BTE Power Rankings on ThisIsBracketRacing.com
 
Ever wonder who’s the best (or most successful) sportsman racer on the planet? While there is certainly never a concrete answer to that question, at ThisIsBracketRacing.com, we’ve developed the first comprehensive points system to attempt to determine the most dominant drivers of the season. The BTE “Power Rankings” is a simple system that compiles “Power Points” for sportsman racers based on final round appearances at NHRA, IHRA, and big dollar bracket racing events. It is the first formula of it’s kind that groups “Class” racers and “bracket” racers together in an effort to determine the sportsman competitor that enjoyed the better season, nationwide, regardless of car or class.
 
Below are the final BTE “Power Rankings” for the 2009 season.  Congratulations to our 2009 champion Dan Fletcher as well as the other top finishers! 
 
 
 
Driver Name Points Total Last Event Ranking Finish
Chris Jones 10 $10,000 Footbrake Race (Motor Mile Dragway map) 233 Win
Van Greer 2 $10,000 Footbrake Race (Motor Mile Dragway map) 1030 Runner-Up
Dave Kehern, Jr. 1 $5,000 Footbrake (US 19 Dragway map) 1125 Runner-Up
Cory Hedgecock 4 $5,000 Race (Alabama International Dragway map) 633 Runner-Up
Mitchell Carter 5 $5,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 441 Win
Brian Bickings 1 $5,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 1125 Runner-Up
Chad Cole 5 $5,000 Race (Alabama International Dragway map) 441 Win
Gary Thompson 2 $5,000 Race (Alabama International Dragway map) 1030 Runner-Up
Brad Cole 5 $5,000 Race (Alabama International Dragway map) 441 Win
Kevin Pierce 1 $5,000 Race (Alabama International Dragway map) 1125 Runner-Up
Fred Smith $5,000 Race (Holiday Raceway map) 458 Win
Mike Collins 1 $5,000 Race (Holiday Raceway map) 1125 Runner-Up
Josh Jarrell 5 $5,000 Race (Holiday Raceway map) 441 Win
Jeremy Wells 5 $5,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 441 Win
Jack Camden, Jr. 1 $5,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 1125 Runner-Up
Anthony Jones 5 $5,000 Super Pro (Dothan Dragway map) 441 Win
David Seay 2 $5,000 Super Pro (Dothan Dragway map) 1030 Runner-Up
Toby Barnes 5 $5,000-to-win Footbrake (US 19 Dragway map) 441 Win
Mike Buckley 5 $5000 Super Pro (I-57 Dragstrip map) 441 Win
Bob Mullaney 20 20K Footbrake Nationals (Piedmont Dragway map) 76 Win
Joe Goldey 3 20K Footbrake Nationals (Piedmont Dragway map) 704 Runner-Up
Chad Isley 4 7-Come-11 Hi-Rollers (Great Lakes Dragaway map) 633 Runner-Up
Troy Thompson 5 7-Come-11 Hi-Rollers (Great Lakes Dragaway map) 441 Final Split
Al Kenny 33 AA Auto Salvage Superbucks Weekend (Atco Raceway map) 35 Win
Paul Skinger 8 AA Auto Salvage Superbucks Weekend (Atco Raceway map) 303 Runner-Up
Robert Dimino 10 AA Auto Salvage Superbucks Weekend (Atco Raceway map) 233 Win
Jim Larro 3 AA Auto Salvage Superbucks Weekend (Atco Raceway map) 704 Runner-Up
Travis Laster 3 AA Auto Salvage Superbucks Weekend (Atco Raceway map) 704 Final Split
Tom Dauber 11 AA Auto Salvage Superbucks Weekend (Atco Raceway map) 215 Final Split
Lou Ficco 5 Arizona NHRA Nationals (Firebird International Raceway map) 441 Runner-Up
Larry Marshall 5 Arizona NHRA Nationals (Firebird International Raceway map) 441 Runner-Up
Joseph Peer 5 ATI First & Final (Maryland International Raceway map) 441 Win
Dale Smith 5 ATI First & Final (Maryland International Raceway map) 441 Win
Dave McThenia 5 ATI First & Final (Maryland International Raceway map) 441 Win
Troy Davis 10 Benton Auto Parts Money Trail (Grand Bend Motorplex map) 233 Win
Russ Adams 2 Benton Auto Parts Money Trail (Grand Bend Motorplex map) 1030 Runner-Up
Kevin Knight 10 Benton Auto Parts Money Trail (Grand Bend Motorplex map) 233 Win
Bailey Atkinson 2 Benton Auto Parts Money Trail (Grand Bend Motorplex map) 1030 Runner-Up
Todd Hohn 11 Big Bucks (Byron Dragway map) 215 Runner-Up
David Ancel 3 Big Bucks (Byron Dragway map) 704 Runner-Up
Robert Stuzinski 5 Big Bucks (Byron Dragway map) 441 Win
Eric Anderson 5 Big Bucks (Byron Dragway map) 441 Win
Scotty Richardson 101 Big Bucks Bracket (Carolina Dragway, Inc. map) 3 Win
Thomas Bell 4 Big Bucks Bracket (Carolina Dragway, Inc. map) 633 Runner-Up
Brian Newport 12 Big Bucks Shootout (Muncie Dragway map) 203 Runner-Up
Chris Stine 5 Big Bucks Shootout (Muncie Dragway map) 441 Win
Troy Galbraith 2 Big Bucks Shootout (Muncie Dragway map) 1030 Runner-Up
Wes May 5 Big Bucks Shootout (Muncie Dragway map) 441 Win
Bruce Kaul 3 Big Bucks Weekend (Byron Dragway map) 704 Runner-Up
Tony Gambardella 2 Bill Mitchell Mega Bucks Series (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Dave Muller 12 Bill Mitchell Mega Bucks Weekend (Atco Raceway map) 203 Win
Ralph DeBruin 2 Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Scott Giordono 10 Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 233 Win
David Brodsky 3 Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 704 Runner-Up
Travis Lassitor 5 Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 441 Win
Matt Driskell 2 Birthday Bash (Mo-Kan Dragway map) 1030 Runner-Up
James Kunkel 17 Birthday Bash (Mo-Kan Dragway map) 99 Win
Mark Graeme 5 Birthday Bash (Mo-Kan Dragway map) 441 Win
John Labbous, Sr. 32 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 37 Win
John Ciccarone 9 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 288 Runner-Up
Bryan Sorce 13 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 186 Win
Kenny Underwood 10 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 233 Runner-Up
Danny Bastianelli 5 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 441 Win
John Tillman 3 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Michael Capasso 1 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Dan Northrop 1 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Ricky Taylor 1 Bradenton Winter Series (Bradenton Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Chris Schneider 5 Buckeye 5's (Kil-KareDragway map) 441 Win
Chris Moore 1 Buckeye 5's (Kil-KareDragway map) 1125 Runner-Up
Steve Royalty 1 Buckeye 5's (Kil-KareDragway map) 1125 Runner-Up
Jack Duty, Jr. 5 Buckeye Twins (Kil-KareDragway map) 441 Win
Marty McKinney 5 Buckeye Twins (Kil-KareDragway map) 441 Win
Charlie Bohannon 2 Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Stuart Smith 4 Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 633 Runner-Up
Darryl Morris 20 Door Car Nationals (Piedmont Dragway map) 76 Win
Chris Webb 3 Door Car Nationals (Piedmont Dragway map) 704 Runner-Up
Scott Macy 13 Fall Footbrake Frenzy (Costal Plains Dragway map) 186 Win
Jon Siegel 17 Footbrake Frenzy (South Georgia Motorsports Park map) 99 Win
Terryl Paul 1 Footbrake Nationals (Mobile Dragway map) 1125 Runner-Up
William Roberts 5 Footbrake Nationals (Piedmont Dragway map) 441 Win
Randall Cantrell 1 Footbrake Nationals (Piedmont Dragway map) 1125 Runner-Up
Adam Davis 80 Footbrake Shootout (Natural Bridge Dragstrip map) 6 Win
Stephen Hughes 35 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 30 Win
Brian Hughes 25 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 50 Win
Byron Jordan 3 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 704 Runner-Up
Chris Fleenor 5 Halloween Classic (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Win
David Braskett 2 Halloween Classic (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1030 Runner-Up
Randy Biddle 5 Halloween Classic (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Win
Phil Smida 5 Halloween Classic (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Runner-Up
Kevin Pruett 5 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 441 Win
Heath Davis 5 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 441 Win
David Miller 1 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
David Reeves 1 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Matt Hornbuckle 2 Hillbilly Nationals (Mt. Park Dragway map) 1030 Runner-Up
Chris Butcher 5 Hillbilly Nationals (Mt. Park Dragway map) 441 Win
Jeff Fite 4 Hillbilly Showdown (Mt. Park Dragway map) 633 Runner-Up
Hal Blevins 1 Hillbilly Showdown (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Paul Thimm, Jr. 7 Hoosier Footbrake Challenge (Maple Grove Raceway map) 324 Runner-Up
Brock Moshier 3 Hoosier Footbrake Challenge (Maple Grove Raceway map) 704 Runner-Up
Jeffrey Jewell 5 Hoosier Footbrake Challenge (Maple Grove Raceway map) 441 Win
Walt Haas, Jr. 2 Hoosier Footbrake Race (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Terry Neiman 10 Hoosier Footbrake Shootout (Maple Grove Raceway map) 233 Win
Joe Rubino 7 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 324 Win
Royce Freeman 3 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
Kathy Fisher 3 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
Mike Lagos 3 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
David Surmatchewski 3 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
D.J. Raiser 3 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
Wayne Allin 7 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 324 Win
Sheldon Hudson 3 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
Ron Folk 8 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 303 Win
Gary Wojnowski 10 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 233 Win
Tony Elrod 20 IHRA Canadian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 76 Win
Pete Fedun 3 IHRA Candian Nationals (Grand Bend Motorplex map) 704 Runner-Up
Steve Mikus 10 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 233 Win
Steve Smith 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1125 Runner-Up
Vince Musolino 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 704 Win
Larry Kuhn 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1125 Runner-Up
Ronnie Dodson 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 704 Win
Mark Proulx 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1125 Runner-Up
Rick Stroud 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1125 Runner-Up
Nick Willard 6 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 387 Win
Val DiGenova 4 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 633 Runner-Up
Jacques Blais 8 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 303 Runner-Up
Michael Caron 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 704 Win
Gary Gilman 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Jim Reid, Jr. 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Bob Letellier 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 704 Win
Brian Clayton 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Vonnie Mills 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
David Rockcastle 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 704 Win
Charlie Kenopic 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Jason MacNeil 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 704 Win
Paul Lorenti 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Greg Nickerson 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
TJ Boucher II 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 704 Win
Mark Piper 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Kevin Brown 3 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 704 Win
Joe Ravesi 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Dave Miller 1 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1125 Runner-Up
Terry Teets 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 633 Runner-Up
Donald Pires, Jr. 28 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 45 Win
Joe Passero 2 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 1030 Runner-Up
Jacob Elrod 11 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 215 Win
Shane Maddox 8 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 303 Runner-Up
Stephanie Raynor 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 633 Runner-Up
Ray Weinstein 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 704 Win
Chris Cepelka 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 1125 Runner-Up
Bryan Worner 9 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 288 Win
Monty Cornwell 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 704 Win
Lenard Marshall 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 1125 Runner-Up
Chris Dean 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 1125 Runner-Up
Todd Wezel 15 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 117 Win
Danny Waters, Jr. 20 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 76 Win
Mark Young 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1125 Runner-Up
Tommy Cable 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1125 Runner-Up
Lisa Bolton 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 704 Win
Sam Lovetro, Jr. 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 704 Win
Keith Mayers 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 633 Win
Bernard Weaver 4 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 633 Runner-Up
Casey Spradlin 24 IHRA Division 1 Pro-Am (New England Dragway map) 57 Win
Jeff Jacko 5 IHRA Division 1 Team Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 441 Win
Tracy Robbins 14 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 179 Win
Jeff Rudisill 8 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 303 Runner-Up
Chip Johnson 11 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 215 Runner-Up
Scott Lawton 10 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 233 Win
David Simmons 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 633 Win
Chris Carpenter 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 387 Win
Dylan Stott 14 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 179 Win
Dave Mercer 2 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1030 Runner-Up
Donald Webb 10 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 233 Runner-Up
Eddie Pauley 5 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 441 Runner-Up
Lee Truell 7 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 324 Runner-Up
Eddie Bolton 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 387 Win
Larry Smith 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 387 Win
Sid Norwood 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 387 Win
Phil Jackson 8 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 303 Runner-Up
James Kitchens 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Keith Sprunch 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Gale Pinkston 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 704 Win
Robby Irby 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 704 Win
Matthew Reed 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Robby Clarke 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 633 Win
Mike Brunell 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Tim Andersen 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 704 Win
Libby McGaffic 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Tommy D. Kelley 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Dennis Hartenstein 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 704 Win
Ike Foster 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Chase Manuel 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Kenny Farrell 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Everette Short 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Mark Milford 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 704 Win
Fred Campbell 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 704 Win
Gil Carty, Jr. 15 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 117 Win
Tony Ward 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 704 Win
Mark Holcomb 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1125 Runner-Up
Andy Bartley 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1125 Runner-Up
Jim Reynolds 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 704 Win
Everette Keesley 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1125 Runner-Up
Mike White 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 704 Win
Willie Mylin 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 704 Win
Chuck Harris 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 704 Win
Richard Preiser 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1125 Runner-Up
Jerry Jennings 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1125 Runner-Up
Skipper Davis 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1125 Runner-Up
Gilmer Hinshaw 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 633 Win
Norm Williams 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Missy Phillips 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 704 Win
Grace Howell 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Shannon Waycaster 10 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 233 Win
Darryl Hollin 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Jim Morgan 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1125 Runner-Up
Michael Beard 15 IHRA Division 2 Team Finals (Darlington Dragway map) 117 Win
Chris Barker 5 IHRA Division 2 Team Finals (Alabama International Dragway map) 441 Win
Larry Ericksmoen 2 IHRA Division 2 Team Finals (Alabama International Dragway map) 1030 Runner-Up
David Easterly 2 IHRA Division 2 Team Finals (Alabama International Dragway map) 1030 Runner-Up
Doug Harper 5 IHRA Division 2 Team Finals (Alabama International Dragway map) 441 Win
GJ Crews 2 IHRA Division 2 Team Finals (Darlington Dragway map) 1030 Runner-Up
Kyle Oliver 2 IHRA Division 2 Team Finals (Darlington Dragway map) 1030 Runner-Up
Wayne Sipos 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Lance Pinto 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Barry Ryan 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
William Schoenstein 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Rob Garvey 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Laverne Eberst 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Rob Harvischak 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Ron Cannatti 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Tony Tanner 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
John Kellogg 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Duane D'Aguolo 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Bob Shieff 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 704 Win
Dave Erny 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Pat Martin 4 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 633 Runner-Up
Aaron Allison 8 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 303 Win
Matt Sam 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Thompson Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Patrick Forrester 4 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 633 Runner-Up
John Dustin 7 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 324 Runner-Up
Jeff Tripp 5 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 441 Runner-Up
Kelly Cooke 2 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1030 Runner-Up
Bruce Thrift 24 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 57 Runner-Up
Joe Fisher 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 704 Win
Ronnie Proctor 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 704 Win
David Van Horne 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Stephen McGrath 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 704 Win
Steve Klacik 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1125 Runner-Up
J.J. Brock 15 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 117 Runner-Up
T.C. Morris 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Tom Blincoe 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Tom Elliot 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Jeff Southerland 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 704 Win
P.D. Smith 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Tony Thoman 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 704 Win
Tom Fisher 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 704 Win
Randall Campbell 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 704 Win
Jason Clark 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Lee Klingensmith 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Frankie Morris 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 704 Win
Bitsy Satterly 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 704 Win
Connie Rudy 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Tony Helms 10 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 233 Win
Bob Taylor 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1125 Runner-Up
Bob Mandell, Jr. 4 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 633 Runner-Up
Jim Huggett 10 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 233 Win
Dave Maynard 2 IHRA Division 3 Team Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Nick Hastings 5 IHRA Division 3 Team Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 441 Win
Ray Wilkins 2 IHRA Division 3 Team Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Jeff Sobcynski 5 IHRA Division 3 Team Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 441 Win
Tim Moore 2 IHRA Division 3 Team Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Ronnie Traupman 1 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Billy Thoman 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Ken Langlois 1 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Dave Boertman 1 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Jeff Ledford 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Randy Harp 1 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Doug Wood 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Rick Bayus 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
John Parkes 1 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Tom Stuart 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Chris Wright 1 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Bruce Witherspoon 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Ron Biondo 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Paul Brown 3 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 704 Win
Bill Tishko, Jr. 2 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Nick Karas 2 IHRA Division 3/5 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Phillip Pennington 2 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1030 Runner-Up
Monte Weaver 5 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 441 Runner-Up
Hagen Gary 8 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 303 Runner-Up
Byron Latino 9 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 288 Runner-Up
Brad Clarke 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1125 Runner-Up
Chris Jackson 7 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 324 Win
Michael Pennington 6 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 387 Win
Gary Risk 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1125 Runner-Up
Jacky King 11 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 215 Runner-Up
Jarrod Granier 9 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 288 Runner-Up
Slate Cummings 21 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 73 Runner-Up
Chris Bermond 8 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 303 Runner-Up
Chris Gulitti 31 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 38 Win
Craig Abbott 16 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 106 Runner-Up
Greg Parsons 8 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 303 Win
Jody Simoneaux 7 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 324 Win
Britt Cummings 7 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 324 Runner-Up
Glenn Wright 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1125 Runner-Up
Tim Wilson 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 704 Win
Donny Burleson 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 704 Win
Jeff Lopez 9 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 288 Runner-Up
Lee Lightfoot 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Kenny Jeansonne 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Donald Boyd 2 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Casey Allemund 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 704 Win
Jana Covington 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 704 Win
Vernon Rowland 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 704 Win
Matt Crisp 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 704 Win
Melvin Curry 2 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Blaine Arrington 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 704 Win
J.R. Baxter 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 633 Win
Alan Savage 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 704 Win
Kip Guenzel 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Vince Roberts 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Phil Rossi 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 704 Win
John Brimer 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 633 Runner-Up
Allen Firestone 10 IHRA Division 4 Pro-Am (Pine Valley Raceway Park map) 233 Win
Ted Moore 10 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 233 Win
Scooter Hampton 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 704 Win
Mike Weaver 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1125 Runner-Up
Thomas Levatino 11 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 215 Win
Joey Marcotte 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 704 Win
Rusty Rose 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1125 Runner-Up
Kirk Piepke 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1125 Runner-Up
Danny Goates 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1125 Runner-Up
Byron Levatino 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 704 Win
Kirk Wolf 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 704 Win
James Carter 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1125 Runner-Up
Reggie Lytch 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1125 Runner-Up
Joe Moravec 5 IHRA Division 5 Bracket Finals (US131 Motorsports Park map) 441 Win
Rod Wideman 2 IHRA Division 5 Bracket Finals (US131 Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Dave Ferry 5 IHRA Division 5 Bracket Finals (US131 Motorsports Park map) 441 Win
Jeff Sossoman 2 IHRA Division 5 Bracket Finals (US131 Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Russ Farrell 5 IHRA Division 5 Bracket Finals (US131 Motorsports Park map) 441 Win
Tanner Zwetow 2 IHRA Division 5 Bracket Finals (US131 Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Will Crawford 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 387 Win
Fred Sommer 3 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 704 Win
John Hochstedler 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 1125 Runner-Up
Patrick Forster 4 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 633 Runner-Up
Steve Thompson 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 1125 Runner-Up
Steven Pym 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 387 Win
Tony Begler 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 1125 Runner-Up
Chad Covert 3 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 704 Win
Bittsy Saterly 3 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 704 Win
Ty Kwaiser 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 1125 Runner-Up
Bill Lent 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 1125 Runner-Up
Tim Schuck 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 387 Runner-Up
Brent Darroch 7 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 324 Win
Billy Smith 5 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 441 Runner-Up
Ken Kucera, Jr. 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 387 Win
Chuck Siegler, Jr. 4 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 633 Win
Chris Knudsen 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 1125 Runner-Up
Terry Heller 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 387 Win
John H. Miller 1 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 1125 Runner-Up
Chris Nyerges 8 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 303 Win
Bob Marshall 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 387 Runner-Up
Jeremy McCormick 6 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 387 Win
Brad Slaughter 4 IHRA Division 5 Pro-Am (Byron Dragway map) 633 Runner-Up
Michael Lyons 15 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 117 Win
Tim Dimond 7 IHRA Division 5 Pro-Am (Osceola Dragway map) 324 Runner-Up
Tisha Wilson 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 1125 Runner-Up
Mike Boyles 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 704 Win
Steve McCreary 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 1125 Runner-Up
Wallace Dent, Jr. 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 704 Win
Anthony Aydt 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Kinston Drag Strip map) 1125 Runner-Up
Daryl Griffin 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Kinston Drag Strip map) 1125 Runner-Up
Travis Womble, Jr. 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Kinston Drag Strip map) 704 Win
Chad Dotson 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Kinston Drag Strip map) 1125 Runner-Up
Michael Harris 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 1125 Runner-Up
Mark Payne 8 IHRA Division 9 Pro-Am (Kinston Drag Strip map) 303 Runner-Up
Sandy Wilkins 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 1125 Runner-Up
Steven Hester 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 704 Win
Brandon Peterson 2 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 1030 Runner-Up
Brett Nesbitt 22 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 69 Win
Richard Alford 4 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 633 Win
Matt Cooke 4 IHRA Division 9 Pro-Am (Piedmont Dragway map) 633 Runner-Up
Smokey Dial 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 704 Win
Chaz Silance 2 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1030 Runner-Up
Michael Crumpler 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1125 Runner-Up
Doug Hobgood 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1125 Runner-Up
Mike Longhany 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1125 Runner-Up
Rita Evans 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 704 Win
Charles Gilbert 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 704 Win
Howie Dalton 2 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1030 Runner-Up
Johnny Cobb 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Costal Plains Dragway map) 1125 Runner-Up
Ken Batchelor 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1125 Runner-Up
John Fisher 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1125 Runner-Up
Jeff Estep 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 704 Win
Ernie Knight 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1125 Runner-Up
Cale Lambert 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Rockingham Dragway map) 1125 Runner-Up
Ray Dew 3 IHRA Mardi Gras Nationals (State Capitol Raceway map) 704 Runner-Up
Robert Cool 3 IHRA Mardi Gras Nationals (State Capitol Raceway map) 704 Runner-Up
Ben Massey 7 IHRA Mardi Gras Nationals (State Capitol Raceway map) 324 Win
Tracy Ogden 3 IHRA North American Nationals (New England Dragway map) 704 Runner-Up
Ray Knight 7 IHRA North American Nationals (New England Dragway map) 324 Win
Rob Hyatt 3 IHRA North American Nationals (New England Dragway map) 704 Runner-Up
John Harper 7 IHRA North American Nationals (New England Dragway map) 324 Win
Albert Gouveia 3 IHRA North American Nationals (New England Dragway map) 704 Runner-Up
Jack Chin 3 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 704 Runner-Up
Bill Sheppard 3 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 704 Runner-Up
Lisa Bingham 7 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 324 Win
Brad Coryell 3 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 704 Runner-Up
Francis Ross 7 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 324 Win
Aaron Glaser 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Rick Schneider 7 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 324 Win
Keith McCullar 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Lyn Laperriere 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Jimmy Ronzello 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Chuck Siegler 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Bill Hanes 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Matt Tankersley 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Greg Russell 7 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 324 Win
Mike Staley 3 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Jim Marshall 14 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 179 Win
Larry Cummings 10 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 233 Win
Gary Bingham 18 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 87 Win
Ryan Ondrejko 7 IHRA Northern Nationals (New England Dragway map) 324 Runner-Up
Jim Lintner 8 IHRA Northern Nationals (US131 Motorsports Park map) 303 Win
Steven Harvey 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Al Tibbs 1 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Eric Pearson 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Steve Evans 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Mallori McCullar 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Gene Miller 1 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Lonnie Sumner 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Adam Mesenbring 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Leon Philpot 2 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Tony Fuller 4 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 633 Runner-Up
Tommy Maedgen 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Lanny Maples 1 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Ryan Baudoin 1 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Cy Hill 3 IHRA Pro-Am (Tulsa Raceway Park map) 704 Win
Jerry Heffelfinger 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Mike Ferraro 3 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 704 Win
Alex Gorgiule 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Rick McDonough 3 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 704 Win
Richard Mace 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Rick Blake 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Christopher Gueli 3 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 704 Win
Lee Neal 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Steve Witherow 9 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 288 Runner-Up
Dennis Wallace 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Jay Slane 3 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 704 Win
Mike Mayhew 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Forrest Lipke 1 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1125 Runner-Up
Steve Muller 3 IHRA Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 704 Win
David Barr 2 IHRA Pro-Am (Mooresville Dragway map) 1030 Runner-Up
Danny Stanton 1 IHRA Pro-Am (Mooresville Dragway map) 1125 Runner-Up
Hillarey Sloan 3 IHRA Pro-Am (Mooresville Dragway map) 704 Win
Mike McCandless 1 IHRA Pro-Am (Mooresville Dragway map) 1125 Runner-Up
Danny Estep 3 IHRA Pro-Am (Mooresville Dragway map) 704 Win
Jeanne Linke 4 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 633 Win
Robert Jones 1 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1125 Runner-Up
Sterling Simmons, Jr. 3 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 704 Win
Chris Hall 1 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1125 Runner-Up
Jim Cowie 3 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 704 Win
Calvin Butler 3 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 704 Win
Bill Nuzzo 1 IHRA Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1125 Runner-Up
Bill Upton 1 IHRA Pro-Am (Mooresville Dragway map) 1125 Runner-Up
Daryl Forrest 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Scott Blake 7 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 324 Win
Gary Weslosky 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Jamie Fiesel 7 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 324 Win
Eric Goulden 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Dennis White 7 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 324 Win
Scott Taylor 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Casey Plaizier 14 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 179 Win
James Pahl 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Mike Pruss 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Randy Hutchings 7 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 324 Win
David Rose 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Dan Coss 7 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 324 Win
Stephen Mardy 3 IHRA Rocky Mountain Nationals (Castrol Raceway map) 704 Runner-Up
Jimmy Stookey 7 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 324 Win
Heidi Robison 3 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 704 Runner-Up
Scott Wagner 3 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 704 Runner-Up
Dwight Allen 3 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 704 Runner-Up
Mike Cotten 7 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 324 Win
Tony Wood 3 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 704 Runner-Up
Gordon Laster 7 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 324 Win
Travis Cannon 3 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 704 Runner-Up
David Epperly 7 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 324 Win
Allan Patterson 12 IHRA Sooner Nationals (Tulsa Raceway Park map) 203 Win
Chad Traylor 3 IHRA Sports Nationals (Richmond Dragway map) 704 Runner-Up
Joe Bauman 18 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 87 Win
Ian Dunaway 4 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 633 Runner-Up
Craig Marshall 10 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 233 Win
Tim Hebert 13 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 186 Win
Brad Marcotte 6 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 387 Runner-Up
Ken Webb 5 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 441 Runner-Up
Bob Phillips 13 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 186 Runner-Up
Don Rudd 6 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 387 Runner-Up
Bobby Brannon 6 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 387 Runner-Up
Austin Lindsey 3 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 704 Runner-Up
David Johns 7 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 324 Win
Mike Lund 7 IHRA Sportsman National (Byron Dragway map) 324 Win
Bobbie Jo Bayus 3 IHRA Sportsman National (Byron Dragway map) 704 Runner-Up
Kim Gallagher 3 IHRA Sportsman National (Byron Dragway map) 704 Runner-Up
Bryan Harris 7 IHRA Sportsman National (Pine Valley Raceway Park map) 324 Win
Mark McKay 4 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 633 Runner-Up
Richard Motycka 3 IHRA Sportsman National (Byron Dragway map) 704 Runner-Up
Everett Keesley 3 IHRA Sportsman National (Carolina Dragway, Inc. map) 704 Runner-Up
Michael Bolton 7 IHRA Sportsman National (Carolina Dragway, Inc. map) 324 Win
Matt Weston 7 IHRA Sportsman National (Carolina Dragway, Inc. map) 324 Win
Jeff Pittman 7 IHRA Sportsman National (Carolina Dragway, Inc. map) 324 Win
Jeff Ross 3 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 704 Runner-Up
Steven Schmidt 7 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 324 Win
Ian St. Pierre 3 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 704 Runner-Up
Scott Wasko 7 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 324 Win
Don Liberatore 3 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 704 Runner-Up
Tom Coonly 7 IHRA Sportsman National (Pittsburgh Raceway Park map) 324 Win
Stephen Farrow 3 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 704 Runner-Up
Wayne King 7 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 324 Win
Alvin Styles 3 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 704 Runner-Up
David Hunt 7 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 324 Win
R.L. Koontz 7 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 324 Win
Tim Butler 3 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 704 Runner-Up
Brendan George 7 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 324 Win
James Cowie 3 IHRA Sportsman National Event (Immokalee Regional Raceway map) 704 Runner-Up
Jay Bunce 29 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 43 Win
Kamron Wright 9 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 288 Runner-Up
Travis Harvey 11 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 215 Final Split (Rain)
Mike Koontz 10 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 233 Win
Mike Alexander, Sr. 3 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 704 Runner-Up
Jeff Heilmiller 7 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 324 Win
Michelle Furr 3 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 704 Runner-Up
Adam Keir 7 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 324 Win
Gene Jordan 13 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 186 Final Split (Rain)
Bob Cupp 7 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 324 Win
Richard Preaser 3 IHRA Sportsman Nationals (Richmond Dragway map) 704 Runner-Up
Peter D'Agnolo 12 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 203 Final Split (Rain)
Steve Corker 6 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 387 Runner-Up
Donny Urban 24 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 57 Win
Rodney Benson 3 IHRA Sportsman Nationals (Byron Dragway map) 704 Runner-Up
Craig Schultz 7 IHRA Sportsman Nationals (Byron Dragway map) 324 Win
Alex Denysenko 14 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 179 Final Split (rain)
Mike Sowards 18 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 87 Win
Tommy Maedgan 8 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 303 Win
Greg Fowler 3 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 704 Runner-Up
Terry Cross 3 IHRA Sportsman Nationals (Rockingham Dragway map) 704 Runner-Up
Marc Caruso 3 IHRA Spring Nationals (Rockingham Dragway map) 704 Runner-Up
Doug Ramsey 3 IHRA Spring Nationals (Rockingham Dragway map) 704 Runner-Up
Greg Rowe 7 IHRA Spring Nationals (Rockingham Dragway map) 324 Win
Glenn Teets, Jr. 3 IHRA Spring Nationals (Rockingham Dragway map) 704 Runner-Up
Glenn Ferguson 10 IHRA Spring Nationals (Rockingham Dragway map) 233 Win
Scooter Choate 11 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 215 Win
Dale Koncen 12 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 203 Final Split
Jason Hoff 11 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 215 Final Split
Randy Scheur, Jr. 10 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 233 Final Split
Jimmy Lewis 15 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 117 Final Split
Ricky Adkins 37 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 28 Final Split
Terry Taylor 7 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 324 Final Split
Dave Elrod 6 IHRA Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 387 Final Split
Jeremy Wilson 4 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 633 Runner-Up
Tony Gray 7 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 324 Runner-Up
Doug Miller 7 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 324 Win
Scott Turnbough 3 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 704 Runner-Up
Leonard Greathouse 7 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 324 Win
Jeromy Hefler 7 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 324 Win
Bob Murray 7 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 324 Win
Bill Bagley 3 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 704 Runner-Up
Russell Marr 7 IHRA Texas Nationals (Dallas Raceway map) 324 Win
W.G. Lankas 2 IHRA Triple Header (Carolina Dragway, Inc. map) 1030 Runner-Up
William Roberts 5 Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 441 Win
Terry Long 3 Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 704 Runner-Up
Stephen Hamminds 1 Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 1125 Runner-Up
Allen Britt 25 Iron Man Classic (Rockingham Dragway map) 50 Win
John Taylor 8 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 303 Runner-Up
Robbie Shaw 7 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 324 Runner-Up
Ricky Shipp 6 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 387 Win
Greg Luneack 5 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 441 Win
Ben Wenzel 5 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 441 Win
Aaron Kinard 5 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 441 Win
Travis Prudhomme 2 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 1030 Runner-Up
Jeremy York 20 JEGS U.S. Open Bracket Championships (Lucas Oil Raceway map) 76 Win
Kurt Harrington 5 JEGS U.S. Open Bracket Championships (Lucas Oil Raceway map) 441 Runner-Up
Billy Black 5 JEGS U.S. Open Bracket Championships (Lucas Oil Raceway map) 441 Runner-Up
Scott Lemen 12 JEGS U.S. Open Bracket Championships (Lucas Oil Raceway map) 203 Win
Scott Batyik 2 JEGS U.S. Open Bracket Championships (Lucas Oil Raceway map) 1030 Runner-Up
Clint Dishman 13 JEGS U.S. Open Bracket Championships (Lucas Oil Raceway map) 186 Win
Travis Lasiter 5 JEGS/Bill Mitchell Bracket Series (Atco Raceway map) 441 Win
Bruce Fiorito 2 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Al Staffieri 10 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 233 Win
Rick Bell 3 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 704 Runner-Up
Michael Shoop 5 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 441 Win
Scott Albrecht 43 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 18 Win
Bob Dimino 7 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 324 Runner-Up
Steve Dunn 2 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Dominic Balducci 10 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 233 Win
Jeff Palmer 3 JEGS/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 704 Runner-Up
Nino Reginella 5 Jegs/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 441 Win
George Nightlinger 5 Jegs/Bill Mitchell Series (Atco Raceway map) 441 Win
Matt Grayson 5 Jim Reece Memorial (Brainerd Optimist Dragstrip map) 441 Win
Lance Kittle 1 Jim Reece Memorial (Brainerd Optimist Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Jimmy Hodges 1 KDS Winterfest (Kinston Drag Strip map) 1125 Runner-Up
David Reynolds 1 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 1125 Runner-Up
Bubba Stephenson 10 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 233 Win
Gene Tanner 16 King of The Coast Series (Gulfport Dragway map) 106 Win
Scott Taylor 7 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 324 Win
Mike Barnett 1 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 1125 Runner-Up
Rowdy Yates 5 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 441 Win
Richard Tanner 1 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 1125 Runner-Up
Wade White 6 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 387 Runner-Up
AJ Ashe 3 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 704 Runner-Up
Jimbo Smith 8 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 303 Win
Wes Neely 6 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 387 Runner-Up
Trampus Stewart 1 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 1125 Runner-Up
Alan Jordan 1 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 1125 Runner-Up
Chad Foster 5 King of the Coast Series (Gulfport Dragway map) 441 Win
Jim Young 10 Last Chance Footbrake Race (Cecil County Dragway map) 233 Win
Eric Tenney 3 Last Chance Footbrake Race (Cecil County Dragway map) 704 Runner-Up
Rob Reinert, Jr. 2 Last Chance Footbrake Race (Cecil County Dragway map) 1030 Runner-Up
Dave Harvey 15 Last Chance Footbrake Race (Cecil County Dragway map) 117 Win
Mark Coltin 10 Medford Mega Bucks (Champion Raceway map) 233 Win
Don Gatlin 5 Medford Mega Bucks (Champion Raceway map) 441 Win
Mike Maness 2 Medford Mega Bucks (Champion Raceway map) 1030 Runner-Up
Bobby Rice 5 Mega Bucks (Spokane County Raceway map) 441 Win
Dennis Kooker 1 Mega Bucks (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-Up
Justin Juel 10 Mega Bucks (Spokane County Raceway map) 233 Win
Brian Burkey 2 Mega Bucks (Spokane County Raceway map) 1030 Runner-Up
Andy Morris 13 Mega Bucks (Spokane County Raceway map) 186 Win
Dave Perry 13 Mega Bucks Weekend (Byron Dragway map) 186 Win
Jeremy McKague 15 Mega Bucks Weekend (Gateway Motorsports Park map) 117 Win
Lance Town 15 Mega Bucks Weekend (Gateway Motorsports Park map) 117 Win
Lester Adkins 5 Mega Bucks Weekend (Gateway Motorsports Park map) 441 Win
Tommy Barbero 2 Mega Bucks Weekend (Gateway Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Corey Landholt 3 Mega Bucks Weekend (Gateway Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Jeff Keen 25 Million Dollar Race (Memphis International Raceway map) 50 Runner-Up
Cheyenne Stanley 25 Million Dollar Race (Memphis International Raceway map) 50 Win
Steve Collier 20 Million Dollar Race (Memphis International Raceway map) 76 Win
Timmy Smith 3 Million Dollar Race (Memphis International Raceway map) 704 Runner-Up
Kevin Rodden 25 Million Dollar Race (Memphis International Raceway map) 50 Runner-Up
Ron Lane 40 Million Dollar Race (Memphis International Raceway map) 24 Win
Todd Ewing 35 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 30 Win
Buddy Ferrell 43 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 18 Win
Joe Gary 19 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 86 Win
Chris Johnson 30 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 41 Runner-Up
Mike Ledford 15 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 117 Win
Howard Schluter 5 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 441 Runner-Up
Dave Kerren, Jr. 15 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 117 Win
Chris Brown 8 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 303 Win
Bug McCarty 21 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 73 Runner-Up
Shane Carr 30 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 41 Win
Jeremy Hancock 3 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 704 Runner-Up
Steve Sisko 8 New World 5-Day Championships (South Georgia Motorsports Park map) 303 Runner-Up
Paul Martinez 5 NHRA Cajun Sports Nationals (No Problem Raceway map) 441 Runner-Up
Bryan Balducci 10 NHRA Division 1 ET Finals (Maple Grove Raceway map) 233 Runner-Up
Chris Krajewski 5 NHRA Division 1 ET Finals (Maple Grove Raceway map) 441 Win
Andy Anderson 5 NHRA Division 1 ET Finals (Maple Grove Raceway map) 441 Win
Mike LaRose 2 NHRA Division 1 ET Finals (Maple Grove Raceway map) 1030 Runner-Up
Brandon Wentzel 5 NHRA Division 1 ET Finals (Maple Grove Raceway map) 441 Win
Randy Brownawell 2 NHRA Division 1 ET Finals (Maple Grove Raceway map) 1030 Runner-Up
Mark Kelley 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
Jeff Brooks 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
Jerry Thomas 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 704 Win
George Donhauser 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
Dave Yediny 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
Wayne Totaro 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
John Martin 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 704 Win
Ray Sawyer 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 704 Win
Bernie Staub 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 704 Win
Fred Gallo 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
Jack Donnelly 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1125 Runner-Up
Anthony Fetch 14 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 179 Win
Jeff Serra 5 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 441 Runner-Up
Anthony Bertozzi 38 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 27 Win
Frank Aragona 6 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 387 Win
Steve Szupka 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1125 Runner-Up
Sean Gaffney 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1125 Runner-Up
David Barton 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 704 Win
Ken Kopecky 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1125 Runner-Up
Thomas Slater 6 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 387 Win
Derek Clark 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1125 Runner-Up
Jason Kenny 4 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 633 Win
Dan Walleigh 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 704 Win
Scott Steiner 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1125 Runner-Up
Robert Tagliareni 2 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1030 Runner-Up
Don Milson 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 704 Win
Laura Zeffiro 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1125 Runner-Up
Vinny Barone 1 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Matthew Buck 3 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 704 Win
John Benoit 4 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 633 Win
Sal Piacentini 1 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Chris DePascale 4 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 633 Win
Raymond Skipper 1 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Mandy Teets 3 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 704 Win
Martin Ganjoin 6 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 387 Win
Scott Williams 1 NHRA Division 1 LODRS (Virginia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Joe DeMarzo 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 704 Win
Katie Sepanek 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1125 Runner-Up
Joe Santangelo 5 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 441 Runner-Up
Franco Cantusci 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1125 Runner-Up
Chuck Krepela 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 704 Win
Heather Robilotto 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1125 Runner-Up
Joe Dunne 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 704 Win
Justin Mason 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 704 Win
Debby DiGenova 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1125 Runner-Up
Joe Urbino 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1125 Runner-Up
Al Ackerman 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1125 Runner-Up
John Asta 3 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 704 Win
Oscar Olt 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1125 Runner-Up
George Forster 3 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 704 Win
Dennis Altman 2 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Michael Hardee 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1125 Runner-Up
Frank Ferrucci 3 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 704 Win
Matt Welker 1 NHRA Division 1 LODRS (Cecil County Dragway map) 1125 Runner-Up
Tim Worner 6 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 387 Win
Rich Price 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 704 Win
Brian Martel 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Rick Cooper 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 704 Win
William Nycz 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Brian Van Poppel 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 704 Win
Angelo Ditocco 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Dustan Lowell 4 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 633 Runner-Up
James Conte 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Brian Darcy 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 704 Win
Wayne Horton 6 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 387 Win
Allan Ackles 5 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 441 Win
Brandon Wood 2 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Steve Stites 5 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 441 Win
Thomas Holley 2 NHRA Division 2 ET Finals (South Georgia Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Mike Tueffel 16 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 106 Runner-Up
Kurt Damron, Jr. 3 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 704 Win
Pete Wheeler 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1125 Runner-Up
Ernie Griggs 1 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 1125 Runner-Up
Hugh Meeks 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 704 Win
Jack Zimmerman 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 704 Win
Fred Allen 1 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 1125 Runner-Up
Ray Miller 4 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 633 Runner-Up
Jimbo Fields 4 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 633 Win
Billy Thigpen 7 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 324 Win
Tom Stalba 22 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 69 Runner-Up
Ray Todd 7 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 324 Runner-Up
Ray Connolly 35 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 30 Win
Ken MacNicol 10 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 233 Win
Sherman Adcock, Jr. 12 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 203 Runner-Up
Arnie Martel 14 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 179 Runner-Up
Bill Carmichael 4 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 633 Win
Van Pucket 6 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 387 Win
Gary Emmons 21 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 73 Runner-Up
Mike Crutchfield 17 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 99 Win
Jeffrey Barker 18 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 87 Runner-Up
Mike Coughlin 23 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 65 Win
Lauren Freer 10 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 233 Win
David Hadyniak 5 NHRA Division 3 Bracket Finals (Lucas Oil Raceway map) 441 Win
Garry Fleenor 2 NHRA Division 3 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 1030 Runner-Up
Brian Hurst 5 NHRA Division 3 Bracket Finals (Lucas Oil Raceway map) 441 Win
Steve Collier 2 NHRA Division 3 Bracket Finals (Lucas Oil Raceway map) 1030 Runner-Up
Tracy Crutcher 5 NHRA Division 3 Bracket Finals (Lucas Oil Raceway map) 441 Win
John Smith 2 NHRA Division 3 Bracket Finals (Lucas Oil Raceway map) 1030 Runner-Up
Bob Cireddu 7 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 324 Win
Matt Morris 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
Larry Bernhausen 18 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 87 Win
Brian Stultz 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1125 Runner-Up
James Monroe 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
Mike Trauth 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1125 Runner-Up
Dave Walther 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
T.J. Schipping 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
Dale Barnard 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
Doug Gumbert 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1125 Runner-Up
Billy Worby 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
Marco Abruzzi 6 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 387 Win
James Antonette, Jr. 6 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 387 Win
John Gregory 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
Greg Kamplain 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 704 Win
Jerry Arnold 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
Reed Hughes 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
Edward Dudley 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
Tommy Mattingly 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 704 Win
Chris Stephenson 4 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 633 Win
Scotty Reinschield 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 704 Win
Josh Gnandt 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
Duane Lafleur 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 704 Win
Tim McGuire 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
Brian Browell 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 704 Win
Steve Ambrose 4 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 633 Runner-Up
Matt Antrobius 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1125 Runner-Up
Dave Klomps 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 704 Win
Alex Miller 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 704 Win
Brian Willingham 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1125 Runner-Up
Dean McIlvain 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1125 Runner-Up
Jimmy Fallon 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1125 Runner-Up
Dave Connolly 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1125 Runner-Up
Robert Holmes 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1125 Runner-Up
Jim Brown 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1125 Runner-Up
Joey Shipp 3 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 704 Win
Bill Worby 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1125 Runner-Up
Bill Zaskowski 3 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 704 Win
Ricky Decker 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1125 Runner-Up
Corey Glidewell 5 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 441 Win
Jeff Hurst 4 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 633 Win
Chad Voges 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Louis Murray 3 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 704 Win
Mark Smith 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Bill Gibson 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Brent Robbins 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Steven Hoyt 3 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 704 Win
Gene McBean 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 704 Win
Jason McCormack 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 704 WIn
Dave Edwards 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1125 Runner-Up
Jack Swan 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1125 Runner-Up
Josh Van Horne 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 704 Win
Bryan Corbin 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1125 Runner-Up
Tommy Turner 4 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 633 Win
Robbie Mayse 3 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 704 Runner-Up
Austin Williams 17 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 99 Runner-Up
James McNeal 5 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 441 Win
Lynn Doty 5 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 441 Win
Warren Wright 5 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 441 Win
Jeff Reidel 2 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 1030 Runner-Up
Jason Kizlinski 5 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 441 Win
Everett Vassar 2 NHRA Division 4 ET Finals (Texas Motorplex map) 1030 Runner-Up
Kevin Self 16 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 106 Runner-Up
Jason Tinberg 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 704 Win
Jerry Hefler 4 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 633 Win
Verne Buchanan 1 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Lonnie Grim 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 704 Win
Val Harmon 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 704 Win
Gordon Abbott 1 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Jerry Helfrich 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 704 Win
Joe Roubicek 1 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Tim Mazur 1 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Tommy Phillips 66 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 9 Win
Chase Williams 5 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 441 Win
Rick Prudhome 6 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 387 Win
Bart Nelson 6 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 387 Win
Joe Teuton, Jr. 5 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 441 Runner-Up
Jimmy Bannister 3 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 704 Win
Billy Ray Atkinson 1 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 1125 Runner-Up
Brian Funderburk 1 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 1125 Runner-Up
Dennis Kline 1 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 1125 Runner-Up
Mike Stokes 3 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 704 Win
Mike Braswell 1 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 1125 Runner-Up
Jerry Bennett 3 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 704 Win
Wade Owens 1 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 1125 Runner-Up
Joel Covington 3 NHRA Division 4 LODRS (Memphis International Raceway map) 704 Win
Keith Daniels 2 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Bob Gulitti 5 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 441 Runner-Up
Brian Self 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 704 Win
Keith Hall 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Keith Raftery 9 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 288 Win
Johnny Shook 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Michelle LeBleau 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 704 Win
Shane LeJeune 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Archie Fruge 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 704 Win
Wes Scott 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Gary Don Free 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Gary Stinnett 27 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 47 Win
Adam Hickey 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 704 Win
David Buckner 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Lance Rutland 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 704 Win
Krystal Campbell 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Shawn Carter 11 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 215 Runner-Up
Tim Watson 5 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 441 Win
Regan Wilson 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1125 Runner-Up
John Angelle 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 704 Win
Scott Parks 6 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 387 Win
Terry Edwards 11 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 215 Runner-Up
Brandon Chauvin 4 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 633 Win
Jeremy Duncan 3 NHRA Division 4 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 704 Win
Casey Allemand 3 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 704 Win
Jim Cappiello 3 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 704 Win
Tom Phillips 1 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 1125 Runner-Up
Howard McCullar 1 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 1125 Runner-Up
Alan Claunch 4 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 633 Runner-Up
Rustin Mayse 4 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 633 Runner-Up
Tom Williams 5 NHRA Division 5 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 441 Win
Dan Welch 2 NHRA Division 5 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 1030 Runner-Up
Todd Larson 5 NHRA Division 5 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 441 Win
Bob Ingman 2 NHRA Division 5 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 1030 Runner-Up
Darrell Goheen 5 NHRA Division 5 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 441 Win
Rick Schillereff 2 NHRA Division 5 Bracket Finals (Heartland Park Topeka map) 1030 Runner-Up
Jeff Cheney 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1125 Runner-Up
Rick Bowman 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 704 Win
Chuck Bray 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1125 Runner-Up
Jeff Landholm 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1125 Runner-Up
Dennis Lund 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1125 Runner-Up
Tim Mosbek 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1125 Runner-Up
Charley Whittenburg 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 704 Win
Dave Granger 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1125 Runner-Up
William West 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1125 Runner-Up
Steve Wann 9 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 288 Win
Tyler Wudarczyk 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1125 Runner-Up
Duane Hawkes 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 704 Win
Jordan Stallbaumer 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1125 Runner-Up
David Nelson 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1125 Runner-Up
Nathan Hildahl 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1125 Runner-Up
Terry Donovan 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 704 Win
Rodney Thompson 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1125 Runner-Up
Andy Field 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1125 Runner-Up
Hank Brown 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 704 Win
Fred Bartoli 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1125 Runner-Up
Chris Knudson 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1125 Runner-Up
Keith Haney 4 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 633 Runner-Up
Rick Forish 4 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 633 Runner-Up
Bradley Grant 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 704 Win
Chad Holzman 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1125 Runner-Up
John Goemann 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 704 Win
Dustin Long 2 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1030 Runner-Up
Trevor Larson 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 704 Win
Ted Ash 6 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 387 Win
John Dexter 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Dave Slatten 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 704 Win
Darin Long 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 704 Win
Brad Basgall 2 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1030 Runner-Up
Dennis Smiley 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 704 Win
Dic Geary 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 704 Win
Troy Grant 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1125 Runner-Up
Bill Cansey 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1125 Runner-Up
Tim Schell 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 704 Win
Brian Wagner 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1125 Runner-Up
Joshua Vettel 4 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 633 Win
Steve Johnson 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 704 Win
David Oenes 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1125 Runner-Up
Rick Wilson 5 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 441 Runner-Up
Brad Haugard 6 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 387 Win
Curtis Hieb 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1125 Runner-Up
Kevin Dyck 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 704 Win
Mark Potts 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1125 Runner-Up
Todd Nielson 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 704 Win
Chuck Rose 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1125 Runner-Up
Troy Luberda 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 704 Win
Eric Olhaua 6 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 387 Win
Bob Fuller 9 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 288 Runner-Up
Rob Meservier 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 704 Win
Vern Laurin, Jr. 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1125 Runner-Up
Clarence Mayo 6 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 387 Win
Bub Miller 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 704 Win
Matthew Harris 4 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 633 Runner-Up
Frank Altillo 6 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 387 Win
Justin Jenkins 13 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 186 Win
Brad Burton 16 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 106 Runner-Up
Brad Wagner 6 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 387 Win
Charlie Owens 4 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 633 Win
John Lobner 9 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 288 Runner-Up
Jerry Holt 6 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 387 Win
Adam DePeel 5 NHRA Division 6 ET Finals (Woodburn Dragstrip map) 441 Win
Ken Green 2 NHRA Division 6 ET Finals (Woodburn Dragstrip map) 1030 Runner-Up
Robby Hornby 5 NHRA Division 6 ET Finals (Woodburn Dragstrip map) 441 Win
Ken Windley 2 NHRA Division 6 ET Finals (Woodburn Dragstrip map) 1030 Runner-Up
Chris Jaggers 5 NHRA Division 6 ET Finals (Woodburn Dragstrip map) 441 Win
Shawn Herbst 2 NHRA Division 6 ET Finals (Woodburn Dragstrip map) 1030 Runner-Up
Terry Wilcox 13 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 186 Win
Aldon Miller 3 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 704 Win
Bobi Legner 3 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 704 Win
John Hoppe 1 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Dave Archambault 1 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Michael Dalrymple 3 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 704 Win
Norm LaPointe 1 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Kristi Dever 3 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 704 Win
Darren Stettner 1 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Barry Daniluk 3 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 704 Win
Roy Trees 1 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Clint Sallee 3 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 704 Win
Dale Giroux 1 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Brian Weber 4 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 633 Runner-Up
Jon Irving 4 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 633 Runner-Up
Terry White 5 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 441 Runner-Up
Jerry Earp 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 704 Win
Mark Resen 4 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 633 Win
John Langdon 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-Up
Mike Strickland 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 704 Win
Todd Fricke 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-UP
Tom Pappas 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 704 Win
Brian Preszler 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-Up
Jackie Alley 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-Up
Jim Pappas 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 704 Win
Ray Hadford 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-Up
Jay Fulcher 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 704 Win
Gerry Epp 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1125 Runner-Up
Carroll Warling 4 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 633 Win
Justin Sibley 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 704 Win
Jessica Juel 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1125 Runner-Up
Lloyd Flatum 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1125 Runner-Up
Jon Riedel 6 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 387 Win
J.R. Leerkamp 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1125 Runner-Up
Wes King 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 704 Win
Gary Faul 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1125 Runner-Up
Don Juel 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 704 Win
Howard Johnson 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1125 Runner-Up
Tom Brown 4 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 633 Win
Jim Glenn 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Daryl Hemnley 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 704 Win
Mike Henderson 4 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 633 Win
Dave Kelly 4 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 633 Runner-Up
Ken Heard 4 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 633 Win
Bill Parmenter 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1125 Runner-Up
Steve Apted 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 704 Win
Clarence Bidwick 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 704 Win
Tom Manfred 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 704 Win
Steve Reynolds 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1125 Runner-Up
Scott Stephens 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 704 Win
Robert Matthews 4 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 633 Win
Jeff Lane 3 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 704 Win
Clint Neff 2 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1030 Runner-Up
Rob Harrison 4 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 633 Runner-Up
Brandon Huhtala 4 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 633 Win
Casey Setters 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Greg Kielman 6 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 387 Win
Bill Bushmaker 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Geoff Hughes 4 NHRA Division 6 LODRS (Yellowstone Dragstrip map) 633 Runner-Up
Chuck Linne 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
David Kelly 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Larry Miner 3 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 704 Win
Dudley Gee 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Randy Johnson 11 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 215 Runner-Up
Tony Hopkins 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Wes Garvin 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Bill Chaffin 3 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 704 Win
Chris Barnes 3 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 704 Win
Tommy Gaynor 1 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 1125 Runner-Up
Val Torres 3 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 704 Win
Brandon Yoder 1 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 1125 Runner-Up
Ken Woodward 3 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 704 Win
Richard Tucker 1 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 1125 Runner-Up
Joe Glenwinkel 5 NHRA Division 7 ET Finals (Firebird International Raceway map) 441 Win
Greg Harrison 2 NHRA Division 7 ET Finals (Firebird International Raceway map) 1030 Runner-Up
Joe Guadagnolo 2 NHRA Division 7 ET Finals (Firebird International Raceway map) 1030 Runner-Up
Leroy Duran 5 NHRA Division 7 ET Finals (Firebird International Raceway map) 441 Win
Don Graham 2 NHRA Division 7 ET Finals (Firebird International Raceway map) 1030 Runner-Up
Joe Kidd 6 NHRA Division 7 ET Finals (Firebird International Raceway map) 387 Win
Dean Carter 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 704 Runner-Up
Gary Forkner 7 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 324 Win
Tibor Kadar 5 NHRA DIvision 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 441 Runner-Up
Scott Burton 4 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 633 Win
Mike DePalma 15 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 117 Win
Michael Iacono 23 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 65 Win
Jim Perry 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Runner-Up
Thomas Bayer 39 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 26 Runner-Up
Tom Albritton 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Win
Stephanie Wong 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1125 Runner-Up
Dave Workman 1 NHRA DIvision 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1125 Runner-Up
Gary Reust 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Win
Geoff Nelson 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Win
Rich Takahashi 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Win
Wayne Silvia 2 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1030 Runner-Up
Randy Balough 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Win
Vincent Campa 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1125 Runner-Up
Bo Butner 12 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 203 Runner-Up
Leo Glasbrenner 18 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 87 Win
Brian Griffey 6 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 387 Runner-Up
Ted Seipel 18 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 87 Win
Mike MacBrair 2 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1030 Runner-Up
Mike Sawyer 24 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 57 Runner-Up
Bart Hiatt 4 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 633 Win
Sal Biondo 24 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 57 Runner-Up
John Propp 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1125 Runner-Up
David Adams 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 704 Win
Matt Blodgett 4 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 633 Win
Bob Herr 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1125 Runner-Up
Jim Durham 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1125 Runner-Up
Kent Boehner 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 704 Win
Glenn Kern 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 704 Win
Bill Botelho 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1125 Runner-Up
John Coughlin 6 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 387 Win
J. Wayne Silvia 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 704 Win
Ronnie Lahn 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1125 Runner-Up
Tim Smith 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1125 Runner-Up
Gabe Torres 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 704 Win
Kyle Rizzoli 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1125 Runner-Up
Steve Older 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 704 Win
Guerdon Alguire 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1125 Runner-Up
Ryan Priddy 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 704 Win
Ross Wilson 10 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 233 Win
Steve Graham 3 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 704 Win
Stephen Negrini 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1125 Runner-Up
Bob Aceves 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1125 Runner-Up
Keith Downing 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1125 Runner-Up
Chris Newman 3 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 704 Win
Ted Carli 2 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1030 Runner-Up
Kyle Seipel 3 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 704 Win
Jerry Emmons 13 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 186 Win
Les Norton 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1125 Runner-Up
Max Tafoya 18 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 87 Win
Jeff Jackson 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 704 Win
Gary Thompson 2 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1030 Runner-Up
Dave Morgan 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1125 Runner-Up
Bob Dennis 5 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 441 Runner-Up
Lloyd Parfait 15 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 117 Win
Mark Powers 5 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 441 Runner-Up
Tom Schmidt 9 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 288 Runner-Up
Bryan Chaney 16 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 106 Win
Bruno Massel, Jr. 53 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 13 Win
Kevin Helms 16 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 106 Runner-Up
Monty Bogan, Jr. 16 NHRA Fall Nationals (Texas Motorplex map) 106 Win
Dan Fletcher 155 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 1 Win
Justin Lamb 65 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 10 Runner-Up
Mark Faul 36 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 29 Win
Michael Miller 24 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 57 Runner-Up
Larry Gilley 15 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 117 Win
Mike Hiatt 5 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 441 Runner-Up
Dick Ouding 5 NHRA Gator Nationals (Gainesville Raceway map) 441 Runner-Up
David Eaton 15 NHRA Gator Nationals (Gainesville Raceway map) 117 Win
Herbie Null 15 NHRA Gator Nationals (Gainesville Raceway map) 117 Win
James Caro 5 NHRA Gator Nationals (Gainesville Raceway map) 441 Runner-Up
Scott Helms 15 NHRA Gator Nationals (Gainesville Raceway map) 117 Win
Jody Lang 59 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 12 Win
Anthony Castillo 8 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 303 Runner-Up
David Bogner 22 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 69 Win
Toby Lang 6 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 387 Runner-Up
Chuck Stubeck 5 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Runner-Up
Troy Coughlin, Jr. 15 NHRA Las Vegas Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 117 Win
Mike Bryant 3 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 704 Win
Shane Gray 3 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 704 Win
Mickey Whaley 3 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 704 Win
Trevor Wiggins 1 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Ken Wells 1 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Mike Corry 1 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Kurt Damron 3 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 704 Win
Vasil John 1 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 1125 Runner-Up
Jay Johnson 3 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 704 Win
Sam Lusco, Jr. 3 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 704 Win
David Warren 3 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 704 Win
Larry Eidson 1 NHRA LODRS (Texas Motorplex map) 1125 Runner-Up
Jenny Treadwell 1 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Andrew Madrid 3 NHRA LODRS (Southwestern International Raceway map) 704 Win
Gabriel Torres 1 NHRA LODRS (Southwestern International Raceway map) 1125 Runner-Up
Ryan McClanahan 1 NHRA LODRS (Southwestern International Raceway map) 1125 Runner-Up
Mera Silvia 3 NHRA LODRS (Southwestern International Raceway map) 704 Win
Patrick McHenery 3 NHRA LODRS (Southwestern International Raceway map) 704 Win
Don Higgins 3 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 704 Win
Ed Conner 3 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 704 Win
Gene Abbott 1 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 1125 Runner-Up
Butch Payne 3 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 704 Win
Russell Johnson 1 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 1125 Runner-Up
Greg McInerny 6 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 387 Win
Charlie Fitzsimmons 1 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 1125 Runner-Up
Frank Maiolo 3 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 704 Win
Mike Thompson 2 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Anthony Montella 3 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 704 Win
Brian McClanahan 3 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 704 Win
Jim Meador 1 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 1125 Runner-Up
Kevin Kleinweber 1 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 1125 Runner-Up
Rich Camou 1 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 1125 Runner-Up
Scott Rollins 3 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 704 Win
Ray Martin 3 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 704 Win
Gary Fowler 1 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 1125 Runner-Up
Emmett Mikolajczyk 3 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 704 Win
Byron Setters 1 NHRA LODRS (Firebird International Raceway map) 1125 Runner-Up
Bud Rowe 2 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Brandon Christie 3 NHRA LODRS (Gainesville Raceway map) 704 Win
Jeffrey Burnett 3 NHRA LODRS (Gainesville Raceway map) 704 Win
Leland Poppel 3 NHRA LODRS (Gainesville Raceway map) 704 Win
Travis Giddens 1 NHRA LODRS (Gainesville Raceway map) 1125 Runner-Up
Glen Treadwell 10 NHRA LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 233 Win
Bill Empke 3 NHRA LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 704 Win
Al Miller 1 NHRA LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Bart Graham 3 NHRA LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 704 Win
Tim Nimmo 4 NHRA LODRS (Orlando Speed World Dragway map) 633 Runner-Up
Adam Roach 1 NHRA LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Jeremy Preston 6 NHRA LODRS (Gainesville Raceway map) 387 Win
Delon Pleasants 4 NHRA LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 633 Win
Mark Nowicki 12 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 203 Runner-Up
Steve Koppien 15 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 117 Win
Brett Speer 5 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 441 Runner-Up
Henry Wiebusch, Jr. 15 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 117 Win
Brina Splingaire 15 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 117 Win
Mike Wiblishouser 5 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 441 Runner-Up
Brian Forrester 47 NHRA Mid-South Nationals (Memphis International Raceway map) 14 Runner-Up
Jeremy Jensen 22 NHRA Mid-South Nationals (Memphis International Raceway map) 69 Win
Danny Byrd 15 NHRA Mid-South Nationals (Memphis International Raceway map) 117 Win
Billy Torrence 5 NHRA Mid-South Nationals (Memphis International Raceway map) 441 Runner-Up
Lee Sharp 15 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 117 Win
Shaun Vincent 5 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 441 Runner-Up
Larry Stewart 5 NHRA Midwest Nationals (Gateway Motorsports Park map) 441 Runner-Up
Doug Young 5 NHRA Mile-High Nationals (Bandimere Speedway map) 441 Runner-Up
Tim Nicholson 5 NHRA Mile-High Nationals (Bandimere Speedway map) 441 Runner-Up
Ray Groves 15 NHRA Mile-High Nationals (Bandimere Speedway map) 117 Win
Dennis Hay 15 NHRA Mile-High Nationals (Bandimere Speedway map) 117 Win
Kevin Moore 5 NHRA Mile-High Nationals (Bandimere Speedway map) 441 Runner-Up
Brad Plourd 17 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 99 Win
Jeff Taylor 28 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 45 Runner-Up
Steve Domingues 16 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 106 Win
Daryl Bureski 8 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 303 Runner-Up
Mike Desio 41 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 22 Runner-Up
Jason Coan 15 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 117 Win
Byron Worner 15 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 117 Win
Mary Meints 15 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 117 Win
Dennis Rutherford 10 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 233 Runner-Up
Adam Lear 15 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 117 Win
Tyson Fabish 5 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 441 Runner-Up
Mitch Smith 5 NHRA Northern Sports Nationals (National Trail Raceway map) 441 Runner-Up
Doug Lambeck 31 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 38 Win
Mike Shannon 16 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 106 Win
Tom Mettler 18 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 87 Win
Craig Schuck 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 441 Runner-Up
Joe Sorenson 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 441 Runner-Up
Mike Dalrymple 15 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 117 Win
Ed Hauter 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 441 Runner-Up
Gary Ericksen 15 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 117 Win
Steve Beggerly 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 441 Runner-Up
Ed Sigmon 15 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Tom Yancer 15 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Chris Forsyth 5 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
John Widmann 15 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Tom Medlin 5 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Clark Holroyd 5 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Jack Freckman 5 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Hollis Colleasure 15 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Brad Pierce 5 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Mike Blodgett 15 NHRA Pacific Sports Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Ryan Giacone 17 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 99 Win
Jeff Niceswanger 6 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 387 Runner-Up
Todd Patterson 5 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 441 Runner-Up
Chris Chaney 15 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 117 Win
Kari Larson 15 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 117 Win
Rock Haas 5 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 441 Runner-Up
Chuck Lowry 5 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 441 Runner-Up
Mike Griggs 5 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 441 Runner-Up
Pat Ross 15 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 117 Win
Steve Cohen 23 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 65 Win
Ryan Herem 20 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 76 Win
Lloyd Wofford 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 441 Runner-Up
Rick Cates 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 441 Runner-Up
Tim Forshee 15 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 117 Win
Brandon Kanan 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 441 Runner-Up
S.E. Buchanan 6 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 387 Runner-Up
Tim Landis 18 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 87 Win
Jason Folk 9 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 288 Runner-Up
Dan Mason 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Runner-Up
Travis Theobold 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Win
Scott Hedlund 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Runner-Up
Joe Greco 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Runner-Up
Iggie Boicesco 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Runner-Up
Randy Simpson 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Runner-Up
Samantha Kenny 15 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 117 Win
Joe Covert 15 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 117 Win
Jeff Dona 5 NHRA Summit Racing Equipment Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Runner-Up
Erich Bollman 5 NHRA Super Nationals (Old Bridge Raceway Park map) 441 Runner-Up
Jim Schreiner 15 NHRA Super Nationals (Old Bridge Raceway Park map) 117 Win
Peter Sanca 5 NHRA Super Nationals (Old Bridge Raceway Park map) 441 Runner-Up
John DiBartolomeo 15 NHRA Super Nationals (Old Bridge Raceway Park map) 117 Win
Michael Daymude 5 NHRA Super Nationals (Old Bridge Raceway Park map) 441 Runner-Up
Norman Hall 15 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 117 Win
Mike Robilotto 15 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 117 Win
David Rampy 31 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 38 Win
Joey Tanksley 11 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 215 Runner-Up
Craig Anderson 20 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 76 Runner-Up
Larry Stewart, Jr. 15 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 117 Win
Michael Lund 5 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 441 Runner-Up
Gary Waldo 15 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 117 Win
Frankline Dibartolomeo 5 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 441 Runner-Up
Mike Ruff 16 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 106 Win
Greg Slack 12 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 203 Runner-Up
Brad Zaskowski 34 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 34 Win
Bucky Hess 15 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 117 Win
Grant Lewis 5 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 441 Runner-Up
James Antonette 15 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 117 Win
Tom Seeman 5 NHRA Virginia Nationals (Virginia Motorsports Park map) 441 Runner-Up
John Calvert 15 NHRA Winter Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Tom Gaynor 5 NHRA Winter Nationals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Shane Studley 15 NHRA Winter Nationals (Auto Club Fontana map) 117 Win
Jimmy Defrank 47 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 14 Win
Mike Ferderer 45 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 16 Win
Steve Williams 9 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 288 Runner-Up
John Shaul 20 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 76 Win
Greg Boutte 18 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 87 Win
Bob Bales 5 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Rick Beckstrom 5 NHRA World Finals (Auto Club Fontana map) 441 Runner-Up
Kyle Koretsky 5 NHRA Zmax Nationals (Zmax Dragway map) 441 Runner-Up
Todd Hoven 15 NHRA Zmax Nationals (Zmax Dragway map) 117 Win
Joe Flynn 15 NHRA Zmax Nationals (Zmax Dragway map) 117 Win
John Stover 5 NHRA Zmax Nationals (Zmax Dragway map) 441 Runner-Up
Steve Furr 35 NHRA Zmax Nationals (Zmax Dragway map) 30 Win
Rick Brown 17 NHRA Zmax Nationals (Zmax Dragway map) 99 Win
Jose Diaz 5 No Box Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Win
Clint Paden 2 No Box Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1030 Runner-Up
Ron Hanshue 5 No Box Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 441 Win
Kenny Doughty 15 O'Reilly NHRA Spring Natinoals (Houston Motorsports Park map) 117 Win
Jacklyn Gebhardt-Still 15 O'Reilly NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 117 Win
Kevin Bishop 8 Ohio Crankshaft No Box Nationals (Bunker Hill Dragstrip map) 303 Win
Jason Bishop 3 Ohio Crankshaft No Box Nationals (Bunker Hill Dragstrip map) 704 Runner-Up
Steve Casner 5 Pacific Sportsman Nationals (Pacific Raceways map) 441 Win
Tom Malicki 2 Pacific Sportsman Nationals (Pacific Raceways map) 1030 Runner-Up
Mike Fuqua 3 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 704 Runner-Up
Greg Samuel 5 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 441 Win
J.P. Hickman 1 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 1125 Runner-Up
Fred Angers 5 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 441 Win
Dave Szeg 1 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 1125 Runner-Up
Carlton Mason 3 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 704 Runner-Up
Wesley Washington, Jr. 24 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 57 Win
John Labbous, Jr. 79 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 7 Win
J.R. Lobner 33 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 35 Win
Luke Bogacki 94 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 4 Final Split
Troy Williams, Jr. 74 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 8 Runner-Up
Nick Folk 85 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 5 Runner-Up
Jason Lynch 43 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 18 Runner-Up
Brian Folk 24 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 57 Final Split
Dustin Hentges 4 Pepsi Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 633 Runner-Up
Michael Zimmerman 5 Pepsi Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 441 Win
Tom Koenan 9 Pepsi Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 288 Runner-Up
Eddie Brown 10 Pepsi Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 233 Win
Dale Green 1 Pepsi Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 1125 Runner-Up
Brad Hawk 1 Pepsi Nightfire Nationals (Firebird Raceway map) 1125 Runner-Up
Will Kivett 15 Raider ET Challenge (Maryland International Raceway map) 117 Win
Ray Holmes 4 Raider ET Challenge Series (Maryland International Raceway map) 633 Runner-Up
Keith Cox 5 Raider ET Challenge Series (Virginia Motorsports Park map) 441 Win
Tom Cable 2 Raider ET Challenge Series (Maryland International Raceway map) 1030 Runner-Up
Kenny Young 1 Raider ET Series (Virginia Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
Mike Gilroy 3 Raider ET Series (Virginia Motorsports Park map) 704 Final Split
Marty Dabney 5 Raider ET Series (Richmond Dragway map) 441 Win
Tom Pistole 2 Raider ET Series (Richmond Dragway map) 1030 Runner-Up
John Mattera 5 Raider ET Series (Richmond Dragway map) 441 Win
EJ Parker 7 Raider ET Series (Maryland International Raceway map) 324 Win
Todd Vallejos 5 Roger Curtis Memorial Footbrake Nationals (Sumerduck Dragway map) 441 Win
Scott Vaughn 1 Roger Curtis Memorial Footbrake Nationals (Sumerduck Dragway map) 1125 Runner-Up
Kris Bunch 5 Roger Curtis Memorial Footbrake Nationals (Sumerduck Dragway map) 441 Win
Larry Miller 1 Roger Curtis Memorial Footbrake Nationals (Sumerduck Dragway map) 1125 Runner-Up
Ron Ciglar 5 S&W/Bill Mitchell/JEGS Summer Series Shootout (Atco Raceway map) 441 Win
Frank Duplissis 5 S&W/Bill Mitchell/JEGS Summer Series Shootout (Atco Raceway map) 441 Win
Joe Depascale 2 S&W/Bill Mitchell/JEGS Summer Series Shootout (Atco Raceway map) 1030 Runner-Up
Joey Carr 1 Scenic City Shootout (Brainerd Optimist Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Joe Rampley 5 Scenic City Survival Shootout (Brainerd Optimist Dragstrip map) 441 Win
Kevin Pass 5 Scenic City Survival Shootout (Brainerd Optimist Dragstrip map) 441 Win
Scottie Walters 1 Scenic City Survival Shootout (Brainerd Optimist Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Louis Trentham 5 Scenic City Survival Shootout (Brainerd Optimist Dragstrip map) 441 Win
Dennis Coover 1 Scenic City Survival Shootout (Brainerd Optimist Dragstrip map) 1125 Runner-Up
Marty Rinehart, Jr. 5 Stock/Super Stock Challenge (Beaver Springs Dragway map) 441 Runner-Up
Myron Piatek 23 Summit All-Stars (Rockingham Dragway map) 65 Final Split
Michael Rastall 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 324 Runner-Up
Carey Locke 2 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Charlie Coats 2 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 1030 Runner-Up
Mike Turrentine 18 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 87 Runner-Up
Stephen McCrory 45 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 16 Win
Leon Robertson 15 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 117 Runner-Up
Brad Taylor 13 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 186 Win
Jeff Brown 4 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 633 Runner-Up
Mike Bloomfield 15 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 117 Win
Brad Gebhardt 5 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 441 Win
Bob Fine III 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 324 Runner-Up
Kenny Dixon 12 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 203 Runner-Up
Danny Edwards 10 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 233 Win
Mike Smith 10 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 233 Win
Tony Banks 5 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 441 Win
Lance Anthony 5 Super Pro Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 441 Win
Jim Griffith 1 Super Pro Nationals (Mobile Dragway map) 1125 Runner-Up
Willie Winters 5 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 441 Win
Cole Cousins 1 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 1125 Runner-Up
Jason McClure 5 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 441 Win
Chris Adams 1 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 1125 Runner-Up
Dewayne Martin 5 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 441 Win
A.J. Ashe 11 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 215 Runner-Up
Stephen Barnett 5 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 441 Win
Chris Crosby 5 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 441 Win
Greg Samuel 1 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 1125 Runner-Up
Tim Claxton 5 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 441 Win
Mike Miller 1 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 1125 Runner-Up
Richard Tate 1 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 1125 Runner-Up
Wayne Henry 7 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 324 Win
Chad Fox 6 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 387 Win
Kevin Henry 1 TCI Big Bucks Series (Emerald Coast Dragway map) 1125 Runner-Up
Jesse Bobo 5 TCI Twin Series (Holly Springs Motorsports map) 441 Win
Rowdy Yates 5 TCI Twins Series (Holly Springs Motorsports map) 441 Win
Mike Harden 1 TCI Twins Series (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Danny Joe Melton 5 TCI Twins Series (Northwest Tennessee Motorsports Park map) 441 Win
Jantzen Melton 5 TCI Twins Series (Northwest Tennessee Motorsports Park map) 441 Win
Shane Stout 4 TCI Twins Series (Holly Springs Motorsports map) 633 Runner-Up
Ron Minten 5 TCI Twins Series (Holly Springs Motorsports map) 441 Win
Danny Nelson 1 TCI Twins Series (Holly Springs Motorsports map) 1125 Runner-Up
Steven Adams 5 TCI Twins Series (Holly Springs Motorsports map) 441 Win
Phil Combs 11 TCI Twins Series (Rockingham Dragway map) 215 Win
Mike Woodring 2 TCI Twins Series (Rockingham Dragway map) 1030 Runner-Up
Jerry Brewer 10 TCI Twins Series (Rockingham Dragway map) 233 Win
Chris Plott 5 TCI Twins Series (Rockingham Dragway map) 441 Win
Rodney Finchum 1 TCI Twins Series (Rockingham Dragway map) 1125 Runner-Up
Johnny Bruton 2 TCI Twins Series (Rockingham Dragway map) 1030 Runner-Up
Dion Vickers 10 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 233 Win
David Davis 1 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1125 Runner-Up
Kirby McLennan 10 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 233 Win
Sean Graham 3 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 704 Runner-Up
Stephanie Beyer 10 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 233 Win
Charlie Hardy 11 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 215 Runner-Up
Lane Dicken 13 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 186 Runner-Up
James Crabtree 4 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 633 Runner-Up
Dan Hall 3 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 704 Runner-Up
Hal Mandy 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 233 Win
Chris Bear 13 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 186 Runner-Up
Justin Finefield 3 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 704 Runner-Up
Shawn Langdon 13 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 186 Runner-Up
Steve Schneider 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 233 Win
Dan Phelps 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 233 Win
Cory Mong 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 233 Win
Tracey Guffey 3 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 704 Runner-Up
P.J. Fouts 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Ken Sullivan 10 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 233 Win
K.J. Kitchens 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Trance Baker 10 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 233 Win
Jack Hughes 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Pine Valley Raceway Park map) 441 Win
Jimmy Farmer 15 Thanksgiving Bracket Nationals (Pine Valley Raceway Park map) 117 Win
Mike Torres 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Pine Valley Raceway Park map) 1030 Runner-Up
Robby Lopez 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Pine Valley Raceway Park map) 441 Win
Jim Low 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Win
Larry Richardson 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Win
Mark Kidd 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 1030 Runner-Up
Rick Hinrichs 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 1030 Runner-Up
Jesse Baldwin 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 441 Win
Phil Doughty 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 1030 Runner-Up
David Jones 40 Thanksgiving Bracket Nationals (Pine Valley Raceway Park map) 24 Win
Paula Holman 10 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 233 Runner-Up
Edmond Richardson 110 Thanksgiving Bracket Nationals (Beech Bend Raceway Park map) 2 Win
Peter Biondo 65 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 10 Win
Stefan Kondolay 10 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 233 Runner-Up
Roger Warren 6 Thanksgiving Bracket Nationals (Pine Valley Raceway Park map) 387 Runner-Up
Val Torres, Jr. 29 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 43 Runner-Up
Dan Lafferty 10 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 233 Win
Cameron Manuel 11 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 215 Win
Tommy Plott 3 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 704 Runner-Up
Tommy Strickland 11 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 215 Win
Junior Houston 2 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 1030 Runner-Up
Chuck Martin 5 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 441 Win
John Swink 5 Top ET Klash (Richmond Dragway map) 441 Win
Kenton Fulk 1 Top ET Klash (Richmond Dragway map) 1125 Runner-Up
Kenny Snyder 5 Top ET Klash (Richmond Dragway map) 441 Win
Gordon Holmes 1 Top ET Klash (Richmond Dragway map) 1125 Runner-Up
Donald Sabin 20 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 76 Win
Charlie Greco 5 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 441 Runner-Up
Thomas Fletcher 15 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 117 Win
Kevin Fogerty 5 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 441 Runner-Up
Ricky Hall 5 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 441 Runner-Up
Bo Upton 26 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 49 Win
Ralph Porpora 6 Toyo Tires Nationals (Maple Grove Raceway map) 387 Runner-Up
Brandon Harris 5 Tulsa Stimulus Package (Tulsa Raceway Park map) 441 Win
Jerry Story 6 Tulsa Stimulus Package (Tulsa Raceway Park map) 387 Win
Roy White 1 Tulsa Stimulus Package (Tulsa Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Wade Metzinger 1 Tulsa Stimulus Package (Tulsa Raceway Park map) 1125 Runner-Up
Paul Russell 13 Turkey Trots (Holly Springs Motorsports map) 186 Runner-Up
Bryan Robinson 42 Turkey Trots (Holly Springs Motorsports map) 21 Win
Jeff Strickland 41 Turkey Trots (Holly Springs Motorsports map) 22 Win
Gary May 13 Turkey Trots (Kil-KareDragway map) 186 Win
Jason Rich 3 Turkey Trots (Holly Springs Motorsports map) 704 Runner-Up
Billy Back 5 Turkey Trots (Kil-KareDragway map) 441 Win
Richie Allen 2 Turkey Trots (Kil-KareDragway map) 1030 Runner-Up
Chris Walters 10 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 233 Win
Joe Robertson 4 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 633 Runner-Up
Derek Baum 2 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 1030 Runner-Up
Mike Sturgill 10 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 233 Win
Jared Pennington 15 Ultimate Footbrake Challenge (Montgomery Motorsports Park map) 117 Win
Doyle Kay 5 Ultimate Footbrake Shootout (Montgomery Motorsports Park map) 441 Runner-Up
Dan Smith 1 Ultimate Footbrake Shootout (Montgomery Motorsports Park map) 1125 Runner-Up
John Burleson 5 Ultimate Footbrake Shootout (Montgomery Motorsports Park map) 441 Win
Brad Ford 3 Ultimate Footbrake Shootout (Montgomery Motorsports Park map) 704 Final Split
David Guerrero 10 Winter Series Warm-Up (Immokalee Regional Raceway map) 233 Win
Steve Dweck 10 Winter Series Warm-Up (Immokalee Regional Raceway map) 233 Win
Jeremy Bargo 12 Winter Series Warm-Up (Immokalee Regional Raceway map) 203 Win
Todd Thompson 25 Winter Series Warm-Up (Immokalee Regional Raceway map) 50 Win
Brandon Bailey 2 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 1030 Runner-Up
Steve Alford 10 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 233 Win
Manny Sousa 27 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 47 Win
Rick Baehr 25 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 50 Win
Mike Brumfield 6 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 387 Runner-Up
Todd Batyik 2 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 1030 Runner-Up
Mike Bloomfield, Jr. 10 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 233 Win




This web site remains property and copyright of This is Bracket Racing 2017