BTE Power Rankings on ThisIsBracketRacing.com
 
Ever wonder who’s the best (or most successful) sportsman racer on the planet? While there is certainly never a concrete answer to that question, at ThisIsBracketRacing.com, we’ve developed the first comprehensive points system to attempt to determine the most dominant drivers of the season. The BTE “Power Rankings” is a simple system that compiles “Power Points” for sportsman racers based on final round appearances at NHRA, IHRA, and big dollar bracket racing events. It is the first formula of it’s kind that groups “Class” racers and “bracket” racers together in an effort to determine the sportsman competitor that enjoyed the better season, nationwide, regardless of car or class.
 
Below are the final BTE “Power Rankings” for the 2009 season.  Congratulations to our 2009 champion Dan Fletcher as well as the other top finishers! 
 
 
 
Driver Name Points Total Last Event Ranking Finish
A.J. Ashe 11 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 215 Runner-Up
Aaron Allison 8 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 303 Win
Aaron Glaser 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Aaron Kinard 5 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 441 Win
Adam Davis 80 Footbrake Shootout (Natural Bridge Dragstrip map) 6 Win
Adam DePeel 5 NHRA Division 6 ET Finals (Woodburn Dragstrip map) 441 Win
Adam Hickey 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 704 Win
Adam Keir 7 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 324 Win
Adam Lear 15 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 117 Win
Adam Mesenbring 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Adam Roach 1 NHRA LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
AJ Ashe 3 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 704 Runner-Up
Al Ackerman 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1125 Runner-Up
Al Kenny 33 AA Auto Salvage Superbucks Weekend (Atco Raceway map) 35 Win
Al Miller 1 NHRA LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Al Staffieri 10 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 233 Win
Al Tibbs 1 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Alan Claunch 4 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 633 Runner-Up
Alan Jordan 1 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 1125 Runner-Up
Alan Savage 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 704 Win
Albert Gouveia 3 IHRA North American Nationals (New England Dragway map) 704 Runner-Up
Aldon Miller 3 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 704 Win
Alex Denysenko 14 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 179 Final Split (rain)
Alex Gorgiule 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Alex Miller 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 704 Win
Allan Ackles 5 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 441 Win
Allan Patterson 12 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 203 Win
Allen Britt 25 Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 50 Win
Allen Firestone 10 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 233 Win
Alvin Styles 3 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 704 Runner-Up
Andrew Madrid 3 NHRA LODRS (Southwestern International Raceway map) 704 Win
Andy Anderson 5 NHRA Division 1 ET Finals (Maple Grove Raceway map) 441 Win
Andy Bartley 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1125 Runner-Up
Andy Field 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1125 Runner-Up
Andy Morris 13 Mega Bucks (Spokane County Raceway map) 186 Win
Angelo Ditocco 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Anthony Aydt 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Kinston Drag Strip map) 1125 Runner-Up
Anthony Bertozzi 38 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 27 Win
Anthony Castillo 8 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 303 Runner-Up
Anthony Fetch 14 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 179 Win
Anthony Jones 5 $5,000 Super Pro (Dothan Dragway map) 441 Win
Anthony Montella 3 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 704 Win
Archie Fruge 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 704 Win
Arnie Martel 14 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 179 Runner-Up
Austin Lindsey 3 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 704 Runner-Up
Austin Williams 17 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 99 Runner-Up
Bailey Atkinson 2 Benton Auto Parts Money Trail (Grand Bend Motorplex map) 1030 Runner-Up
Barry Daniluk 3 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 704 Win
Barry Ryan 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Bart Graham 3 NHRA LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 704 Win
Bart Hiatt 4 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 633 Win
Bart Nelson 6 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 387 Win
Ben Massey 7 IHRA Mardi Gras Nationals (State Capitol Raceway map) 324 Win
Ben Wenzel 5 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 441 Win
Bernard Weaver 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 633 Runner-Up
Bernie Staub 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 704 Win
Bill Bagley 3 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 704 Runner-Up
Bill Botelho 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1125 Runner-Up
Bill Bushmaker 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Bill Cansey 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1125 Runner-Up
Bill Carmichael 4 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 633 Win
Bill Chaffin 3 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 704 Win
Bill Empke 3 NHRA LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 704 Win
Bill Gibson 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Bill Hanes 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Bill Lent 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 1125 Runner-Up
Bill Nuzzo 1 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1125 Runner-Up
Bill Parmenter 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1125 Runner-Up
Bill Sheppard 3 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 704 Runner-Up
Bill Tishko, Jr. 2 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Bill Upton 1 IHRA Pro-Am (Mooresville Dragway map) 1125 Runner-Up
Bill Worby 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1125 Runner-Up
Bill Zaskowski 3 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 704 Win
Billy Back 5 Turkey Trots (Kil-KareDragway map) 441 Win
Billy Black 5 JEGS U.S. Open Bracket Championships (Lucas Oil Raceway map) 441 Runner-Up
Billy Ray Atkinson 1 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 1125 Runner-Up
Billy Smith 5 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 441 Runner-Up
Billy Thigpen 7 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 324 Win
Billy Thoman 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Billy Torrence 5 NHRA Mid-South Nationals (Memphis International Raceway map) 441 Runner-Up
Billy Worby 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
Bitsy Satterly 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 704 Win
Bittsy Saterly 3 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 704 Win
Blaine Arrington 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 704 Win
Bo Butner 12 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 203 Runner-Up
Bo Upton 26 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 49 Win
Bob Aceves 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1125 Runner-Up
Bob Bales 5 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Bob Cireddu 7 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 324 Win
Bob Cupp 7 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 324 Win
Bob Dennis 5 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 441 Runner-Up
Bob Dimino 7 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 324 Runner-Up
Bob Fine III 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 324 Runner-Up
Bob Fuller 9 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 288 Runner-Up
Bob Gulitti 5 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 441 Runner-Up
Bob Herr 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1125 Runner-Up
Bob Ingman 2 NHRA Division 5 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 1030 Runner-Up
Bob Letellier 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 704 Win
Bob Mandell, Jr. 4 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 633 Runner-Up
Bob Marshall 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 387 Runner-Up
Bob Mullaney 20 20K Footbrake Nationals (Piedmont Dragway map) 76 Win
Bob Murray 7 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 324 Win
Bob Phillips 13 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 186 Runner-Up
Bob Shieff 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Bob Taylor 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Bobbie Jo Bayus 3 IHRA Sportsman National (Byron Dragway map) 704 Runner-Up
Bobby Brannon 6 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 387 Runner-Up
Bobby Rice 5 Mega Bucks (Spokane County Raceway map) 441 Win
Bobi Legner 3 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 704 Win
Brad Basgall 2 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1030 Runner-Up
Brad Burton 16 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 106 Runner-Up
Brad Clarke 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1125 Runner-Up
Brad Cole 5 $5,000 Race (Alabama International Dragway map) 441 Win
Brad Coryell 3 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 704 Runner-Up
Brad Ford 3 Ultimate Footbrake Shootout (Montgomery Motorsports Park map) 704 Final Split
Brad Gebhardt 5 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 441 Win
Brad Haugard 6 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 387 Win
Brad Hawk 1 Pepsi Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 1125 Runner-Up
Brad Marcotte 6 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 387 Runner-Up
Brad Pierce 5 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Brad Plourd 17 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 99 Win
Brad Slaughter 4 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 633 Runner-Up
Brad Taylor 13 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 186 Win
Brad Wagner 6 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 387 Win
Brad Zaskowski 34 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 34 Win
Bradley Grant 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 704 Win
Brandon Bailey 2 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 1030 Runner-Up
Brandon Chauvin 4 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 633 Win
Brandon Christie 3 NHRA LODRS (Gainesville Raceway map) 704 Win
Brandon Harris 5 Tulsa Stimulus Package (Tulsa Raceway Park map) 441 Win
Brandon Huhtala 4 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 633 Win
Brandon Kanan 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 441 Runner-Up
Brandon Peterson 2 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 1030 Runner-Up
Brandon Wentzel 5 NHRA Division 1 ET Finals (Maple Grove Raceway map) 441 Win
Brandon Wood 2 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Brandon Yoder 1 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 1125 Runner-Up
Brendan George 7 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 324 Win
Brent Darroch 7 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 324 Win
Brent Robbins 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Brett Nesbitt 22 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 69 Win
Brett Speer 5 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 441 Runner-Up
Brian Bickings 1 $5,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 1125 Runner-Up
Brian Browell 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 704 Win
Brian Burkey 2 Mega Bucks (Spokane County Raceway map) 1030 Runner-Up
Brian Clayton 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Brian Darcy 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 704 Win
Brian Folk 24 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 57 Final Split
Brian Forrester 47 NHRA Mid-South Nationals (Memphis International Raceway map) 14 Runner-Up
Brian Funderburk 1 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 1125 Runner-Up
Brian Griffey 6 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 387 Runner-Up
Brian Hughes 25 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 50 Win
Brian Hurst 5 NHRA Division 3 Bracket Finals (Lucas Oil Raceway map) 441 Win
Brian Martel 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Brian McClanahan 3 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 704 Win
Brian Newport 12 Big Bucks Shootout (Muncie Dragway map) 203 Runner-Up
Brian Preszler 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-Up
Brian Self 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 704 Win
Brian Stultz 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1125 Runner-Up
Brian Van Poppel 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 704 Win
Brian Wagner 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1125 Runner-Up
Brian Weber 4 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 633 Runner-Up
Brian Willingham 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1125 Runner-Up
Brina Splingaire 15 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 117 Win
Britt Cummings 7 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 324 Runner-Up
Brock Moshier 3 Hoosier Footbrake Challenge (Maple Grove Raceway map) 704 Runner-Up
Bruce Fiorito 2 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Bruce Kaul 3 Big Bucks Weekend (Byron Dragway map) 704 Runner-Up
Bruce Thrift 24 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 57 Runner-Up
Bruce Witherspoon 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Bruno Massel, Jr. 53 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 13 Win
Bryan Balducci 10 NHRA Division 1 ET Finals (Maple Grove Raceway map) 233 Runner-Up
Bryan Chaney 16 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 106 Win
Bryan Corbin 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1125 Runner-Up
Bryan Harris 7 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 324 Win
Bryan Robinson 42 Turkey Trots (Holly Springs Motorsports map) 21 Win
Bryan Sorce 13 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 186 Win
Bryan Worner 9 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 288 Win
Bub Miller 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 704 Win
Bubba Stephenson 10 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 233 Win
Bucky Hess 15 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 117 Win
Bud Rowe 2 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Buddy Ferrell 43 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 18 Win
Bug McCarty 21 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 73 Runner-Up
Butch Payne 3 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 704 Win
Byron Jordan 3 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 704 Runner-Up
Byron Latino 9 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 288 Runner-Up
Byron Levatino 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 704 Win
Byron Setters 1 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 1125 Runner-Up
Byron Worner 15 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 117 Win
Cale Lambert 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1125 Runner-Up
Calvin Butler 3 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 704 Win
Cameron Manuel 11 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 215 Win
Carey Locke 2 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Carlton Mason 3 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 704 Runner-Up
Carroll Warling 4 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 633 Win
Casey Allemand 3 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 704 Win
Casey Allemund 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 704 Win
Casey Plaizier 14 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 179 Win
Casey Setters 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Casey Spradlin 24 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 57 Win
Chad Cole 5 $5,000 Race (Alabama International Dragway map) 441 Win
Chad Covert 3 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 704 Win
Chad Dotson 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Kinston Drag Strip map) 1125 Runner-Up
Chad Foster 5 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 441 Win
Chad Fox 6 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 387 Win
Chad Holzman 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Chad Isley 4 7-Come-11 Hi-Rollers (Great Lakes Dragaway map) 633 Runner-Up
Chad Traylor 3 IHRA Sports Nationals (Richmond Dragway map) 704 Runner-Up
Chad Voges 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Charles Gilbert 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 704 Win
Charley Whittenburg 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 704 Win
Charlie Bohannon 2 Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Charlie Coats 2 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Charlie Fitzsimmons 1 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 1125 Runner-Up
Charlie Greco 5 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 441 Runner-Up
Charlie Hardy 11 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 215 Runner-Up
Charlie Kenopic 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Charlie Owens 4 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 633 Win
Chase Manuel 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Chase Williams 5 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 441 Win
Chaz Silance 2 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1030 Runner-Up
Cheyenne Stanley 25 Million Dollar Race (Memphis International Raceway map) 50 Win
Chip Johnson 11 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 215 Runner-Up
Chris Adams 1 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 1125 Runner-Up
Chris Barker 5 IHRA Division 2 Team Finals (Alabama International Dragway map) 441 Win
Chris Barnes 3 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 704 Win
Chris Bear 13 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 186 Runner-Up
Chris Bermond 8 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 303 Runner-Up
Chris Brown 8 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 303 Win
Chris Butcher 5 Hillbilly Nationals (Mt. Park Dragway map) 441 Win
Chris Carpenter 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 387 Win
Chris Cepelka 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 1125 Runner-Up
Chris Chaney 15 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 117 Win
Chris Crosby 5 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 441 Win
Chris Dean 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 1125 Runner-Up
Chris DePascale 4 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 633 Win
Chris Fleenor 5 Halloween Classic (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Win
Chris Forsyth 5 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Chris Gulitti 31 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 38 Win
Chris Hall 1 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1125 Runner-Up
Chris Jackson 7 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 324 Win
Chris Jaggers 5 NHRA Division 6 ET Finals (Woodburn Dragstrip map) 441 Win
Chris Johnson 30 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 41 Runner-Up
Chris Jones 10 $10,000 Footbrake Race (Motor Mile Dragway map) 233 Win
Chris Knudsen 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 1125 Runner-Up
Chris Knudson 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1125 Runner-Up
Chris Krajewski 5 NHRA Division 1 ET Finals (Maple Grove Raceway map) 441 Win
Chris Moore 1 Buckeye 5's (Kil-KareDragway map) 1125 Runner-Up
Chris Newman 3 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 704 Win
Chris Nyerges 8 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 303 Win
Chris Plott 5 TCI Twins Series (Rockingham Dragway map) 441 Win
Chris Schneider 5 Buckeye 5's (Kil-KareDragway map) 441 Win
Chris Stephenson 4 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 633 Win
Chris Stine 5 Big Bucks Shootout (Muncie Dragway map) 441 Win
Chris Walters 10 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 233 Win
Chris Webb 3 Door Car Nationals (Piedmont Dragway map) 704 Runner-Up
Chris Wright 1 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Christopher Gueli 3 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 704 Win
Chuck Bray 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1125 Runner-Up
Chuck Harris 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 704 Win
Chuck Krepela 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 704 Win
Chuck Linne 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Chuck Lowry 5 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 441 Runner-Up
Chuck Martin 5 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 441 Win
Chuck Rose 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1125 Runner-Up
Chuck Siegler 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Chuck Siegler, Jr. 4 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 633 Win
Chuck Stubeck 5 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Runner-Up
Clarence Bidwick 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 704 Win
Clarence Mayo 6 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 387 Win
Clark Holroyd 5 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Clint Dishman 13 JEGS U.S. Open Bracket Championships (Lucas Oil Raceway map) 186 Win
Clint Neff 2 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1030 Runner-Up
Clint Paden 2 No Box Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1030 Runner-Up
Clint Sallee 3 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 704 Win
Cole Cousins 1 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 1125 Runner-Up
Connie Rudy 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Corey Glidewell 5 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 441 Win
Corey Landholt 3 Mega Bucks Weekend (Gateway Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Cory Hedgecock 4 $5,000 Race (Alabama International Dragway map) 633 Runner-Up
Cory Mong 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 233 Win
Craig Abbott 16 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 106 Runner-Up
Craig Anderson 20 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 76 Runner-Up
Craig Marshall 10 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 233 Win
Craig Schuck 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 441 Runner-Up
Craig Schultz 7 IHRA Sportsman Nationals (Byron Dragway map) 324 Win
Curtis Hieb 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1125 Runner-Up
Cy Hill 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
D.J. Raiser 3 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
Dale Barnard 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
Dale Giroux 1 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Dale Green 1 Pepsi Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 1125 Runner-Up
Dale Koncen 12 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 203 Final Split
Dale Smith 5 ATI First & Final (Maryland International Raceway map) 441 Win
Dan Coss 7 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 324 Win
Dan Fletcher 155 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 1 Win
Dan Hall 3 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 704 Runner-Up
Dan Lafferty 10 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 233 Win
Dan Mason 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Runner-Up
Dan Northrop 1 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Dan Phelps 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 233 Win
Dan Smith 1 Ultimate Footbrake Shootout (Montgomery Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Dan Walleigh 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 704 Win
Dan Welch 2 NHRA Division 5 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 1030 Runner-Up
Danny Bastianelli 5 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 441 Win
Danny Byrd 15 NHRA Mid-South Nationals (Memphis International Raceway map) 117 Win
Danny Edwards 10 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 233 Win
Danny Estep 3 IHRA Pro-Am (Mooresville Dragway map) 704 Win
Danny Goates 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1125 Runner-Up
Danny Joe Melton 5 TCI Twins Series (Northwest Tennessee Motorsports Park map) 441 Win
Danny Nelson 1 TCI Twins Series (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Danny Stanton 1 IHRA Pro-Am (Mooresville Dragway map) 1125 Runner-Up
Danny Waters, Jr. 20 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 76 Win
Darin Long 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 704 Win
Darrell Goheen 5 NHRA Division 5 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 441 Win
Darren Stettner 1 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Darryl Hollin 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Darryl Morris 20 Door Car Nationals (Piedmont Dragway map) 76 Win
Daryl Bureski 8 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 303 Runner-Up
Daryl Forrest 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Daryl Griffin 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Kinston Drag Strip map) 1125 Runner-Up
Daryl Hemnley 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 704 Win
Dave Archambault 1 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Dave Boertman 1 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Dave Connolly 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1125 Runner-Up
Dave Edwards 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1125 Runner-Up
Dave Elrod 6 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 387 Final Split
Dave Erny 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Dave Ferry 5 IHRA Division 5 Bracket Finals (US131 Motorsports Park map) 441 Win
Dave Granger 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1125 Runner-Up
Dave Harvey 15 Last Chance Footbrake Race (Cecil County Dragway map) 117 Win
Dave Kehern, Jr. 1 $5,000 Footbrake (US 19 Dragway map) 1125 Runner-Up
Dave Kelly 4 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 633 Runner-Up
Dave Kerren, Jr. 15 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 117 Win
Dave Klomps 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 704 Win
Dave Maynard 2 IHRA Division 3 Team Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Dave McThenia 5 ATI First & Final (Maryland International Raceway map) 441 Win
Dave Mercer 2 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1030 Runner-Up
Dave Miller 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Dave Morgan 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1125 Runner-Up
Dave Muller 12 Bill Mitchell Mega Bucks Weekend (Atco Raceway map) 203 Win
Dave Perry 13 Mega Bucks Weekend (Byron Dragway map) 186 Win
Dave Slatten 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 704 Win
Dave Szeg 1 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 1125 Runner-Up
Dave Walther 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
Dave Workman 1 NHRA DIvision 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1125 Runner-Up
Dave Yediny 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
David Adams 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 704 Win
David Ancel 3 Big Bucks (Byron Dragway map) 704 Runner-Up
David Barr 2 IHRA Pro-Am (Mooresville Dragway map) 1030 Runner-Up
David Barton 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 704 Win
David Bogner 22 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 69 Win
David Braskett 2 Halloween Classic (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1030 Runner-Up
David Brodsky 3 Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 704 Runner-Up
David Buckner 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
David Davis 1 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
David Easterly 2 IHRA Division 2 Team Finals (Alabama International Dragway map) 1030 Runner-Up
David Eaton 15 NHRA Gator Nationals (Gainesville Raceway map) 117 Win
David Epperly 7 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 324 Win
David Guerrero 10 Winter Series Warm-Up (Immokalee Regional Raceway map) 233 Win
David Hadyniak 5 NHRA Division 3 Bracket Finals (Lucas Oil Raceway map) 441 Win
David Hunt 7 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 324 Win
David Johns 7 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 324 Win
David Jones 40 Thanksgiving Bracket Nationals (Pine Valley Raceway Park map) 24 Win
David Kelly 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
David Miller 1 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
David Nelson 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1125 Runner-Up
David Oenes 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1125 Runner-Up
David Rampy 31 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 38 Win
David Reeves 1 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
David Reynolds 1 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 1125 Runner-Up
David Rockcastle 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 704 Win
David Rose 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
David Seay 2 $5,000 Super Pro (Dothan Dragway map) 1030 Runner-Up
David Simmons 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 633 Win
David Surmatchewski 3 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
David Van Horne 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1125 Runner-Up
David Warren 3 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 704 Win
Dean Carter 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 704 Runner-Up
Dean McIlvain 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1125 Runner-Up
Debby DiGenova 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1125 Runner-Up
Delon Pleasants 4 NHRA LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 633 Win
Dennis Altman 2 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Dennis Coover 1 Scenic City Survival Shootout (Brainerd Optimist Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Dennis Hartenstein 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 704 Win
Dennis Hay 15 NHRA Mile-High Nationals (Bandimere Speedway map) 117 Win
Dennis Kline 1 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 1125 Runner-Up
Dennis Kooker 1 Mega Bucks (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-Up
Dennis Lund 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1125 Runner-Up
Dennis Rutherford 10 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 233 Runner-Up
Dennis Smiley 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 704 Win
Dennis Wallace 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Dennis White 7 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 324 Win
Derek Baum 2 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 1030 Runner-Up
Derek Clark 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1125 Runner-Up
Dewayne Martin 5 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 441 Win
Dic Geary 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 704 Win
Dick Ouding 5 NHRA Gator Nationals (Gainesville Raceway map) 441 Runner-Up
Dion Vickers 10 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 233 Win
Dominic Balducci 10 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 233 Win
Don Gatlin 5 Medford Mega Bucks (Champion Raceway map) 441 Win
Don Graham 2 NHRA Division 7 ET Finals (Firebird International Raceway map) 1030 Runner-Up
Don Higgins 3 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 704 Win
Don Juel 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 704 Win
Don Liberatore 3 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 704 Runner-Up
Don Milson 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 704 Win
Don Rudd 6 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 387 Runner-Up
Donald Boyd 2 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Donald Pires, Jr. 28 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 45 Win
Donald Sabin 20 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 76 Win
Donald Webb 10 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 233 Runner-Up
Donny Burleson 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 704 Win
Donny Urban 24 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 57 Win
Doug Gumbert 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1125 Runner-Up
Doug Harper 5 IHRA Division 2 Team Finals (Alabama International Dragway map) 441 Win
Doug Hobgood 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1125 Runner-Up
Doug Lambeck 31 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 38 Win
Doug Miller 7 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 324 Win
Doug Ramsey 3 IHRA Spring Nationals (Rockingham Dragway map) 704 Runner-Up
Doug Wood 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Doug Young 5 NHRA Mile-High Nationals (Bandimere Speedway map) 441 Runner-Up
Doyle Kay 5 Ultimate Footbrake Shootout (Montgomery Motorsports Park map) 441 Runner-Up
Duane D'Aguolo 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Duane Hawkes 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 704 Win
Duane Lafleur 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 704 Win
Dudley Gee 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Dustan Lowell 4 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 633 Runner-Up
Dustin Hentges 4 Pepsi Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 633 Runner-Up
Dustin Long 2 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1030 Runner-Up
Dwight Allen 3 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 704 Runner-Up
Dylan Stott 14 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 179 Win
Ed Conner 3 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 704 Win
Ed Hauter 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 441 Runner-Up
Ed Sigmon 15 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Eddie Bolton 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 387 Win
Eddie Brown 10 Pepsi Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 233 Win
Eddie Pauley 5 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 441 Runner-Up
Edmond Richardson 110 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 2 Win
Edward Dudley 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
EJ Parker 7 Raider ET Series (Maryland International Raceway map) 324 Win
Emmett Mikolajczyk 3 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 704 Win
Eric Anderson 5 Big Bucks (Byron Dragway map) 441 Win
Eric Goulden 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Eric Olhaua 6 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 387 Win
Eric Pearson 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Eric Tenney 3 Last Chance Footbrake Race (Cecil County Dragway map) 704 Runner-Up
Erich Bollman 5 NHRA Super Nationals (Old Bridge Raceway Park map) 441 Runner-Up
Ernie Griggs 1 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 1125 Runner-Up
Ernie Knight 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1125 Runner-Up
Everett Keesley 3 IHRA Sportsman National (Carolina Dragway, Inc. map) 704 Runner-Up
Everett Vassar 2 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 1030 Runner-Up
Everette Keesley 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1125 Runner-Up
Everette Short 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Forrest Lipke 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Francis Ross 7 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 324 Win
Franco Cantusci 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1125 Runner-Up
Frank Altillo 6 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 387 Win
Frank Aragona 6 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 387 Win
Frank Duplissis 5 S&W/Bill Mitchell/JEGS Summer Series Shootout (Atco Raceway map) 441 Win
Frank Ferrucci 3 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 704 Win
Frank Maiolo 3 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 704 Win
Frankie Morris 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 704 Win
Frankline Dibartolomeo 5 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 441 Runner-Up
Fred Allen 1 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 1125 Runner-Up
Fred Angers 5 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 441 Win
Fred Bartoli 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1125 Runner-Up
Fred Campbell 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 704 Win
Fred Gallo 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
Fred Smith $5,000 Race (Holiday Raceway map) 458 Win
Fred Sommer 3 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 704 Win
Gabe Torres 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 704 Win
Gabriel Torres 1 NHRA LODRS (Southwestern International Raceway map) 1125 Runner-Up
Gale Pinkston 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 704 Win
Garry Fleenor 2 NHRA Division 3 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 1030 Runner-Up
Gary Bingham 18 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 87 Win
Gary Don Free 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Gary Emmons 21 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 73 Runner-Up
Gary Ericksen 15 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 117 Win
Gary Faul 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1125 Runner-Up
Gary Forkner 7 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 324 Win
Gary Fowler 1 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 1125 Runner-Up
Gary Gilman 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Gary May 13 Turkey Trots (Kil-KareDragway map) 186 Win
Gary Reust 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Win
Gary Risk 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1125 Runner-Up
Gary Stinnett 27 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 47 Win
Gary Thompson 2 $5,000 Race (Alabama International Dragway map) 1030 Runner-Up
Gary Thompson 2 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1030 Runner-Up
Gary Waldo 15 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 117 Win
Gary Weslosky 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Gary Wojnowski 10 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 233 Win
Gene Abbott 1 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 1125 Runner-Up
Gene Jordan 13 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 186 Final Split (Rain)
Gene McBean 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 704 Win
Gene Miller 1 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Gene Tanner 16 King of The Coast Series (Gulfport Dragway map) 106 Win
Geoff Hughes 4 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 633 Runner-Up
Geoff Nelson 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Win
George Donhauser 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
George Forster 3 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 704 Win
George Nightlinger 5 Jegs/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 441 Win
Gerry Epp 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-Up
Gil Carty, Jr. 15 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 117 Win
Gilmer Hinshaw 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 633 Win
GJ Crews 2 IHRA Division 2 Team Finals (Darlington Dragway map) 1030 Runner-Up
Glen Treadwell 10 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 233 Win
Glenn Ferguson 10 IHRA Spring Nationals (Rockingham Dragway map) 233 Win
Glenn Kern 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 704 Win
Glenn Teets, Jr. 3 IHRA Spring Nationals (Rockingham Dragway map) 704 Runner-Up
Glenn Wright 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1125 Runner-Up
Gordon Abbott 1 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Gordon Holmes 1 Top ET Klash (Richmond Dragway map) 1125 Runner-Up
Gordon Laster 7 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 324 Win
Grace Howell 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Grant Lewis 5 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 441 Runner-Up
Greg Boutte 18 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 87 Win
Greg Fowler 3 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 704 Runner-Up
Greg Harrison 2 NHRA Division 7 ET Finals (Firebird International Raceway map) 1030 Runner-Up
Greg Kamplain 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
Greg Kielman 6 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 387 Win
Greg Luneack 5 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 441 Win
Greg McInerny 6 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 387 Win
Greg Nickerson 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Greg Parsons 8 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 303 Win
Greg Rowe 7 IHRA Spring Nationals (Rockingham Dragway map) 324 Win
Greg Russell 7 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 324 Win
Greg Samuel 1 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 1125 Runner-Up
Greg Samuel 5 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 441 Win
Greg Slack 12 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 203 Runner-Up
Guerdon Alguire 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1125 Runner-Up
Hagen Gary 8 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 303 Runner-Up
Hal Blevins 1 Hillbilly Showdown (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Hal Mandy 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 233 Win
Hank Brown 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 704 Win
Heath Davis 5 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 441 Win
Heather Robilotto 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1125 Runner-Up
Heidi Robison 3 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 704 Runner-Up
Henry Wiebusch, Jr. 15 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 117 Win
Herbie Null 15 NHRA Gator Nationals (Gainesville Raceway map) 117 Win
Hillarey Sloan 3 IHRA Pro-Am (Mooresville Dragway map) 704 Win
Hollis Colleasure 15 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Howard Johnson 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1125 Runner-Up
Howard McCullar 1 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 1125 Runner-Up
Howard Schluter 5 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 441 Runner-Up
Howie Dalton 2 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1030 Runner-Up
Hugh Meeks 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 704 Win
Ian Dunaway 4 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 633 Runner-Up
Ian St. Pierre 3 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 704 Runner-Up
Iggie Boicesco 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Runner-Up
Ike Foster 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
J. Wayne Silvia 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 704 Win
J.J. Brock 15 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 117 Runner-Up
J.P. Hickman 1 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 1125 Runner-Up
J.R. Baxter 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 633 Win
J.R. Leerkamp 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1125 Runner-Up
J.R. Lobner 33 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 35 Win
Jack Camden, Jr. 1 $5,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 1125 Runner-Up
Jack Chin 3 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 704 Runner-Up
Jack Donnelly 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
Jack Duty, Jr. 5 Buckeye Twins (Kil-KareDragway map) 441 Win
Jack Freckman 5 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Jack Hughes 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Pine Valley Raceway Park map) 441 Win
Jack Swan 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1125 Runner-Up
Jack Zimmerman 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 704 Win
Jackie Alley 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-Up
Jacklyn Gebhardt-Still 15 O'Reilly NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 117 Win
Jacky King 11 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 215 Runner-Up
Jacob Elrod 11 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 215 Win
Jacques Blais 8 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 303 Runner-Up
James Antonette 15 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 117 Win
James Antonette, Jr. 6 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 387 Win
James Caro 5 NHRA Gator Nationals (Gainesville Raceway map) 441 Runner-Up
James Carter 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1125 Runner-Up
James Conte 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1125 Runner-Up
James Cowie 3 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 704 Runner-Up
James Crabtree 4 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 633 Runner-Up
James Kitchens 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
James Kunkel 17 Birthday Bash (Mo-Kan Dragway map) 99 Win
James McNeal 5 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 441 Win
James Monroe 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
James Pahl 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Jamie Fiesel 7 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 324 Win
Jana Covington 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 704 Win
Jantzen Melton 5 TCI Twins Series (Northwest Tennessee Motorsports Park map) 441 Win
Jared Pennington 15 Ultimate Footbrake Challenge (Montgomery Motorsports Park map) 117 Win
Jarrod Granier 9 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 288 Runner-Up
Jason Bishop 3 Ohio Crankshaft No Box Nationals (Bunker Hill Dragstrip map) 704 Runner-Up
Jason Clark 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Jason Coan 15 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 117 Win
Jason Folk 9 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 288 Runner-Up
Jason Hoff 11 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 215 Final Split
Jason Kenny 4 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 633 Win
Jason Kizlinski 5 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 441 Win
Jason Lynch 43 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 18 Runner-Up
Jason MacNeil 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 704 Win
Jason McClure 5 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 441 Win
Jason McCormack 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 704 WIn
Jason Rich 3 Turkey Trots (Holly Springs Motorsports map) 704 Runner-Up
Jason Tinberg 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 704 Win
Jay Bunce 29 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 43 Win
Jay Fulcher 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 704 Win
Jay Johnson 3 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 704 Win
Jay Slane 3 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 704 Win
Jeanne Linke 4 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 633 Win
Jeff Brooks 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
Jeff Brown 4 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 633 Runner-Up
Jeff Cheney 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1125 Runner-Up
Jeff Dona 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Runner-Up
Jeff Estep 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 704 Win
Jeff Fite 4 Hillbilly Showdown (Mt. Park Dragway map) 633 Runner-Up
Jeff Heilmiller 7 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 324 Win
Jeff Hurst 4 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 633 Win
Jeff Jacko 5 IHRA Division 1 Team Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 441 Win
Jeff Jackson 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Win
Jeff Keen 25 Million Dollar Race (Memphis International Raceway map) 50 Runner-Up
Jeff Landholm 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1125 Runner-Up
Jeff Lane 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 704 Win
Jeff Ledford 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Jeff Lopez 9 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 288 Runner-Up
Jeff Niceswanger 6 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 387 Runner-Up
Jeff Palmer 3 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 704 Runner-Up
Jeff Pittman 7 IHRA Sportsman National (Carolina Dragway, Inc. map) 324 Win
Jeff Reidel 2 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 1030 Runner-Up
Jeff Ross 3 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 704 Runner-Up
Jeff Rudisill 8 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 303 Runner-Up
Jeff Serra 5 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 441 Runner-Up
Jeff Sobcynski 5 IHRA Division 3 Team Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 441 Win
Jeff Sossoman 2 IHRA Division 5 Bracket Finals (US131 Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Jeff Southerland 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 704 Win
Jeff Strickland 41 Turkey Trots (Holly Springs Motorsports map) 22 Win
Jeff Taylor 28 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 45 Runner-Up
Jeff Tripp 5 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 441 Runner-Up
Jeffrey Barker 18 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 87 Runner-Up
Jeffrey Burnett 3 NHRA LODRS (Gainesville Raceway map) 704 Win
Jeffrey Jewell 5 Hoosier Footbrake Challenge (Maple Grove Raceway map) 441 Win
Jenny Treadwell 1 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Jeremy Bargo 12 Winter Series Warm-Up (Immokalee Regional Raceway map) 203 Win
Jeremy Duncan 3 NHRA Division 4 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 704 Win
Jeremy Hancock 3 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Jeremy Jensen 22 NHRA Mid-South Nationals (Memphis International Raceway map) 69 Win
Jeremy McCormick 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 387 Win
Jeremy McKague 15 Mega Bucks Weekend (Gateway Motorsports Park map) 117 Win
Jeremy Preston 6 NHRA LODRS (Gainesville Raceway map) 387 Win
Jeremy Wells 5 $5,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 441 Win
Jeremy Wilson 4 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 633 Runner-Up
Jeremy York 20 JEGS U.S. Open Bracket Championships (Lucas Oil Raceway map) 76 Win
Jeromy Hefler 7 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 324 Win
Jerry Arnold 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
Jerry Bennett 3 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 704 Win
Jerry Brewer 10 TCI Twins Series (Rockingham Dragway map) 233 Win
Jerry Earp 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 704 Win
Jerry Emmons 13 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 186 Win
Jerry Heffelfinger 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Jerry Hefler 4 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 633 Win
Jerry Helfrich 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 704 Win
Jerry Holt 6 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 387 Win
Jerry Jennings 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1125 Runner-Up
Jerry Story 6 Tulsa Stimulus Package (Tulsa Raceway Park map) 387 Win
Jerry Thomas 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 704 Win
Jesse Baldwin 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Win
Jesse Bobo 5 TCI Twin Series (Holly Springs Motorsports map) 441 Win
Jessica Juel 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1125 Runner-Up
Jim Brown 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1125 Runner-Up
Jim Cappiello 3 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 704 Win
Jim Cowie 3 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 704 Win
Jim Durham 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1125 Runner-Up
Jim Glenn 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Jim Griffith 1 Super Pro Nationals (Mobile Dragway map) 1125 Runner-Up
Jim Huggett 10 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 233 Win
Jim Larro 3 AA Auto Salvage Superbucks Weekend (Atco Raceway map) 704 Runner-Up
Jim Lintner 8 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 303 Win
Jim Low 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Win
Jim Marshall 14 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 179 Win
Jim Meador 1 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 1125 Runner-Up
Jim Morgan 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Jim Pappas 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 704 Win
Jim Perry 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Runner-Up
Jim Reid, Jr. 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Jim Reynolds 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 704 Win
Jim Schreiner 15 NHRA Super Nationals (Old Bridge Raceway Park map) 117 Win
Jim Young 10 Last Chance Footbrake Race (Cecil County Dragway map) 233 Win
Jimbo Fields 4 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 633 Win
Jimbo Smith 8 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 303 Win
Jimmy Bannister 3 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 704 Win
Jimmy Defrank 47 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 14 Win
Jimmy Fallon 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1125 Runner-Up
Jimmy Farmer 15 Thanksgiving Bracket Nationals (Pine Valley Raceway Park map) 117 Win
Jimmy Hodges 1 KDS Winterfest (Kinston Drag Strip map) 1125 Runner-Up
Jimmy Lewis 15 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 117 Final Split
Jimmy Ronzello 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Jimmy Stookey 7 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 324 Win
Jody Lang 59 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 12 Win
Jody Simoneaux 7 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 324 Win
Joe Bauman 18 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 87 Win
Joe Covert 15 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 117 Win
Joe DeMarzo 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 704 Win
Joe Depascale 2 S&W/Bill Mitchell/JEGS Summer Series Shootout (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Joe Dunne 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 704 Win
Joe Fisher 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 704 Win
Joe Flynn 15 NHRA Zmax Nationals (Zmax Dragway map) 117 Win
Joe Gary 19 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 86 Win
Joe Glenwinkel 5 NHRA Division 7 ET Finals (Firebird International Raceway map) 441 Win
Joe Goldey 3 20K Footbrake Nationals (Piedmont Dragway map) 704 Runner-Up
Joe Greco 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Runner-Up
Joe Guadagnolo 2 NHRA Division 7 ET Finals (Firebird International Raceway map) 1030 Runner-Up
Joe Kidd 6 NHRA Division 7 ET Finals (Firebird International Raceway map) 387 Win
Joe Moravec 5 IHRA Division 5 Bracket Finals (US131 Motorsports Park map) 441 Win
Joe Passero 2 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1030 Runner-Up
Joe Rampley 5 Scenic City Survival Shootout (Brainerd Optimist Dragstrip map) 441 Win
Joe Ravesi 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Joe Robertson 4 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 633 Runner-Up
Joe Roubicek 1 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Joe Rubino 7 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 324 Win
Joe Santangelo 5 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 441 Runner-Up
Joe Sorenson 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 441 Runner-Up
Joe Teuton, Jr. 5 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 441 Runner-Up
Joe Urbino 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1125 Runner-Up
Joel Covington 3 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 704 Win
Joey Carr 1 Scenic City Shootout (Brainerd Optimist Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Joey Marcotte 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 704 Win
Joey Shipp 3 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 704 Win
Joey Tanksley 11 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 215 Runner-Up
John Angelle 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 704 Win
John Asta 3 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 704 Win
John Benoit 4 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 633 Win
John Brimer 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 633 Runner-Up
John Burleson 5 Ultimate Footbrake Shootout (Montgomery Motorsports Park map) 441 Win
John Calvert 15 NHRA Winter Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
John Ciccarone 9 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 288 Runner-Up
John Coughlin 6 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 387 Win
John Dexter 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1125 Runner-Up
John DiBartolomeo 15 NHRA Super Nationals (Old Bridge Raceway Park map) 117 Win
John Dustin 7 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 324 Runner-Up
John Fisher 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1125 Runner-Up
John Goemann 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 704 Win
John Gregory 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
John H. Miller 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 1125 Runner-Up
John Harper 7 IHRA North American Nationals (New England Dragway map) 324 Win
John Hochstedler 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 1125 Runner-Up
John Hoppe 1 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 1125 Runner-Up
John Kellogg 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
John Labbous, Jr. 79 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 7 Win
John Labbous, Sr. 32 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 37 Win
John Langdon 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-Up
John Lobner 9 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 288 Runner-Up
John Martin 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 704 Win
John Mattera 5 Raider ET Series (Richmond Dragway map) 441 Win
John Parkes 1 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
John Propp 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1125 Runner-Up
John Shaul 20 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 76 Win
John Smith 2 NHRA Division 3 Bracket Finals (Lucas Oil Raceway map) 1030 Runner-Up
John Stover 5 NHRA Zmax Nationals (Zmax Dragway map) 441 Runner-Up
John Swink 5 Top ET Klash (Richmond Dragway map) 441 Win
John Taylor 8 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 303 Runner-Up
John Tillman 3 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 704 Runner-Up
John Widmann 15 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Johnny Bruton 2 TCI Twins Series (Rockingham Dragway map) 1030 Runner-Up
Johnny Cobb 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1125 Runner-Up
Johnny Shook 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Jon Irving 4 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 633 Runner-Up
Jon Riedel 6 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 387 Win
Jon Siegel 17 Footbrake Frenzy (South Georgia Motorsports Park map) 99 Win
Jordan Stallbaumer 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1125 Runner-Up
Jose Diaz 5 No Box Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Win
Joseph Peer 5 ATI First & Final (Maryland International Raceway map) 441 Win
Josh Gnandt 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
Josh Jarrell 5 $5,000 Race (Holiday Raceway map) 441 Win
Josh Van Horne 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 704 Win
Joshua Vettel 4 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 633 Win
Junior Houston 2 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 1030 Runner-Up
Justin Finefield 3 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 704 Runner-Up
Justin Jenkins 13 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 186 Win
Justin Juel 10 Mega Bucks (Spokane County Raceway map) 233 Win
Justin Lamb 65 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 10 Runner-Up
Justin Mason 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 704 Win
Justin Sibley 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 704 Win
K.J. Kitchens 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Kamron Wright 9 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 288 Runner-Up
Kari Larson 15 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 117 Win
Kathy Fisher 3 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
Katie Sepanek 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1125 Runner-Up
Keith Cox 5 Raider ET Challenge Series (Virginia Motorsports Park map) 441 Win
Keith Daniels 2 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Keith Downing 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1125 Runner-Up
Keith Hall 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Keith Haney 4 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 633 Runner-Up
Keith Mayers 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 633 Win
Keith McCullar 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Keith Raftery 9 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 288 Win
Keith Sprunch 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Kelly Cooke 2 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1030 Runner-Up
Ken Batchelor 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1125 Runner-Up
Ken Green 2 NHRA Division 6 ET Finals (Woodburn Dragstrip map) 1030 Runner-Up
Ken Heard 4 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 633 Win
Ken Kopecky 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1125 Runner-Up
Ken Kucera, Jr. 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 387 Win
Ken Langlois 1 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Ken MacNicol 10 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 233 Win
Ken Sullivan 10 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 233 Win
Ken Webb 5 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 441 Runner-Up
Ken Wells 1 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Ken Windley 2 NHRA Division 6 ET Finals (Woodburn Dragstrip map) 1030 Runner-Up
Ken Woodward 3 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 704 Win
Kenny Dixon 12 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 203 Runner-Up
Kenny Doughty 15 O'Reilly NHRA Spring Natinoals (Houston Motorsports Park map) 117 Win
Kenny Farrell 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Kenny Jeansonne 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Kenny Snyder 5 Top ET Klash (Richmond Dragway map) 441 Win
Kenny Underwood 10 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 233 Runner-Up
Kenny Young 1 Raider ET Series (Virginia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Kent Boehner 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 704 Win
Kenton Fulk 1 Top ET Klash (Richmond Dragway map) 1125 Runner-Up
Kevin Bishop 8 Ohio Crankshaft No Box Nationals (Bunker Hill Dragstrip map) 303 Win
Kevin Brown 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 704 Win
Kevin Dyck 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 704 Win
Kevin Fogerty 5 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 441 Runner-Up
Kevin Helms 16 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 106 Runner-Up
Kevin Henry 1 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 1125 Runner-Up
Kevin Kleinweber 1 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 1125 Runner-Up
Kevin Knight 10 Benton Auto Parts Money Trail (Grand Bend Motorplex map) 233 Win
Kevin Moore 5 NHRA Mile-High Nationals (Bandimere Speedway map) 441 Runner-Up
Kevin Pass 5 Scenic City Survival Shootout (Brainerd Optimist Dragstrip map) 441 Win
Kevin Pierce 1 $5,000 Race (Alabama International Dragway map) 1125 Runner-Up
Kevin Pruett 5 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 441 Win
Kevin Rodden 25 Million Dollar Race (Memphis International Raceway map) 50 Runner-Up
Kevin Self 16 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 106 Runner-Up
Kim Gallagher 3 IHRA Sportsman National (Byron Dragway map) 704 Runner-Up
Kip Guenzel 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Kirby McLennan 10 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 233 Win
Kirk Piepke 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1125 Runner-Up
Kirk Wolf 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 704 Win
Kris Bunch 5 Roger Curtis Memorial Footbrake Nationals (Sumerduck Dragway map) 441 Win
Kristi Dever 3 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 704 Win
Krystal Campbell 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Kurt Damron 3 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 704 Win
Kurt Damron, Jr. 3 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 704 Win
Kurt Harrington 5 JEGS U.S. Open Bracket Championships (Lucas Oil Raceway map) 441 Runner-Up
Kyle Koretsky 5 NHRA Zmax Nationals (Zmax Dragway map) 441 Runner-Up
Kyle Oliver 2 IHRA Division 2 Team Finals (Darlington Dragway map) 1030 Runner-Up
Kyle Rizzoli 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1125 Runner-Up
Kyle Seipel 3 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 704 Win
Lance Anthony 5 Super Pro Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 441 Win
Lance Kittle 1 Jim Reece Memorial (Brainerd Optimist Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Lance Pinto 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Lance Rutland 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 704 Win
Lance Town 15 Mega Bucks Weekend (Gateway Motorsports Park map) 117 Win
Lane Dicken 13 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 186 Runner-Up
Lanny Maples 1 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Larry Bernhausen 18 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 87 Win
Larry Cummings 10 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 233 Win
Larry Eidson 1 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 1125 Runner-Up
Larry Ericksmoen 2 IHRA Division 2 Team Finals (Alabama International Dragway map) 1030 Runner-Up
Larry Gilley 15 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 117 Win
Larry Kuhn 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1125 Runner-Up
Larry Marshall 5 Arizona NHRA Nationals (Firebird International Raceway map) 441 Runner-Up
Larry Miller 1 Roger Curtis Memorial Footbrake Nationals (Sumerduck Dragway map) 1125 Runner-Up
Larry Miner 3 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 704 Win
Larry Richardson 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Win
Larry Smith 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 387 Win
Larry Stewart 5 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 441 Runner-Up
Larry Stewart, Jr. 15 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 117 Win
Laura Zeffiro 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1125 Runner-Up
Lauren Freer 10 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 233 Win
Laverne Eberst 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Lee Klingensmith 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Lee Lightfoot 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Lee Neal 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Lee Sharp 15 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 117 Win
Lee Truell 7 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 324 Runner-Up
Leland Poppel 3 NHRA LODRS (Gainesville Raceway map) 704 Win
Lenard Marshall 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 1125 Runner-Up
Leo Glasbrenner 18 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 87 Win
Leon Philpot 2 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Leon Robertson 15 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 117 Runner-Up
Leonard Greathouse 7 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 324 Win
Leroy Duran 5 NHRA Division 7 ET Finals (Firebird International Raceway map) 441 Win
Les Norton 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1125 Runner-Up
Lester Adkins 5 Mega Bucks Weekend (Gateway Motorsports Park map) 441 Win
Libby McGaffic 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Lisa Bingham 7 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 324 Win
Lisa Bolton 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 704 Win
Lloyd Flatum 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1125 Runner-Up
Lloyd Parfait 15 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 117 Win
Lloyd Wofford 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 441 Runner-Up
Lonnie Grim 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 704 Win
Lonnie Sumner 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Lou Ficco 5 Arizona NHRA Nationals (Firebird International Raceway map) 441 Runner-Up
Louis Murray 3 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 704 Win
Louis Trentham 5 Scenic City Survival Shootout (Brainerd Optimist Dragstrip map) 441 Win
Luke Bogacki 94 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 4 Final Split
Lyn Laperriere 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Lynn Doty 5 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 441 Win
Mallori McCullar 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Mandy Teets 3 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 704 Win
Manny Sousa 27 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 47 Win
Marc Caruso 3 IHRA Spring Nationals (Rockingham Dragway map) 704 Runner-Up
Marco Abruzzi 6 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 387 Win
Mark Coltin 10 Medford Mega Bucks (Champion Raceway map) 233 Win
Mark Faul 36 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 29 Win
Mark Graeme 5 Birthday Bash (Mo-Kan Dragway map) 441 Win
Mark Holcomb 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1125 Runner-Up
Mark Kelley 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
Mark Kidd 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 1030 Runner-Up
Mark McKay 4 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 633 Runner-Up
Mark Milford 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 704 Win
Mark Nowicki 12 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 203 Runner-Up
Mark Payne 8 IHRA Division 9 Pro-Am (Kinston Drag Strip map) 303 Runner-Up
Mark Piper 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Mark Potts 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1125 Runner-Up
Mark Powers 5 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 441 Runner-Up
Mark Proulx 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1125 Runner-Up
Mark Resen 4 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 633 Win
Mark Smith 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Mark Young 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1125 Runner-Up
Martin Ganjoin 6 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 387 Win
Marty Dabney 5 Raider ET Series (Richmond Dragway map) 441 Win
Marty McKinney 5 Buckeye Twins (Kil-KareDragway map) 441 Win
Marty Rinehart, Jr. 5 Stock/Super Stock Challenge (Beaver Springs Dragway map) 441 Runner-Up
Mary Meints 15 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 117 Win
Matt Antrobius 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1125 Runner-Up
Matt Blodgett 4 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 633 Win
Matt Cooke 4 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 633 Runner-Up
Matt Crisp 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 704 Win
Matt Driskell 2 Birthday Bash (Mo-Kan Dragway map) 1030 Runner-Up
Matt Grayson 5 Jim Reece Memorial (Brainerd Optimist Dragstrip map) 441 Win
Matt Hornbuckle 2 Hillbilly Nationals (Mt. Park Dragway map) 1030 Runner-Up
Matt Morris 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
Matt Sam 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Matt Tankersley 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Matt Welker 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1125 Runner-Up
Matt Weston 7 IHRA Sportsman National (Carolina Dragway, Inc. map) 324 Win
Matthew Buck 3 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 704 Win
Matthew Harris 4 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 633 Runner-Up
Matthew Reed 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Max Tafoya 18 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 87 Win
Melvin Curry 2 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Mera Silvia 3 NHRA LODRS (Southwestern International Raceway map) 704 Win
Michael Beard 15 IHRA Division 2 Team Finals (Darlington Dragway map) 117 Win
Michael Bolton 7 IHRA Sportsman National (Carolina Dragway, Inc. map) 324 Win
Michael Capasso 1 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Michael Caron 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 704 Win
Michael Crumpler 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1125 Runner-Up
Michael Dalrymple 3 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 704 Win
Michael Daymude 5 NHRA Super Nationals (Old Bridge Raceway Park map) 441 Runner-Up
Michael Hardee 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1125 Runner-Up
Michael Harris 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 1125 Runner-Up
Michael Iacono 23 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 65 Win
Michael Lund 5 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 441 Runner-Up
Michael Lyons 15 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 117 Win
Michael Miller 24 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 57 Runner-Up
Michael Pennington 6 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 387 Win
Michael Rastall 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 324 Runner-Up
Michael Shoop 5 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 441 Win
Michael Zimmerman 5 Pepsi Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 441 Win
Michelle Furr 3 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 704 Runner-Up
Michelle LeBleau 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 704 Win
Mickey Whaley 3 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 704 Win
Mike Alexander, Sr. 3 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 704 Runner-Up
Mike Barnett 1 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 1125 Runner-Up
Mike Blodgett 15 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Mike Bloomfield 15 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 117 Win
Mike Bloomfield, Jr. 10 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 233 Win
Mike Boyles 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 704 Win
Mike Braswell 1 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 1125 Runner-Up
Mike Brumfield 6 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 387 Runner-Up
Mike Brunell 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Mike Bryant 3 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 704 Win
Mike Buckley 5 $5000 Super Pro (I-57 Dragstrip map) 441 Win
Mike Collins 1 $5,000 Race (Holiday Raceway map) 1125 Runner-Up
Mike Corry 1 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Mike Cotten 7 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 324 Win
Mike Coughlin 23 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 65 Win
Mike Crutchfield 17 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 99 Win
Mike Dalrymple 15 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 117 Win
Mike DePalma 15 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 117 Win
Mike Desio 41 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 22 Runner-Up
Mike Ferderer 45 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 16 Win
Mike Ferraro 3 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 704 Win
Mike Fuqua 3 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 704 Runner-Up
Mike Gilroy 3 Raider ET Series (Virginia Motorsports Park map) 704 Final Split
Mike Griggs 5 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 441 Runner-Up
Mike Harden 1 TCI Twins Series (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Mike Henderson 4 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 633 Win
Mike Hiatt 5 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 441 Runner-Up
Mike Koontz 10 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 233 Win
Mike Lagos 3 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
Mike LaRose 2 NHRA Division 1 ET Finals (Maple Grove Raceway map) 1030 Runner-Up
Mike Ledford 15 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 117 Win
Mike Longhany 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1125 Runner-Up
Mike Lund 7 IHRA Sportsman National (Byron Dragway map) 324 Win
Mike MacBrair 2 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1030 Runner-Up
Mike Maness 2 Medford Mega Bucks (Champion Raceway map) 1030 Runner-Up
Mike Mayhew 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Mike McCandless 1 IHRA Pro-Am (Mooresville Dragway map) 1125 Runner-Up
Mike Miller 1 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 1125 Runner-Up
Mike Pruss 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Mike Robilotto 15 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 117 Win
Mike Ruff 16 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 106 Win
Mike Sawyer 24 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 57 Runner-Up
Mike Shannon 16 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 106 Win
Mike Smith 10 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 233 Win
Mike Sowards 18 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 87 Win
Mike Staley 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Mike Stokes 3 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 704 Win
Mike Strickland 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 704 Win
Mike Sturgill 10 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 233 Win
Mike Thompson 2 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Mike Torres 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Pine Valley Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Mike Trauth 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1125 Runner-Up
Mike Tueffel 16 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 106 Runner-Up
Mike Turrentine 18 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 87 Runner-Up
Mike Weaver 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1125 Runner-Up
Mike White 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 704 Win
Mike Wiblishouser 5 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 441 Runner-Up
Mike Woodring 2 TCI Twins Series (Rockingham Dragway map) 1030 Runner-Up
Missy Phillips 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 704 Win
Mitch Smith 5 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 441 Runner-Up
Mitchell Carter 5 $5,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 441 Win
Monte Weaver 5 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 441 Runner-Up
Monty Bogan, Jr. 16 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 106 Win
Monty Cornwell 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 704 Win
Myron Piatek 23 Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 65 Final Split
Nathan Hildahl 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1125 Runner-Up
Nick Folk 85 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 5 Runner-Up
Nick Hastings 5 IHRA Division 3 Team Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 441 Win
Nick Karas 2 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Nick Willard 6 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 387 Win
Nino Reginella 5 Jegs/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 441 Win
Norm LaPointe 1 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Norm Williams 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Norman Hall 15 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 117 Win
Oscar Olt 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1125 Runner-Up
P.D. Smith 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
P.J. Fouts 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Pat Martin 4 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 633 Runner-Up
Pat Ross 15 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 117 Win
Patrick Forrester 4 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 633 Runner-Up
Patrick Forster 4 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 633 Runner-Up
Patrick McHenery 3 NHRA LODRS (Southwestern International Raceway map) 704 Win
Paul Brown 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Paul Lorenti 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Paul Martinez 5 NHRA Cajun Sports Nationals (No Problem Raceway map) 441 Runner-Up
Paul Russell 13 Turkey Trots (Holly Springs Motorsports map) 186 Runner-Up
Paul Skinger 8 AA Auto Salvage Superbucks Weekend (Atco Raceway map) 303 Runner-Up
Paul Thimm, Jr. 7 Hoosier Footbrake Challenge (Maple Grove Raceway map) 324 Runner-Up
Paula Holman 10 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 233 Runner-Up
Pete Fedun 3 IHRA Candian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
Pete Wheeler 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1125 Runner-Up
Peter Biondo 65 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 10 Win
Peter D'Agnolo 12 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 203 Final Split (Rain)
Peter Sanca 5 NHRA Super Nationals (Old Bridge Raceway Park map) 441 Runner-Up
Phil Combs 11 TCI Twins Series (Rockingham Dragway map) 215 Win
Phil Doughty 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 1030 Runner-Up
Phil Jackson 8 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 303 Runner-Up
Phil Rossi 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 704 Win
Phil Smida 5 Halloween Classic (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Runner-Up
Phillip Pennington 2 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1030 Runner-Up
R.L. Koontz 7 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 324 Win
Ralph DeBruin 2 Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Ralph Porpora 6 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 387 Runner-Up
Randall Campbell 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 704 Win
Randall Cantrell 1 Footbrake Nationals (Piedmont Dragway map) 1125 Runner-Up
Randy Balough 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Win
Randy Biddle 5 Halloween Classic (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Win
Randy Brownawell 2 NHRA Division 1 ET Finals (Maple Grove Raceway map) 1030 Runner-Up
Randy Harp 1 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Randy Hutchings 7 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 324 Win
Randy Johnson 11 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 215 Runner-Up
Randy Scheur, Jr. 10 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 233 Final Split
Randy Simpson 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Runner-Up
Ray Connolly 35 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 30 Win
Ray Dew 3 IHRA Mardi Gras Nationals (State Capitol Raceway map) 704 Runner-Up
Ray Groves 15 NHRA Mile-High Nationals (Bandimere Speedway map) 117 Win
Ray Hadford 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-Up
Ray Holmes 4 Raider ET Challenge Series (Maryland International Raceway map) 633 Runner-Up
Ray Knight 7 IHRA North American Nationals (New England Dragway map) 324 Win
Ray Martin 3 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 704 Win
Ray Miller 4 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 633 Runner-Up
Ray Sawyer 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 704 Win
Ray Todd 7 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 324 Runner-Up
Ray Weinstein 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 704 Win
Ray Wilkins 2 IHRA Division 3 Team Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Raymond Skipper 1 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Reed Hughes 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
Regan Wilson 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Reggie Lytch 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1125 Runner-Up
Rich Camou 1 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 1125 Runner-Up
Rich Price 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 704 Win
Rich Takahashi 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Win
Richard Alford 4 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 633 Win
Richard Mace 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Richard Motycka 3 IHRA Sportsman National (Byron Dragway map) 704 Runner-Up
Richard Preaser 3 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 704 Runner-Up
Richard Preiser 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1125 Runner-Up
Richard Tanner 1 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 1125 Runner-Up
Richard Tate 1 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 1125 Runner-Up
Richard Tucker 1 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 1125 Runner-Up
Richie Allen 2 Turkey Trots (Kil-KareDragway map) 1030 Runner-Up
Rick Baehr 25 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 50 Win
Rick Bayus 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Rick Beckstrom 5 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Rick Bell 3 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 704 Runner-Up
Rick Blake 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Rick Bowman 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 704 Win
Rick Brown 17 NHRA Zmax Nationals (Zmax Dragway map) 99 Win
Rick Cates 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 441 Runner-Up
Rick Cooper 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 704 Win
Rick Forish 4 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 633 Runner-Up
Rick Hinrichs 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 1030 Runner-Up
Rick McDonough 3 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 704 Win
Rick Prudhome 6 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 387 Win
Rick Schillereff 2 NHRA Division 5 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 1030 Runner-Up
Rick Schneider 7 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 324 Win
Rick Stroud 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1125 Runner-Up
Rick Wilson 5 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 441 Runner-Up
Ricky Adkins 37 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 28 Final Split
Ricky Decker 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1125 Runner-Up
Ricky Hall 5 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 441 Runner-Up
Ricky Shipp 6 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 387 Win
Ricky Taylor 1 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Rita Evans 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 704 Win
Rob Garvey 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Rob Harrison 4 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 633 Runner-Up
Rob Harvischak 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Rob Hyatt 3 IHRA North American Nationals (New England Dragway map) 704 Runner-Up
Rob Meservier 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 704 Win
Rob Reinert, Jr. 2 Last Chance Footbrake Race (Cecil County Dragway map) 1030 Runner-Up
Robbie Mayse 3 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 704 Runner-Up
Robbie Shaw 7 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 324 Runner-Up
Robby Clarke 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 633 Win
Robby Hornby 5 NHRA Division 6 ET Finals (Woodburn Dragstrip map) 441 Win
Robby Irby 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 704 Win
Robby Lopez 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Pine Valley Raceway Park map) 441 Win
Robert Cool 3 IHRA Mardi Gras Nationals (State Capitol Raceway map) 704 Runner-Up
Robert Dimino 10 AA Auto Salvage Superbucks Weekend (Atco Raceway map) 233 Win
Robert Holmes 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1125 Runner-Up
Robert Jones 1 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1125 Runner-Up
Robert Matthews 4 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 633 Win
Robert Stuzinski 5 Big Bucks (Byron Dragway map) 441 Win
Robert Tagliareni 2 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1030 Runner-Up
Rock Haas 5 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 441 Runner-Up
Rod Wideman 2 IHRA Division 5 Bracket Finals (US131 Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Rodney Benson 3 IHRA Sportsman Nationals (Byron Dragway map) 704 Runner-Up
Rodney Finchum 1 TCI Twins Series (Rockingham Dragway map) 1125 Runner-Up
Rodney Thompson 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1125 Runner-Up
Roger Warren 6 Thanksgiving Bracket Nationals (Pine Valley Raceway Park map) 387 Runner-Up
Ron Biondo 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Ron Cannatti 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Ron Ciglar 5 S&W/Bill Mitchell/JEGS Summer Series Shootout (Atco Raceway map) 441 Win
Ron Folk 8 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 303 Win
Ron Hanshue 5 No Box Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Win
Ron Lane 40 Million Dollar Race (Memphis International Raceway map) 24 Win
Ron Minten 5 TCI Twins Series (Holly Springs Motorsports map) 441 Win
Ronnie Dodson 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 704 Win
Ronnie Lahn 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1125 Runner-Up
Ronnie Proctor 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 704 Win
Ronnie Traupman 1 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Ross Wilson 10 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 233 Win
Rowdy Yates 5 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 441 Win
Rowdy Yates 5 TCI Twins Series (Holly Springs Motorsports map) 441 Win
Roy Trees 1 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Roy White 1 Tulsa Stimulus Package (Tulsa Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Royce Freeman 3 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
Russ Adams 2 Benton Auto Parts Money Trail (Grand Bend Motorplex map) 1030 Runner-Up
Russ Farrell 5 IHRA Division 5 Bracket Finals (US131 Motorsports Park map) 441 Win
Russell Johnson 1 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 1125 Runner-Up
Russell Marr 7 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 324 Win
Rustin Mayse 4 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 633 Runner-Up
Rusty Rose 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1125 Runner-Up
Ryan Baudoin 1 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Ryan Giacone 17 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 99 Win
Ryan Herem 20 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 76 Win
Ryan McClanahan 1 NHRA LODRS (Southwestern International Raceway map) 1125 Runner-Up
Ryan Ondrejko 7 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 324 Runner-Up
Ryan Priddy 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 704 Win
S.E. Buchanan 6 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 387 Runner-Up
Sal Biondo 24 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 57 Runner-Up
Sal Piacentini 1 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Sam Lovetro, Jr. 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 704 Win
Sam Lusco, Jr. 3 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 704 Win
Samantha Kenny 15 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 117 Win
Sandy Wilkins 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 1125 Runner-Up
Scooter Choate 11 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 215 Win
Scooter Hampton 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 704 Win
Scott Albrecht 43 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 18 Win
Scott Batyik 2 JEGS U.S. Open Bracket Championships (Lucas Oil Raceway map) 1030 Runner-Up
Scott Blake 7 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 324 Win
Scott Burton 4 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 633 Win
Scott Giordono 10 Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 233 Win
Scott Hedlund 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Runner-Up
Scott Helms 15 NHRA Gator Nationals (Gainesville Raceway map) 117 Win
Scott Lawton 10 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 233 Win
Scott Lemen 12 JEGS U.S. Open Bracket Championships (Lucas Oil Raceway map) 203 Win
Scott Macy 13 Fall Footbrake Frenzy (Costal Plains Dragway map) 186 Win
Scott Parks 6 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 387 Win
Scott Rollins 3 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 704 Win
Scott Steiner 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1125 Runner-Up
Scott Stephens 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 704 Win
Scott Taylor 7 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 324 Win
Scott Taylor 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Scott Turnbough 3 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 704 Runner-Up
Scott Vaughn 1 Roger Curtis Memorial Footbrake Nationals (Sumerduck Dragway map) 1125 Runner-Up
Scott Wagner 3 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 704 Runner-Up
Scott Wasko 7 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 324 Win
Scott Williams 1 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Scottie Walters 1 Scenic City Survival Shootout (Brainerd Optimist Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Scotty Reinschield 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 704 Win
Scotty Richardson 101 Big Bucks Bracket (Carolina Dragway, Inc. map) 3 Win
Sean Gaffney 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1125 Runner-Up
Sean Graham 3 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 704 Runner-Up
Shane Carr 30 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 41 Win
Shane Gray 3 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 704 Win
Shane LeJeune 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Shane Maddox 8 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 303 Runner-Up
Shane Stout 4 TCI Twins Series (Holly Springs Motorsports map) 633 Runner-Up
Shane Studley 15 NHRA Winter Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Shannon Waycaster 10 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 233 Win
Shaun Vincent 5 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 441 Runner-Up
Shawn Carter 11 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 215 Runner-Up
Shawn Herbst 2 NHRA Division 6 ET Finals (Woodburn Dragstrip map) 1030 Runner-Up
Shawn Langdon 13 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 186 Runner-Up
Sheldon Hudson 3 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
Sherman Adcock, Jr. 12 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 203 Runner-Up
Sid Norwood 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 387 Win
Skipper Davis 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1125 Runner-Up
Slate Cummings 21 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 73 Runner-Up
Smokey Dial 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 704 Win
Stefan Kondolay 10 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 233 Runner-Up
Stephanie Beyer 10 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 233 Win
Stephanie Raynor 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 633 Runner-Up
Stephanie Wong 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1125 Runner-Up
Stephen Barnett 5 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 441 Win
Stephen Farrow 3 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 704 Runner-Up
Stephen Hamminds 1 Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 1125 Runner-Up
Stephen Hughes 35 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 30 Win
Stephen Mardy 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Stephen McCrory 45 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 16 Win
Stephen McGrath 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 704 Win
Stephen Negrini 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1125 Runner-Up
Sterling Simmons, Jr. 3 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 704 Win
Steve Alford 10 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 233 Win
Steve Ambrose 4 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 633 Runner-Up
Steve Apted 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 704 Win
Steve Beggerly 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 441 Runner-Up
Steve Casner 5 Pacific Sportsman Nationals (Pacific Raceways map) 441 Win
Steve Cohen 23 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 65 Win
Steve Collier 2 NHRA Division 3 Bracket Finals (Lucas Oil Raceway map) 1030 Runner-Up
Steve Collier 20 Million Dollar Race (Memphis International Raceway map) 76 Win
Steve Corker 6 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 387 Runner-Up
Steve Domingues 16 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 106 Win
Steve Dunn 2 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Steve Dweck 10 Winter Series Warm-Up (Immokalee Regional Raceway map) 233 Win
Steve Evans 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Steve Furr 35 NHRA Zmax Nationals (Zmax Dragway map) 30 Win
Steve Graham 3 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 704 Win
Steve Johnson 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 704 Win
Steve Klacik 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Steve Koppien 15 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 117 Win
Steve McCreary 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 1125 Runner-Up
Steve Mikus 10 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 233 Win
Steve Muller 3 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 704 Win
Steve Older 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 704 Win
Steve Reynolds 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1125 Runner-Up
Steve Royalty 1 Buckeye 5's (Kil-KareDragway map) 1125 Runner-Up
Steve Schneider 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 233 Win
Steve Sisko 8 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 303 Runner-Up
Steve Smith 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1125 Runner-Up
Steve Stites 5 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 441 Win
Steve Szupka 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1125 Runner-Up
Steve Thompson 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 1125 Runner-Up
Steve Wann 9 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 288 Win
Steve Williams 9 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 288 Runner-Up
Steve Witherow 9 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 288 Runner-Up
Steven Adams 5 TCI Twins Series (Holly Springs Motorsports map) 441 Win
Steven Harvey 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Steven Hester 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 704 Win
Steven Hoyt 3 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 704 Win
Steven Pym 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 387 Win
Steven Schmidt 7 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 324 Win
Stuart Smith 4 Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 633 Runner-Up
T.C. Morris 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
T.J. Schipping 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
Tanner Zwetow 2 IHRA Division 5 Bracket Finals (US131 Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Ted Ash 6 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 387 Win
Ted Carli 2 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1030 Runner-Up
Ted Moore 10 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 233 Win
Ted Seipel 18 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 87 Win
Terry Cross 3 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 704 Runner-Up
Terry Donovan 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 704 Win
Terry Edwards 11 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 215 Runner-Up
Terry Heller 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 387 Win
Terry Long 3 Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 704 Runner-Up
Terry Neiman 10 Hoosier Footbrake Shootout (Maple Grove Raceway map) 233 Win
Terry Taylor 7 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 324 Final Split
Terry Teets 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 633 Runner-Up
Terry White 5 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 441 Runner-Up
Terry Wilcox 13 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 186 Win
Terryl Paul 1 Footbrake Nationals (Mobile Dragway map) 1125 Runner-Up
Thomas Bayer 39 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 26 Runner-Up
Thomas Bell 4 Big Bucks Bracket (Carolina Dragway, Inc. map) 633 Runner-Up
Thomas Fletcher 15 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 117 Win
Thomas Holley 2 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Thomas Levatino 11 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 215 Win
Thomas Slater 6 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 387 Win
Tibor Kadar 5 NHRA DIvision 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 441 Runner-Up
Tim Andersen 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 704 Win
Tim Butler 3 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 704 Runner-Up
Tim Claxton 5 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 441 Win
Tim Dimond 7 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 324 Runner-Up
Tim Forshee 15 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 117 Win
Tim Hebert 13 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 186 Win
Tim Landis 18 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 87 Win
Tim Mazur 1 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Tim McGuire 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
Tim Moore 2 IHRA Division 3 Team Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Tim Mosbek 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1125 Runner-Up
Tim Nicholson 5 NHRA Mile-High Nationals (Bandimere Speedway map) 441 Runner-Up
Tim Nimmo 4 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 633 Runner-Up
Tim Schell 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 704 Win
Tim Schuck 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 387 Runner-Up
Tim Smith 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1125 Runner-Up
Tim Watson 5 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 441 Win
Tim Wilson 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 704 Win
Tim Worner 6 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 387 Win
Timmy Smith 3 Million Dollar Race (Memphis International Raceway map) 704 Runner-Up
Tisha Wilson 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 1125 Runner-Up
TJ Boucher II 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 704 Win
Toby Barnes 5 $5,000-to-win Footbrake (US 19 Dragway map) 441 Win
Toby Lang 6 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 387 Runner-Up
Todd Batyik 2 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 1030 Runner-Up
Todd Ewing 35 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 30 Win
Todd Fricke 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-UP
Todd Hohn 11 Big Bucks (Byron Dragway map) 215 Runner-Up
Todd Hoven 15 NHRA Zmax Nationals (Zmax Dragway map) 117 Win
Todd Larson 5 NHRA Division 5 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 441 Win
Todd Nielson 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 704 Win
Todd Patterson 5 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 441 Runner-Up
Todd Thompson 25 Winter Series Warm-Up (Immokalee Regional Raceway map) 50 Win
Todd Vallejos 5 Roger Curtis Memorial Footbrake Nationals (Sumerduck Dragway map) 441 Win
Todd Wezel 15 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 117 Win
Tom Albritton 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Win
Tom Blincoe 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Tom Brown 4 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 633 Win
Tom Cable 2 Raider ET Challenge Series (Maryland International Raceway map) 1030 Runner-Up
Tom Coonly 7 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 324 Win
Tom Dauber 11 AA Auto Salvage Superbucks Weekend (Atco Raceway map) 215 Final Split
Tom Elliot 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Tom Fisher 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 704 Win
Tom Gaynor 5 NHRA Winter Nationals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Tom Koenan 9 Pepsi Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 288 Runner-Up
Tom Malicki 2 Pacific Sportsman Nationals (Pacific Raceways map) 1030 Runner-Up
Tom Manfred 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 704 Win
Tom Medlin 5 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Tom Mettler 18 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 87 Win
Tom Pappas 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 704 Win
Tom Phillips 1 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 1125 Runner-Up
Tom Pistole 2 Raider ET Series (Richmond Dragway map) 1030 Runner-Up
Tom Schmidt 9 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 288 Runner-Up
Tom Seeman 5 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 441 Runner-Up
Tom Stalba 22 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 69 Runner-Up
Tom Stuart 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Tom Williams 5 NHRA Division 5 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 441 Win
Tom Yancer 15 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Tommy Barbero 2 Mega Bucks Weekend (Gateway Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Tommy Cable 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1125 Runner-Up
Tommy D. Kelley 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Tommy Gaynor 1 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 1125 Runner-Up
Tommy Maedgan 8 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 303 Win
Tommy Maedgen 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Tommy Mattingly 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 704 Win
Tommy Phillips 66 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 9 Win
Tommy Plott 3 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 704 Runner-Up
Tommy Strickland 11 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 215 Win
Tommy Turner 4 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 633 Win
Tony Banks 5 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 441 Win
Tony Begler 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 1125 Runner-Up
Tony Elrod 20 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 76 Win
Tony Fuller 4 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 633 Runner-Up
Tony Gambardella 2 Bill Mitchell Mega Bucks Series (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Tony Gray 7 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 324 Runner-Up
Tony Helms 10 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 233 Win
Tony Hopkins 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Tony Tanner 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Tony Thoman 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 704 Win
Tony Ward 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 704 Win
Tony Wood 3 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 704 Runner-Up
Tracey Guffey 3 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 704 Runner-Up
Tracy Crutcher 5 NHRA Division 3 Bracket Finals (Lucas Oil Raceway map) 441 Win
Tracy Ogden 3 IHRA North American Nationals (New England Dragway map) 704 Runner-Up
Tracy Robbins 14 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 179 Win
Trampus Stewart 1 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 1125 Runner-Up
Trance Baker 10 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 233 Win
Travis Cannon 3 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 704 Runner-Up
Travis Giddens 1 NHRA LODRS (Gainesville Raceway map) 1125 Runner-Up
Travis Harvey 11 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 215 Final Split (Rain)
Travis Lasiter 5 JEGS/Bill Mitchell Bracket Series (Atco Raceway map) 441 Win
Travis Lassitor 5 Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 441 Win
Travis Laster 3 AA Auto Salvage Superbucks Weekend (Atco Raceway map) 704 Final Split
Travis Prudhomme 2 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 1030 Runner-Up
Travis Theobold 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Win
Travis Womble, Jr. 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Kinston Drag Strip map) 704 Win
Trevor Larson 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 704 Win
Trevor Wiggins 1 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Troy Coughlin, Jr. 15 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 117 Win
Troy Davis 10 Benton Auto Parts Money Trail (Grand Bend Motorplex map) 233 Win
Troy Galbraith 2 Big Bucks Shootout (Muncie Dragway map) 1030 Runner-Up
Troy Grant 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1125 Runner-Up
Troy Luberda 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 704 Win
Troy Thompson 5 7-Come-11 Hi-Rollers (Great Lakes Dragaway map) 441 Final Split
Troy Williams, Jr. 74 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 8 Runner-Up
Ty Kwaiser 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 1125 Runner-Up
Tyler Wudarczyk 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1125 Runner-Up
Tyson Fabish 5 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 441 Runner-Up
Val DiGenova 4 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 633 Runner-Up
Val Harmon 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 704 Win
Val Torres 3 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 704 Win
Val Torres, Jr. 29 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 43 Runner-Up
Van Greer 2 $10,000 Footbrake Race (Motor Mile Dragway map) 1030 Runner-Up
Van Pucket 6 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 387 Win
Vasil John 1 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 1125 Runner-Up
Vern Laurin, Jr. 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1125 Runner-Up
Verne Buchanan 1 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Vernon Rowland 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 704 Win
Vince Musolino 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 704 Win
Vince Roberts 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Vincent Campa 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1125 Runner-Up
Vinny Barone 1 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Vonnie Mills 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
W.G. Lankas 2 IHRA Triple Header (Carolina Dragway, Inc. map) 1030 Runner-Up
Wade Metzinger 1 Tulsa Stimulus Package (Tulsa Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Wade Owens 1 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 1125 Runner-Up
Wade White 6 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 387 Runner-Up
Wallace Dent, Jr. 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 704 Win
Walt Haas, Jr. 2 Hoosier Footbrake Race (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Warren Wright 5 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 441 Win
Wayne Allin 7 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 324 Win
Wayne Henry 7 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 324 Win
Wayne Horton 6 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 387 Win
Wayne King 7 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 324 Win
Wayne Silvia 2 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1030 Runner-Up
Wayne Sipos 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Wayne Totaro 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
Wes Garvin 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Wes King 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 704 Win
Wes May 5 Big Bucks Shootout (Muncie Dragway map) 441 Win
Wes Neely 6 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 387 Runner-Up
Wes Scott 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Wesley Washington, Jr. 24 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 57 Win
Will Crawford 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 387 Win
Will Kivett 15 Raider ET Challenge (Maryland International Raceway map) 117 Win
William Nycz 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1125 Runner-Up
William Roberts 5 Footbrake Nationals (Piedmont Dragway map) 441 Win
William Roberts 5 Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 441 Win
William Schoenstein 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
William West 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1125 Runner-Up
Willie Mylin 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 704 Win
Willie Winters 5 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 441 Win




This web site remains property and copyright of This is Bracket Racing 2017