026 Runner-Up
Tim Watson 1 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 1026 Runner-Up
Jerry Story 1 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 1026 Runner-Up
Mike Weaver 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Don Holcomb 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1026 Runner-Up
John Clegg 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Jimmy Hutto 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 663 win
Mike Pevey 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 663 win
Westley Scott 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1026 Runner-Up
David Jones 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Val Harmon 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 663 win
Clint Rigby 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Ted Ash 2 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 936 Runner-Up
Ron Gibson 4 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 613 Runner-Up
Mark Pickens 3 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 663 win
Monte Green 1 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Todd Piper 1 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Brian Heath 1 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Tim Forshee 3 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 663 win
Clint Parker 4 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 613 Win
Allan Patterson 1 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Steve Swenson 2 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 936 r
Aaron Tatum 2 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 936 Runner-Up
Ricky Vedros 1 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 1026 Runner-Up
Ross Laris 3 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 663 Win
Hugh Meeks 1 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 1026 Runner-Up
Joe Tysinger 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 663 Win
Keith Lynch 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 663 Win
Michael Britt 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 663 Win
Heidi Robison 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 663 Win
Adam Chioda 5 NHRA Division 5 E.T. Finals (Heartland Park Topeka map) 456 Win
Doug Kutina 2 NHRA Division 5 E.T. Finals (Heartland Park Topeka map) 936 Runner-Up
Shawn Anderson 5 NHRA Division 5 E.T. Finals (Heartland Park Topeka map) 456 Win
Brett Speer 2 NHRA Division 5 E.T. Finals (Heartland Park Topeka map) 936 Runner-Up
Darrel Goheen 5 NHRA Division 5 E.T. Finals (Heartland Park Topeka map) 456 Win
Mark Johnson 2 NHRA Division 5 E.T. Finals (Heartland Park Topeka map) 936 Runner-Up
Craig Anderson 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 663 Win
Michael Shea 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1026 Runner-Up
Gary Harstmann 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 663 Win
Jeremy Johnson 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1026 Runner-Up
Larry Demers 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 663 Win
Tom Schmidt 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1026 Runner-Up
Larry Hodge 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 663 Win
Lance Line 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 663 Win
Randy Shepard 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1026 Runner-Up
Ken Griffiths 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 663 Win
Steve Brack 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 663 win
Todd Patterson 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1026 Runner-Up
Jimmy Holzman 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 663 win
Jim Parsons 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1026 Runner-Up
Mitch Mustard 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1026 Runner-Up
Terry Sullivan 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 663 win
Gary McMann 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1026 Runner-Up
Mark Hackett 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 663 win
Jason Owens 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1026 Runner-Up
Scott Barker 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1026 Runner-Up
Jerry Holt 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1026 Runner-Up
Bryan Chaney 6 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 404 win
Johnny Shook 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 663 win
John Baker 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1026 Runner-Up
Steve Johnson 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 663 win
David Oenes 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1026 Runner-Up
Fred Bartoli 5 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 456 Runner-Up
Abe Loewen 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 663 win
Trista Henderson 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 663 win
Carson Pedigo 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1026 Runner-Up
Bill Percival 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 663 win
Troy Grant 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1026 Runner-Up
Chuck Rose 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1026 Runner-Up
Corey Van Eaton 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 663 win
Les Feist 4 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 613 Runner-Up
John Lobner 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1026 Runner-Up
Larry Dalton 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1026 Runner-Up
Jeremy Demers 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 663 win
Kyle Lawrence 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1026 Runner-Up
Alan Bush 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 663 win
Charles Siegler 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1026 Runner-Up
Donnie Durenberger 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 663 win
Jeff Landholm 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1026 Runner-Up
Thomas Mosbek 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1026 Runner-Up
Michael Mans 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 663 Win
Gary Stinnett 19 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 86 win
Tyler Wudarczyk 6 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 404 win
Denny Nelson 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1026 Runner-Up
Kari Larson 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 663 Win
Rick Bowman 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1026 Runner-Up
Bill Cawsey 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 663 Win
Martin Brees 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1026 Runner-Up
Roger Sowder 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 663 Win
Edward Holmgren 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1026 Runner-Up
Dave Slatten 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 663 Win
Tom Donovan 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1026 Runner-Up
Tim Mazur 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 663 Win
Allen Firestone 7 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 334 win
John Scali 6 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 404 Win
Steve Whiteley 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Craig Pfanenstiel 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Phil Unruh 6 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 404 win
Brad Haugaard 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 663 Win
Ron Parness 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Amanda Matusek 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Matthew Kreft 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Michael Miller 10 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 236 win
Kevin Moore 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Landon Stallbaumer 3 NHRA Division 5 LODSR (SRCA Dragstrip map) 663 Win
Darryn O'Connor 18 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 95 win
Scott Taylor 5 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 456 Runner-Up
Mark Faul 17 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 109 win
Bill Gee 6 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 404 Win
Art Hoover 5 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 456 Runner-Up
Jackie Alley 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 663 Win
Rodney Stultz 2 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 936 Runner-Up
Will Kelly 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1026 Runner-Up
Anthony Castillo 4 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 613 win
Ken Heard 4 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 613 Runner-Up
Nikki Cannon 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 663 Win
Wayne Linder, Jr. 4 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 613 win
Dan Lafferty 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 663 Win
Terry Wilcox 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1026 Runner-Up
Barry Daniluk 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 663 Win
Wayne Rider 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1026 Runner-Up
Randy Bowers 7 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 334 Runner-Up
Randy Pressel 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 663 win
Randy Johnson 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 663 win
Jake Neibauer 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1026 Runner-Up
Jim Glenn 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 663 win
Chris Cannon 4 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 613 win
Larry Minor 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 663 win
Tom Clark 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1026 Runner-Up
Steve Hanby 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1026 Runner-Up
Mike Shannon 11 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 223 win
Art Congdon 10 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 236 win
Steve Cozakos 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 663 win
Joe Sorensen 5 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 456 Win
Gary Ericksen 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Quentin Chambers 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Barry Hobson 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 663 win
Shane Molinari 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Michael Dalrymple 6 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 404 win
Don Knoblauch 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Steve Laskowske 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 663 win
Jim Isherwood 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1026 Runner-Up
Tommy Gaynor 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1026 Runner-Up
Bob Woodruff 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1026 Runner-Up
Andy Boen 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1026 Runner-Up
Dustin Martin 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 663 win
Tony Febus 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1026 Runner-Up
Craig Olson 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1026 Runner-Up
Brian Phillips 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 663 win
Norm LaPointe 3 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 663 win
Sean Cour 3 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 663 win
Jim Boyce 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Marion Hurst 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Dave Kelly 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Jim Ellingson 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1026 Runner-Up
Spencer Martin 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1026 Runner-Up
John Chitwood 3 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 663 win
Marc Heritage 2 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 936 Runner-Up
Gene Heaton 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 663 Win
Chuck Hawk, Jr. 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 663 Win
Tom Gresham 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Ken Woodward 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Vincent Storms 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1026 Runner-Up
Wayne Newman 9 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 306 Win
Rich Nedbal 5 NHRA Division 7 ET Finals (Sacramento Raceway Park map) 456 Win
Kathy Boll 2 NHRA Division 7 ET Finals (Sacramento Raceway Park map) 936 Runner-Up
Dave Varner 5 NHRA Division 7 ET Finals (Sacramento Raceway Park map) 456 Win
Matt Hawk 5 NHRA Division 7 ET Finals (Sacramento Raceway Park map) 456 Win
Brett Olson 2 NHRA Division 7 ET Finals (Sacramento Raceway Park map) 936 Runner-Up
Brad Hawk 5 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 456 Win
Val Torres 4 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 613 Runner-Up
Rick Beckstrom 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1026 Runner-Up
Eric Trubey 3 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 663 Win
Bob Richmond 3 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 663 Win
Jason Renoll 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1026 Runner-Up
Don Thomas 3 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 663 Win
Jim Rau 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1026 Runner-Up
Ryan Mangus 3 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 663 Win
Brian Fischle 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1026 Runner-Up
Chris Naffziger 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1026 Runner-Up
Ted Kellner 3 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 663 Win
David Kiesel 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1026 Runner-Up
Chip Rumis 4 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 613 Runner-Up
Mike Strickland 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1026 Runner-Up
John Whitmore 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1026 Runner-Up
Greg Reust 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 663 win
Jim Butler 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 663 win
Terry White 2 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 936 Runner-Up
Royce Freeman 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 663 win
Brad Wagoner 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1026 Runner-Up
Toby Lang 6 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 404 Runner-Up
Josh Edwards 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1026 Runner-Up
Greg Boutte 18 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 95 win
Keith Raftery 29 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 47 Runner-Up
Mera Silvia 18 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 95 win
Kevin Kleinweber 18 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 95 Win
Matt Blodgett 6 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 404 Runner-Up
Wes King 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1026 Runner-Up
Mark Lelchook 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 663 win
Leo Glasbrenner 2 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 936 Runner-Up
Larry Kinard 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 663 win
Travis Balough 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1026 Runner-Up
Ryan Giacone 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1026 Runner-Up
Ryan McClanahan 45 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 23 Runner-Up
Ed Olpin 7 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 334 Runner-Up
Brad Plourd 47 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 22 Win
Larry Gilley 18 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 95 win
Robert Naber 15 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 125 Win
Mike Henderson 1 NHRA Division 7 LODRS (Southwestern International Raceway map) 1026 Runner-Up
Mike Ferderer 41 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 27 Win
Chuck Babcock 1 NHRA Division 7 LODRS (Southwestern International Raceway map) 1026 Runner-Up
Edward Allen 3 NHRA Division 7 LODRS (Southwestern International Raceway map) 663 Win
Nik Downing 17 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 109 Runner-Up
Carroll Warling 3 NHRA Division 7 LODRS (Southwestern International Raceway map) 663 Win
Toby Torres 1 NHRA Division 7 LODRS (Southwestern International Raceway map) 1026 Runner-Up
Rusty Hall 4 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 613 win
Joe Roubicek 20 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 72 Runner-Up
Eric Bell 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 663 Win
Bernie Cunningham 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1026 Runner-Up
Jeff Jackson 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 663 Win
Ed Schuck 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 663 Win
Eric Reyes 6 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 404 Runner-Up
Austin Williams 33 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 36 Win
Tommy Phillips 43 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 25 Win
Joshua Vettel 8 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 315 Runner-Up
Steve Benoit 15 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 125 Win
Steve Evans 15 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 125 Win
Scooter Choate 5 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 456 Runner-Up
Charlie Stewart 5 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 456 Runner-Up
Trevor Land 15 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 125 Win
Charlie Owens 6 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 404 Runner-Up
Dallas Glenn 11 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 223 Runner-Up
Jody Lang 25 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 55 Runner-Up
Chris Newman 9 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 306 Runner-Up
Brett Brown 15 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 125 Win
Matt Constant 15 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 125 Win
Bart Hiatt 5 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 456 Runner-Up
Randy Balough 15 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 125 Win
Trevor Wiggins 5 NHRA GatorNationals (Gainesville Raceway map) 456 Runner-Up
Chuck Gallagher 5 NHRA GatorNationals (Gainesville Raceway map) 456 Runner-Up
Slate Cummings 93 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 5 Win
Dan Fletcher 65 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 13 r
Steve Williams 18 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 95 Win
Tony Mandella 49 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 21 Win
Marlene Nelson 5 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 456 Runner-Up
Stephanie Warn-Skaggs 5 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 456 Runner-Up
Rick Johnson 15 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 125 win
Ben Line 5 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 456 Runner-Up
Lance Trujillo 15 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 125 win
Stan Moulzolf 5 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 456 Runner-Up
Dustin Long 20 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 72 Runner-Up
Jeg Coughlin, Jr. 15 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 125 Win
Rich Smith 5 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 456 Runner-Up
Jeff Taylor 15 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 125 Win
Jimbo Fields 5 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 456 Runner-Up
Bobby Brannon 15 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 125 Win
Kevin Cradduck 5 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 456 Runner-Up
Bob Fuller 15 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 125 Win
Jerry Duke 15 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 125 Win
Scott Vandewalker 5 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 456 Runner-Up
Mallory McCullar Rodgers 10 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 236 Win
Timothy Fletcher 8 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 315 Runner-Up
David Bogner 16 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 115 win
Henry Sliwinski 5 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 456 Runner-Up
Terry Edwards 15 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 125 win
Bill Dennis 5 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 456 Runner-Up
Mike Wiblishouser 15 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 125 win
Craig Maddox 5 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 456 Runner-Up
John Dexter 15 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 125 win
Roger Mitchell 5 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 456 Runner-Up
Steve Hoyt 16 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 115 Win
Jeff Brown 16 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 115 Win
Jamie Bridge 5 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 456 Runner-Up
Dave Dahlem 5 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 456 Runner-Up
Rob Steiner 15 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 125 Win
Dave Ficacci 15 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 125 Win
Tex Miller 5 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 456 Runner-Up
Ryan Ondrejko 34 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 33 Win
Craig Marshall 22 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 65 Win
Billy Smith 25 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 55 Runner-Up
Joey Shipp 6 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 404 Runner-Up
Jeremy Duncan 13 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 194 Runner-Up
Bob Sims 8 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 315 Runner-Up
Tom Malicki 18 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 95 win
Darrel Saxby 15 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 125 win
Reg Wilson 15 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 125 win
Shawn Blair 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 456 Runner-Up
Kevin Cour 15 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 125 win
Jim Waldo 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 456 Runner-Up
Bobby Dye, Jr. 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 456 Runner-Up
Don Higgins 15 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 125 win
Gale Wallace 5 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 456 Runner-Up
Wayne Christopher 15 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 125 win
Gary Emmons 15 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 125 win
Bubba Watts 5 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 456 Runner-Up
Jeffrey Barker 15 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 125 win
Matt Hartzell 5 NHRA Sportsnationals (Infineon Raceway map) 456 Runner-Up
Gabriel Torres 5 NHRA Sportsnationals (Infineon Raceway map) 456 Runner-Up
Dana Keniry 15 NHRA Sportsnationals (Infineon Raceway map) 125 win
Roger Kato 5 NHRA Sportsnationals (Infineon Raceway map) 456 Runner-Up
John Schloe 15 NHRA Sportsnationals (Infineon Raceway map) 125 win
Chad Langdon 5 NHRA Sportsnationals (Infineon Raceway map) 456 Runner-Up
Dave Zewe 9 NHRA Sportsnationals (Infineon Raceway map) 306 Runner-Up
Andrew Madrid 18 NHRA Sportsnationals (Infineon Raceway map) 95 win
Tony Jardino 23 NHRA Sportsnationals (Infineon Raceway map) 64 win
Chris Chaney 5 NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 456 Runner-Up
Jason McClure 15 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 125 win
Mike Burkhart 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 456 Runner-Up
Tim Nicholson 15 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 125 win
John Taylor 14 NHRA Summit Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 188 Runner-Up
Ben Wenzel 15 NHRA Summit Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 125 win
David Rampy 5 NHRA Summit Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 456 Runner-Up
Mike Walter 15 NHRA Summit Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 125 win
Troy Stone 5 NHRA Summit Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 456 Runner-Up
Kyle Cultera 15 NHRA Summit Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 125 win
Ken Miele 15 NHRA SuperNationals (Old Bridge Raceway Park map) 125 win
Brian Van Poppel 5 NHRA SuperNationals (Old Bridge Raceway Park map) 456 Runner-Up
Sal Biondo 20 NHRA SuperNationals (Old Bridge Raceway Park map) 72 Runner-Up
Lloyd Parfait 30 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 40 win
Trevor Denton 5 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 456 Runner-Up
Ed Apple 15 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 125 win
Bob Dennis 15 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 125 win
Russell Johnson 5 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 456 Runner-Up
Joey Cambria 16 NHRA Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 115 Win
Thomas Fletcher 5 NHRA Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 456 Runner-Up
Bo Butner 15 NHRA Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 125 Win
Michael Iacono 5 NHRA Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 456 Runner-Up
Tom Stalba 15 NHRA Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 125 Win
Jim Schreiner 15 NHRA Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 125 Win
Anthony Bertozzi 50 NHRA Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 19 Win
Frank Abad 8 NHRA Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 315 Runner-Up
Don O'Neal 6 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 404 Runner-Up
Jimmy DeFrank 50 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 19 win
Brad Burton 38 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 28 Runner-Up
David Tatum 29 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 47 Runner-Up
Irvin Johns 5 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 456 Runner-Up
Tim Bishop 15 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 125 win
Troy Coughlin, Jr. 15 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 125 win
Shawn Langdon 30 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 40 win
Jeff Lane 15 NHRA Winter Nationals (Auto Club Fontana map) 125 Win
Brad Pierce 15 NHRA Winter Nationals (Auto Club Fontana map) 125 Win
Kevin Wright 15 NHRA Winter Nationals (Auto Club Fontana map) 125 Win
Rick Baehr 12 No Box Nationals (Lucas Oil Raceway map) 199 win
Aaron Walters 2 No Box Nationals (Lucas Oil Raceway map) 936 Runner-Up
Doug Burk 2 No Box Nationals (Lucas Oil Raceway map) 936 Runner-Up
Nick Folk 26 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 52 Win
Stephen McCrory 93 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 5 Runner-Up
Troy Williams, Jr. 73 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 11 Runner-Up
Dave Connolly 54 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 17 Win
Gary Williams 179 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 1 Win
Steve Sisko 45 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 23 Win
CJ Drake 10 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 236 Win
Matt Schapiro 12 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 199 Runner-Up
Jon Siegel 10 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 236 Win
Joe Lappierre 5 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 456 Runner-Up
Cory Hedgecock 15 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 125 Win
Adam Davis 21 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 67 Runner-Up
Brian Knight 5 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 456 win
Justin Sutton 2 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 936 Runner-Up
Randy Thompson 10 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 236 Win
Rhea King 2 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 936 Runner-Up
Terry Kratz 5 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 456 win
Derek Parker 2 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 936 Runner-Up
Brady Mase 5 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 456 win
Lucas Bendall 2 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 936 Runner-Up
Phil Combs 10 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 236 Win
Rodney Collins 2 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 936 Runner-Up
Paul Rich 2 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 936 Runner-Up
David Spaugh 2 Spring Moneyfest (Farmington Dragway map) 936 Runner-Up
Jeff Jones 10 Spring Moneyfest (Farmington Dragway map) 236 win
Shawn Carpenter 10 Spring Top ET Challenge (Costal Plains Dragway map) 236 Win
Bob Lane 10 Spring Top ET Challenge (Costal Plains Dragway map) 236 Win
Eric Aman 5 Spring Top ET Challenge (Costal Plains Dragway map) 456 Runner-Up
Ken Batchelor 10 Spring Top ET Challenge (Costal Plains Dragway map) 236 Win
Chaz Silance 5 Spring Top ET Challenge (Costal Plains Dragway map) 456 Runner-Up
Mooney Cunningham 2 Spring Training (Huntsville Dragway map) 936 Runner-Up
William Hill 5 Spring Training (Huntsville Dragway map) 456 Win
Matt Nugent 2 Spring Training (Huntsville Dragway map) 936 Runner-Up
Bob Engleman 7 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 334 win
Dave Muller 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 456 Win
Dan Northrop 43 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 25 win
Alan Glatt 4 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 613 Runner-Up
Chris Wilson 15 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 125 Win
Scott Albrecht 27 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 51 Win
Kevin Sway 7 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 334 Runner-Up
Dave Brodsky 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 456 Win
Rich Schreiner 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 456 Runner-Up
Tony Iacono 2 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 936 Runner-Up
Steve Sperrone 2 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 936 Runner-Up
Steve Taranowski 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 456 Runner-Up
Travis Lastor 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 456 win
Bob MacClosky 2 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 936 Runner-Up
Brian Martel 2 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 936 Runner-Up
Rich Ciglar 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 456 win
Ralph DeBruin 10 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 236 win
Dave Shapiro 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 456 Runner-Up
Frank Szeg 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 456 win
Tom Bayer 8 SummitRacing.com NHRA Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 315 Runner-Up
Mick Alley 5 SummitRacing.com NHRA Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 456 Runner-Up
Dick Vandermeer 15 SummitRacing.com NHRA Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 125 Win
Dennis Paz 5 SummitRacing.com NHRA Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 456 Runner-Up
Gene Tanner 10 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 236 Win
Ron Lane 10 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 236 Win
Todd Ewing 102 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 4 Runner-Up
Mike Smith 5 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 456 Win
Jeremy Hancock 15 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 125 Runner-Up
Peabody Harrell 10 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 236 win
Cliff Shipp 5 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 456 Runner-Up
Greg Samuel 5 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 456 Runner-Up
Jesse Young 5 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 456 Runner-Up
Dale Garber 5 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 456 Runner-Up
Moe Trujillo 10 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 236 Win
Jason Kenny 28 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 49 Win
David Latino 10 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 236 Runner-Up
Jason Dawson 12 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 199 Win
Jack Freckman 12 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 199 Win
Jeff Blackwell 4 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 613 Runner-Up
Dan Thomas 4 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 613 Runner-Up
Charlie Waggoner, Jr. 22 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 65 Win
Ryan Herem 16 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 115 Win
Mel Uechi 12 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 199 Win
Mary Ann Method 12 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 199 Win
Doug Lambeck 4 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 613 Runner-Up
Kevin Helms 26 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 52 Win
Don Anderson 5 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 456 Runner-Up
Josh Speck 10 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 236 win
Sam Kolbl 5 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 456 Runner-Up
Steven Schmidt 14 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 188 win
Scott Batyik 15 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 125 Runner-Up
Roy Blair 5 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 456 Runner-Up
Adam Kline 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 236 win
Josh Baker 20 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 72 Win
Roy St. Dennis 5 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 456 Runner-Up
Taylor Sweeton 5 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 456 Runner-Up
Chris Garrett 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 236 Win
Larry Strickland 30 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 40 Runner-Up
Edmond Richardson 85 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 9 Runner-Up
Ashley Gulley 5 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 456 Runner-Up
Jeffrey Jarrell 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 236 Win
Steve Taylor 20 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 72 Win
Rustin Mayse 6 Texas $250k (Dallas Raceway map) 404 Runner-Up
Jeff Lopez 34 Texas $250k (Dallas Raceway map) 33 Win
Dillon Bontranger 14 Texas $250k (Dallas Raceway map) 188 Win
Bart Nelson 58 Texas $250k (Dallas Raceway map) 15 Win
Terry Sawyer 10 Texas $250k (Dallas Raceway map) 236 Win
Donny Burleson 5 Texas $250k (Dallas Raceway map) 456 Runner-Up
Anthony Rios 12 Texas $250k (Dallas Raceway map) 199 Runner-Up
Tom Jones 10 Thanksgiving Bracket Bash (Beech Bend Raceway Park map) 236 Win
Taylor Bowling 5 Thanksgiving Bracket Bash (Beech Bend Raceway Park map) 456 Runner-Up
Clint Dishman 5 Thanksgiving Bracket Bash (Holly Springs Motorsports map) 456 Win
Kyle Burleson 2 Thanksgiving Bracket Bash (Holly Springs Motorsports map) 936 Runner-Up
Scott Cook 2 Thanksgiving Bracket Bash (Holly Springs Motorsports map) 936 Runner-Up
Dave Reynolds 5 Thanksgiving Bracket Bash (Hub City Dragway map) 456 Win
Allen Wickell 12 Thanksgiving Bracket Bash (Hub City Dragway map) 199 Win
Jason McKauge 32 Thanksgiving Bracket Bash (Beech Bend Raceway Park map) 37 Win
Jody Davies 15 Thanksgiving Bracket Bash (Beech Bend Raceway Park map) 125 Runner-Up
AJ Ashe 35 Thanksgiving Bracket Bash (Hub City Dragway map) 31 Runner-Up
Buddy Ferrell 10 Thanksgiving Bracket Bash (Holly Springs Motorsports map) 236 Win
Matt Weston 15 Thunder Valley Bracket Challenge (Bristol Dragway map) 125 Runner-Up
Chad McKee 5 Thunder Valley Bracket Challenge (Bristol Dragway map) 456 Runner-Up
Carol Click 12 Thunder Valley Bracket Challenge (Bristol Dragway map) 199 Runner-Up
Dwayne Roberts 18 Thunder Valley Bracket Challenge (Bristol Dragway map) 95 Final Split
Ed Richardson 31 Thunder Valley Bracket Challenge (Bristol Dragway map) 38 Win
Josh Currantes 20 Triple Shot Weekend (Tulsa Raceway Park map) 72 win
Toby Chaffin 10 Triple Shot Weekend (Tulsa Raceway Park map) 236 Runner-Up
Brandon Harris 20 Triple Shot Weekend (Tulsa Raceway Park map) 72 win
Mark Grame 10 Triple Shot Weekend (Tulsa Raceway Park map) 236 Runner-Up
Chris Livengood 5 Triple Shot Weekend (Tulsa Raceway Park map) 456 win
Ken Mullin 2 Triple Shot Weekend (Tulsa Raceway Park map) 936 Runner-Up
Butch Hale 5 Triple Shot Weekend (Tulsa Raceway Park map) 456 win
Randall Mink 2 Triple Shot Weekend (Tulsa Raceway Park map) 936 Runner-Up
Ty Casey 5 Triple Shot Weekend (Tulsa Raceway Park map) 456 win
Brian Hughes 2 Triple Shot Weekend (Tulsa Raceway Park map) 936 Runner-Up
TJ Tracey 21 Triple Shot Weekend (Tulsa Raceway Park map) 67 win
Brendan George 10 Twin $5K's (South Georgia Motorsports Park map) 236 win
John Lee 5 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 456 win
Mike Bloomfield, Jr. 2 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 936 Runner-Up
Dane Gilbert 5 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 456 Runner-Up
Jeremiah Carter 12 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 199 win
Jay Robinson 9 Ultimate Footbrake Classic (Montgomery Motorsports Park map) 306 Runner-Up
Allen Reno 7 Ultimate Footbrake Classic (Montgomery Motorsports Park map) 334 Win
Doyle Kay 5 Ultimate Footbrake Classic (Montgomery Motorsports Park map) 456 Win
John Burleson 30 Ultimate Footbrake Classic (Montgomery Motorsports Park map) 40 Win
Chad Isley 9 Ultimate Footbrake Classic (Montgomery Motorsports Park map) 306 Runner-Up
Steve Stites 10 Ultimate Footbrake Classis (Montgomery Motorsports Park map) 236 Win
JC Perry 10 Ultimate Sportsman Shootout (Gulfport Dragway map) 236 Runner-Up
Robert Penn 20 Ultimate Sportsman Shootout (Gulfport Dragway map) 72 Win
Terell Singleton 10 Ultimate Sportsman Shootout (Gulfport Dragway map) 236 Runner-Up
Aaron Hill 5 Ultimate Sportsman Shootout (Gulfport Dragway map) 456 Win
Heath Davis 17 Ultimate Sportsman Shootout (Gulfport Dragway map) 109 Win
Timmy Smith 19 Ultimate Super Pro Classic (Montgomery Motorsports Park map) 86 Win
Jason Rich 5 Ultimate Super Pro Classic (Montgomery Motorsports Park map) 456 Win
Brian Hughes 2 Ultimate Super Pro Classic (Montgomery Motorsports Park map) 936 Runner-Up
Melvin Wilson 2 Ultimate Super Pro Classic (Montgomery Motorsports Park map) 936 Runner-Up
Chase Gatwood 20 Ultimate Super Pro Classic (Montgomery Motorsports Park map) 72 Win
TJ Pruitt 20 Ultimate Super Pro Classic (Montgomery Motorsports Park map) 72 Runner-Up
Jeremy Bargo 10 Winter Series Warmup (Immokalee Regional Raceway map) 236 Win
Dave O'Bryan 7 Winter Series Warmup (Immokalee Regional Raceway map) 334 Runner-Up
Todd Thompson 5 Winter Series Warmup (Immokalee Regional Raceway map) 456 Win
Niki Thomas 10 Winter Series Warmup (Immokalee Regional Raceway map) 236 Win
Claude Debonis 2 Winter Series Warmup (Immokalee Regional Raceway map) 936 Runner-Up
Dave Hoksy 2 Winter Series Warmup (Immokalee Regional Raceway map) 936 Runner-Up
Steve Ryan 5 Winterfest (Kinston Drag Strip map) 456 Win
B.J. Bianchi 8 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 315 Runner-Up
Manny Sousa 8 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 315 Runner-Up
Jason Stern 5 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 456 Runner-Up
Steve Alford 17 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 109 win
Anthony Layne 10 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 236 win
Ken Zeller 10 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 236 win
Joe Hessling 10 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 236 win
Ron Zeller 5 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 456 Runner-Up
Jeremy McCormick 12 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 199 Runner-Up
Brian Folk 16 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 115 Runner-Up




This web site remains property and copyright of This is Bracket Racing 2017